Şimdi Ara

SANUS M900 Memory Foam Tabanlık Hakkında (150. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.252
Cevap
118
Favori
457.228
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 148149150151152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhabalar gelen ürünler 2 gri 2 bordo 2 mavi renk olarak gelmiştir size uyarıları yaptık ancak dikkatinizi çekmedi muhtemelen çorapları beğenirseniz bir sonraki de hatırlatma yapın diğer renk konularında yardımcı olalım 😊
  • elbetbirgun kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun kullanımdan sonra deneyimlerinizi bekliyoruz 😊
  • esnekadim kullanıcısına yanıt
    Eski tabanlık baya incelmiş olmalı ki sizinkini takınca topuklu giymiş gibi yükseldiğimi hissettim. Baya rahat botta kullanımım 1 haftadır geziyorum bi şikayetim yok. 2 takım almıştım sonra 2 takım da yedek koyarım alıp 🙂
  • elbetbirgun kullanıcısına yanıt
    Tabanliklarin güzel yanı yeni bir ayakkabı alıyor hissi veriyor , hayırlı olsun tekrardan 😊
  • trmp T kullanıcısına yanıt

Decathlondan aldığım çoraplar var onları kullanıyorum. Modellerini hatırlamıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @esnekadim Bende bu ürünlerden 6 adet siyah ve 6 adet Antrasitten aldım.(Sipariş Tarihi : 13/12/2020Sipariş Kodu : 205238439251) Ürünlerin dikiminde bence problem var, özellikle siyah olanlarda bariz şekilde belli. Bu arada ayak numaram 44.

• k@llone kullanıcısına yanıt

Merhabalar , birazdan iletişime geçicez sizinle :)

• Merhaba @esnekadim,

bir önceki mesajda bulunan sıkıntı bende de mevcut çorapların birleşim yerlerinde sorun var...

SANUS M900 Memory Foam Tabanlık Hakkında

• onrblt26 O kullanıcısına yanıt
    Merhabalar ,sonda söyleyeceğimiz şeyi başta söylüyoruz amasız fakatsız bu tarz olan tüm müşterilerimizin siparişlerinde ücret iadesi yapmaya hazırız DM den yada 0530 711 7099 telefondan dönüş yapmanız yeterli olacaktır.

Gelelim yolladığınız resmin temel sebebine müsadenizle sizin nazarınızda herkese açıklama yapmak istiyoruz , Çoraplarımız ilk çıktığında iplik 200 iğne burun dikişsiz tek kat olarak üretildi ancak sonradan gelen şikayetlerde azda olsa %5 kadar bir geri dönüşü dikkate alarak topuk ve burun kısımlarında soyulmalar olduğunu dile getiren arkadaşlarımız vardı bizde bunun üzerine ikinci parti üretimde topuk kısmı ve burun kısımlarında 2 kat iplik kullanip sonrasında kalan kısımlarda da iplik gramajini arttırmaya gittik ,sizinle beraber 3 kişiden sadece bu dönüşü aldık diğer iki arkadaşta bu tarz şikayet olunca dönüp baktık bu seferde şöyle bir sorun oluşturmuş coraplarda topuk kısmı 2 kat ıplik yan taraflar tek kat olunca iplik farkı oluşturdu ve malesef özellikle siyah renkte kusur kaldırması güç olan bir renkte bu ton farkı çok bariz belli oluşmuş toplamda 1300 kişiye 2000 üzerinde satış gerçekleştirdik yalnızca sizden önce bu sorunu dile getiren 2 kişi sayesinde bu durumu farkettik aslında en başta dedigimiz şey çok önemli lütfen bizlere güzel yorumlarla değil eleştirilerle gelin ki hatalarımızı görüp mutlaka ama mutlaka bu hataları telafi etme şansımız olsun.. Mevcut stoklarimiz bitirmiştik 2 kişiden gelen geri dönüş ile birlikte yeni parti üretimde tamamını 2 kat yada tamamını tek kat uygulamasına geçiyoruz bundan sonraki üretimde ton farkı oluşmasını engellicez , bunun dışında birleşme yerine çok az bir boşluk olmasının sebebi üretimin böyle yapılması aslında orada bir hata söz konusu değil sadece ton farkı oluşmasından kaynaklı malesef direk göze geliyor bunun önüne yine dediğimiz gibi tek kat uygulamasına geçerek önüne geçmeyi hedefliyoruz , şayet bahsettiğiniz yerden açılma söz konusu olursa sorunsuz iade almaya hazırız ancak oradan açılma olmayacağını ekstra bir zorlama olmaz ise özellikle üretici firmamız belirtti bilginize , mesaj olarak uzun oldu kusura bakmayın lütfen ancak detaylı açıklama yapmak zorundaydık aksi durumda üstünü kapatıp gitmek bize yakışmazdi 😊

Bu problemi ilk giydigimde ben de fark ettim siyahlarda çok bariz belli lacivertte de ayni problem var aslında ama renkten belli olmuyor sanırım ayak numaram 42-43 . 44 olanlarda daha belirgindir. Baktiklarim icinde hepsinde aynı durum mevcut. Üretimin genelinde mi var su an için fark edenlerden dönüş geliyor gibi görünüyor.

