Şimdi Ara

SANUS M900 Memory Foam Tabanlık Hakkında (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.252
Cevap
118
Favori
456.810
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: u555

Yaz için yeni tabanlıklar gelecek mi? Yada bu tabanlıklar yazın çok terleme yapar mı ? birde normal ayakkabılara hangi model uygun olur.teşekkurler.
    yaz için özel delikler yapıyoruz lazer makınesınde delıkler actık ancak sonradan sorun teşkil etti su an baska formul üzerinde calısıyoruz acele edip sonradan bas agrısı yapıcak urunden kacmaya calısıyoruz acıkcası ,mevcuttakı tabanlıklar sıcak havalarda tepkımeye gırıp sıcaklık saglar ve onune gecmek ımkansız bu nedenle yaza özgü tabanlıkları beklemek daha dogru olur,klasık ayakkabılara uyabılcek en yakın modelımız M300 modeldır
  • Hayırlı uğurlu olsun şimdiden alan arkadaşlara 😊 SANUS M900 Memory Foam Tabanlık Hakkında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esnekadim -- 14 Nisan 2019; 19:11:51 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: esnekadim

Hayırlı uğurlu olsun şimdiden alan arkadaşlara 😊
    Hocam ayapkapilar sicak havalarda giyilir mi? Hava aliyor mu filelerden?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • PAUL WALKER kullanıcısına yanıt
    Hava geçirgenliği var tabiki ancak her ayakkabı gibi sünger var arada hava akışı sünger katmanını aştıktan sonra içeriye gelir :)
    Sıcak havalar da insan ayakkabı giyesi gelmiyor açıkçası ama yinede diğer kapalı ayakkabilara nispeten bu biraz daha iyi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esnekadim -- 14 Nisan 2019; 20:11:31 >
  • quote:

Hava geçirgenliği var tabiki ancak her ayakkabı gibi sünger var arada hava akışı sünger katmanını aştıktan sonra içeriye gelir :)
    Sıcak havalar da insan ayakkabı giyesi gelmiyor açıkçası ama yinede diğer kapalı ayakkabilara nispeten bu biraz daha iyi :)
    Anladim tesekkur ederim. Isim geregi surekli disaridayim artik ayaklar belli bir sure sonra isyan ediyor o yuzden hava almasi onemli

%100 direk içeriye hava olduğu gibi gelsin derseniz çorap ayakkabilari öneririz onlar çok iyi ancak piyasada çorap ayakkabi diye çok fazla var dikkatli olmak lazım 😊 formlu formsuz iki tip vardır çorap ayakkabida bilginize , bizim ayakkabı tarzlarında ki tüm ayakkabılar önceki yorumda bahsettiğim gibi sungerlidir

• quote:

%100 direk içeriye hava olduğu gibi gelsin derseniz çorap ayakkabilari öneririz onlar çok iyi ancak piyasada çorap ayakkabi diye çok fazla var dikkatli olmak lazım 😊 formlu formsuz iki tip vardır çorap ayakkabida bilginize , bizim ayakkabı tarzlarında ki tüm ayakkabılar önceki yorumda bahsettiğim gibi sungerlidir
    Tesekkur ederim arastiracagim sagolun.

80₺ den aşağı olanlar sıkıntılı biz BEKS çorap firması ile çoraplı ayakkabılar konusunda anlaşma yapmaya çalışıyoruz yarın şahit numune çalışması sunucaklar bize fiyat (euro bazlı )anlamında ve tarz anlamında uyması durumunda muhtemelen onlardan alicaz inşallah :) rica ederiz önemli olan işe yarayan ürün almak vitrine giricek üründen ne bize hayır gelir nede alıcıya o mantığa karşıyız o yüzden 😊

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esnekadim -- 14 Nisan 2019; 21:22:23 >
  • 80 tl olmuş ayakkabı alacaktım vazgectim
  • esnekadim kullanıcısına yanıt
    Hocam yeni yazlık tabanliklar ne zaman çıkacak yada çıktıda biz mi kaçırdık?

• Ben alışveriş yapmayacağım ancak müşteri ile ilgilenmeniz, buradaki güzel yorumları görünce umarım sizin gibi satıcıların kazancı bol olur diye içimden geçiriyorum.

Hayırlı kazançlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2005 üyesi

80 tl olmuş ayakkabı alacaktım vazgectim
    Ne kadardı ?
  • merhaba.
    ayakkabıyı beğenmezsek iade edebiliyor muyuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

Ne kadardı ?

Alıntıları Göster
    59 tl idi pazar gunu bugun 79.90
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2005 üyesi

59 tl idi pazar gunu bugun 79.90

Alıntıları Göster
    olmamış hakkaten o fiyata satılmalı bence tekrardan
  • Klasik görünümlü spor ayakkabı yapsanız tadından yenmez, Skecher'ın bu tarz ayakkabıları var.
  • 2005 üyesi kullanıcısına yanıt
    Kampanya dün akşam vardı ve bitti eski fiyatına döndü :)

• anıl72 A kullanıcısına yanıt
    Yok yok kalıplar hazır artık basılmaya başlandı çıkıyor her şey tamam sadece üretimden çıkma kısmı kaldı çok az daha vakit istiyoruz :)

• Mitrovic kullanıcısına yanıt
    İnşallah herkes böyle olur ve biz hiç biseyiz büyük firmaların böyle olması gerek biz çok daha küçük durumdayız ama büyük firmalar bu mantıkta olursa ülke olarak bambaşka noktaya çıkarız 😊

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.