Şimdi Ara

Sanus Memory Foam Tabanlık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.164
Cevap
100
Favori
347.890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 hafta
  • Cevaplayan Üyeler 637
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1444
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 saat 51 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 556
  • Favoriye Eklediklerim 104
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • esnekadim (1444 mesaj) kml_77 (29 mesaj) PunkBunny (24 mesaj) At sahibi (21 mesaj) carpenokte (19 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1640 mesaj) Mobil (648 mesaj) Mini (138 mesaj) Uygulama (713 mesaj) (3 mesaj) (22 mesaj)
  • @
54 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Kadın Yaşamdır Yaşama Dokunma !!!
    Sanus Memory Foam

https://www.esnekadim.com/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esnekadim -- 21 Haziran 2021; 9:18:23 >

esnekadim bu mesajı paylaştı
  • Üç kuruş kazanmak için konu başlığına siyasi mesaj yazmak nedir? siz bu kafayla anca günü kurtarırsınız saygılar.
    Herkese merhabalar. Ben de N11'de kampanyalı fiyattan (59,90₺) siyah renkli bağcıksız modelden satın aldım. Bu konu altında firma yetkilisinin samimiyetine güvenerek olumlu ve olumsuz görüşlerimi paylaşmak istiyorum.

Öncelikle olumlu taraftan başlamak gerekirse; ayakkabı genel görüntü itibariyle şık duruyor. Şahsen aradığım bir modeldi özellikle yazlık/gündelik kullanım için. Her ne kadar mevsim koşulları itibariyle henüz kullanmasam da tabanın özelliğinden ve ayakkabının genel hafifliğinden ötürü rahat olabileceğini düşünüyorum. Özellikle siyah renkte tabanın da siyah renkli olması mantıklı bir hareket olmuş.

Ancak ayakkabının tabi ki olumsuz yönleri de mevcut. Öncelikle işçilik kalitesinin yeterli seviyede olmadığını görüyorum. Dış yüzey ve taban birleştirmesinde ciddi hatalar var. Bana gelen çiftte örneğin sağ taraf daha yüksek topuktan itibaren. Bu durum uzun süre kullanımda sıkıntı yaratır mı açıkçası fikrim yok. Logonun rengini zaten bir çok kişi belirtmiş; beyaz renk gerçekten çok sırıtmış. Siyah veya koyu gri bir renk olabilirmiş veya olmasa çok daha güzel olurmuş. Ayrıca logo gelişi güzel şekilde hizalanmadan dikilmiş. Anlaşılması için görsel ekledim.

Firma yetkilisinin buradaki samimiyetini ve ilgisini takdir ediyorum; hayırlı işler ve kazançlar diliyorum. Lakin dürüst olmak gerekirse ben bu ayakkabıyı bir satıcıda fiziki olarak görüp incelesem kampanyalı fiyatına rağmen; yukarıda bahsettiğim olumsuzluklara istinaden almayı maalesef düşünmem.

https://store.donanimhaber.com/bd/28/0c/bd280c3a20067c1b1fac38e7e2c4b712.jpg
    Aldığım ayakkabı:https://www.esnekadim.com/urun/98-sanus-siyah-erkek-spor-ayakkabi-e208.html

Satıcı

Son ana kadar ilgilendi, sorularıma cevap verdi, kargoya aynı gün yetiştirdi. Hizmet anlamında memnun kaldım

Değerlendirme

Ayakkabı gerçekten rahat. Tabanlık basit saçma bir sünger gibi geldi başta sonra giyince fark ettirdi. Yalnız belirtmem lazım jel tabanlıklar kadar iyi değil(scholl tabanlık kullandım daha önce) Rakibi Kinetix, Polaris vs. FLO'da 30-40 TL civarına tonla outlet ayakkabı var. Onlara kıyasla hepsini denemedim elbette ama şimdiye kadar mağazada giydiğim ve aldıklarımdan daha rahat olduğunu söyleyebilirim. Nike airmax var ondan da daha rahat. Ama bir Sketchers değil nitekim bu fiyatta o kaliteyi beklemek de manasız olur. Alınır mı bu fiyatlarda alınır. Yalnız MNG kargo çok çektirdi 4 günde teslim alabildim o da şubeye giderek. Ben böyle rezalet bir kargo firması görmedim, keyfi dağıtıma çıkmıyor

Görseller

• Teğmen
    117 Mesaj
    Hadi hayırlı olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Er
    1 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Allah razı olsun :)
    |
    |
    Melange kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    217 Mesaj
    45 olsaydı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Er
    1 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

45 ayakkabıcılarda sorun malesef herkes yapmıyor ama yenı yaptırdıgımız modellerde özellikle onu eklemeye calısıyoruz :)
    |
    |
    buğrakasım kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    24 Mesaj
    Satıcıdan tabanlık almıştım, satış sonrasında yaşadığım sorunu hemen giderdi. Şüpheniz olmadan gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz. Şuan ayakkabıya ihtiyacım yok ama her an fiyata dayanamayıp bir çift alabilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Er
    1 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Hatalar olabilir önemli olan hata sonrasında telafi edebilmek bizde elimizden geldiğince kimseyi mağdur etmemeye çalıştık 😊

|
    |
    adige95m kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    217 Mesaj
    Peki 44 numara kaç cm ?

|
    |
  • Yüzbaşı
    527 Mesaj

28 cm 43 mü 44 mü acaba?
  • Teğmen
    107 Mesaj
    9'lü modül nedir ?
  • Er
    1 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

N11 72 ₺ indirmiş hataliydi şimdi düzelttim siz o ana denk gelmissiniz zaten başlık 79₺ di yanlış anlaşılma olmasın :)

|
    |
    *EKSeLaNS* kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    1 Mesaj
    İki adet aldim anne ve babama n11’den hediye paketi yapabilirmisiniz diye ilettim yapabilirseniz sevinirim hayirli isler

• Er
    1 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

düzeltildi 79.90 diye akılda kalınca ondan dolayı oraya cektık bı an hatırlattıgınız ıcın tesekkurler hata düzeltildi:)
    |
    |
    *EKSeLaNS* kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    1 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

özelden cevap verıldı N11 üzerinden :)
    |
    |
    ouztkn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    1 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

43 numara daha dogru olur :)
    |
    |
    tonbalıklı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    1 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

günün süper fırsatlar listesinde 9 üründen biride sizin ürün demek ana süper fırsat degılız ama hemen altındakı ürün oluyoruz :) Ayakkabı konusunda N11 kendimizi ispatlayamadıgımız için malesef bizleri mobil reklamlara cıkartmıyorlar :) her ürünün katagorısı ayrı tabanlık ayrı ayakkabı ayrı malesef..
    |
    |
    hashus000 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    1 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Ürüne bakan arkadaşlar konuyu öne cıkartırsa çok iyi olur diger arkadaslarda en azından faydalanmıs olur :)
    |
    |
  • Yüzbaşı
    527 Mesaj

206999531681 nolu kodumuzla geçtik bakalım siparişi. Bu arada bi sorum olacak. 1 ayakkabı daha sipariş geçebilirim ama henüz belli değil. eğer alırsam sipariş nosunu size yollasama aynı anda kargo çıkarsanız olurmu? bu akşama kadar belli olur geçip geçmeyeceğim siparişi
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
uc satın al ;pubg mobile ;uc
triple negative breast cancer
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,775
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.