• kml_77 K kullanıcısına yanıt
    Siyah renk kusur kaldirmadigi için malesef direk belli ediyor kendini diğeri renk tonundan belli etmiyor ,dediğimiz gibi hiç hoş durmayan bir görüntü kesinlikle haklısınız geri dönüş yapan herkese amasız fakatsız iade alabileceğimizi tekrar tekrar belirtiyoruz,malesef bu üretimde böyle bir kötü sonuç aldık ancak elimizden iade talebi almak dışında bir şey gelmiyor ,herkesten anlayış bekliyoruz bu konuda şimdiden teşekkürler 😊
  • kml_77 K kullanıcısına yanıt

Yeni aldığım kutuları açmamıştım henüz, 45 numara giyiyorum bende o kısım tamamen bembeyaz çıkıyorSANUS M900 Memory Foam Tabanlık Hakkında oradaki tek iplik gittiği an çorap gider. Keşke geçen seneki tasarıma hiç dokunulmasaymış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edgar1899 -- 27 Aralık 2020; 16:37:50 >
  • edgar1899 kullanıcısına yanıt
    Sizdeki durum biraz bile bile lades olmuş ama 44 numara kadar uyumlu tek sıra iplik olsa bile yine böyle incelmesi normal sizde :) yeni üretimlerde büyük numaralar eklicez artık 45-47 numara şeklinde ciddi bir talep geldi o noktada onuda eklicez inşallah 😊 yazlık pamuk çorap siparişlerini verdik bu şikayetleri dikkate alarak yaptırıyoruz ve testırlarimiza öncesinde denemeleri yaptırıp bu şekilde çıkış yaptiricaz ancak yinede her zaman sorun olabiliyor 😊

Geçen yıl aldığım çoraplarınızda bu denli bir incelme olmuyor, normal iplik kalınlığında da bir problem ya da düşüş olabilir mi? Topuğun çift kat olmasından ziyade kalan bölümler incelmiş sanki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edgar1899 -- 27 Aralık 2020; 16:54:22 >
    Topuk kısmı çift kat sarma iplik kullanıldı farkli bir durum yok aslında geçiş ton farkı oluşturmasindan kaynaklı aslında sizin resimde çok daha net belli oluyor birde beden ölçüsü net 44 kadar olmasından kaynaklı olmuş bir durum , peki rica etsem çorap ağırlıklarında fark var mı gramaj anlamında çünkü %50 den fazla iplik artışına gittik kışa uygun olması adına ,44 ayaklarda malesef bu şikayeti alicaz biliyoruz işte bu sebeple rahatsız olan herkes için iadeye sorunsuz açık olduğumuzu tekrardan hatırlatmak istiyoruz 😊
  • Trendyol a gelecek misiniz.

Ağırlıkları ölçebilecek bir durumum yok maalesef, ancak ben yinede bir incelme olduğunu düşünüyorum sizden kaynaklı değil imalatçı kaynaklı olabilir belki, az önce eklediğim fotoğrafta çünkü sağdaki geçen sene sizden aldığım çorap daha koyu ve tok yapıda. Dediğim gibi belki sizden değil imalatçı kaynaklıdır ya da ben yanlış algılamışımdır. Her durumda ticaret ahlakınız ve yaklaşımınız her zaman olduğu gibi ülkenin çok üstünde. Sorun çıkarsa zaten yardımcı olacağınızdan şüphem yok, benimki bir bilgilendirme sadece.

• MertMeteAlp kullanıcısına yanıt
    İş yerinizi taşıyoruz bu sebeple mevcut stoklarımızda az kalan ayakkabı modellerimiz var tek fiyat uygulamasından kendi sitemizde stoklarla ilgili bir sıfırlama işlemine gidicez sonrasındaki ilk kampanyayı trendyolda yapmayı hedefliyoruz arka planda onların alt yapısına uymaya çalışıyoruz emin olun 😊
    Yolladığınız resimde tek ton iplik yapılmasından kaynaklı fark belli olmuyor aslında ,topuktaki 2 kat olayı olunca da direk belli etmiş kendini bu durumları not alicaz mutlaka dediğiniz gibi sorun olursa sorunsuz yardımcı olucaz ve yinede sorun olmadan bu durumdan rahatsız olan herkese sorunsuz iade sürecini başlattıcaz hızlıca 😊
  • quote:

Orijinalden alıntı: onrblt26

Merhaba @esnekadim,

bir önceki mesajda bulunan sıkıntı bende de mevcut çorapların birleşim yerlerinde sorun var...

Bu tarz bir açma bende de var. Dikimden kaynaklı gibi duruyor.

• 
Sayfa: önceki 148149150151152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.