Şimdi Ara

SANUS M900 Memory Foam Tabanlık Hakkında (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.252
Cevap
118
Favori
457.232
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba. Forumda bi süredir tabanlık konusu üzerinden takip ediyorum. Genel izlenim malına güvenen ve müşteri ile ilgilenen bi satıcı.

Ayakkabıyı almayı düşünüyorum ama bu arada sorun yaşarsam yardımcı olur musunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pacasi_camurlu kullanıcısına yanıt
    az bucuk takip ettiysenız bılırsınız üründe numara problemı olursa stokta oldugu surece degısım yaparız aldınız 3 ay sonra parcalandı yıne özelden ulaşın yıne degişim veya iade yaparız o konuda içiniz rahaat olsun :)
  • Telefon üzerinden görüşüp iki tane aldım. Efsane bi satıcı. Olurda Aldığım üründen memnun olmasam bile helal olsun yaptığım harcama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pacasi_camurlu -- 15 Mart 2019; 10:47:44 >
  • Merhabalar. Fitness yaparken giymelik bi ayakkabı arıyorum. 2 numaralı ayakkabı hoşuma gitti. Sizce işimi görür mü 2 numara?
  • yasin_92 kullanıcısına yanıt
    bir satıcıya bunu sorarsanız sorunsuz sekılde malını över :) ama bahsettıgınız 2 numaralı ayakkabıyı şahsi olarak kullanıyorum ve gayet ergonomık ve rahat bır ayakkabı pişman olmassanız aldıgınıza :) olursanızda ıade degısım sorunsuz yaparız :) SANUS M900 Memory Foam Tabanlık Hakkında

Edit: masa başında sadece durmadıgımız ıcın biraz kirli ayakkabı ona aldanmayın :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esnekadim -- 15 Mart 2019; 16:3:34 >
  • Bende yuruyuslerde kullanmak uzere alim yaptim umarim memnun kalirim.
    Esnafliginiz burdan gordugum kadariyla cok iyi, boyle devam etmeniz dilegiyle.

• erhun1988 E kullanıcısına yanıt
    İnşallah böyle devam edicez ,memnun kalırsınız 😊

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • esnekadim kullanıcısına yanıt
    Konuyu takip ediyorum. Ve ayakkabı gayet şık duruyor kirlenir normal sonucta ayakkabı ama guzel duruyor :)

• Ayakkabılarda teslim alan arkadaslar var bu baslık altında yorum bırakırlarsa en azından herkes fıkır sahıbı olmus olur :)
    |
    |
    esnekadim bu mesajı paylaştı
  • Fiyatlar iki katı olmuş kaçırdık mı?
  • mcake± kullanıcısına yanıt
    malesef kacırdınız sıtemız 1 hafta ıcınde aktıf olcak oradan yenı kampanya yapıcaz :)
  • Ayakkabılarda kampanya bekliyordum, kaçırmışız.

• Ayakkabı alanlar lütfen yorumlarını burada belirtebilirler mi alacak arkadaşlar iyi veya kötü fikir sahibi olurlar en azından bir sonraki kampanyada kimsenin kafasında soru işareti oluşmaz 😊

• haftasonuna denk geldiği için kargo henüz gelmedi , ben de bekliyorum
  • Hocam adidas 46 giyiyoruz yok mu şu sizin gündelik giydiğiniz modelde 46 numara?
  • ouzqan kullanıcısına yanıt
    malesef daha 45 problemını asamadık :( ama tabanlık olarak 45-48 arası ürettik özel olarak ınsallah yakında cıkar
  • esnekadim kullanıcısına yanıt
    Bekliyorum hocam umarım en yakın zamanda çıkar.
  • Marka olarak arattığımda bir sürü yerden satış çıkıyor. Yetkili olarak sizden bir satış linki alabilir miyim?
  • Sanus ayakkabılar tamamı bize ait bizden başka sanus ayakkabı satan yok :) N11 de EsnekAdım mağazasından ürünlere bakabilirsiniz başka modellerde mevcut.https://m.n11.com/sanus-memory-foam-spor-ayakkabi-P260252510

• Ayakkabıları şimdi deneme fırsatım oldu hemen yazayım dedim: Bugün öğlen iş yerime ayakkabılar geldi. Daha önce de arkadaşımızdan 2 tane tabanlık sipariş vermiştim. Gerek satış öncesi, gerekse satış sonrası desteğinden ötürü bu siparişimi de gözüm kapalı olarak verdim.. Kargoyu açar açmaz ayakkabı ben burdayım diyor, kalitesi anlaşıliyor. Görünüşü, ağırlığı, içerisindeki tabanlığı her şey çok iyi. Biraz önce bir de giyip bakayım dedim. Giyer giymez acaba 1 numara küçük mü yollamışlar dedim bir sıkma oluştu başparmak kısmında. Sonra kontrol ettim. Doğru 41 numaraydı. Bir de yürüyeyim dedim yine her iki ayakkabının da baş parmak kısmı rahatsız edici şekilde sıkarak acıtmaya başladı. Tabanlikları çıkarıp deneyeyim bir de dedim. Bu sefer rahatladı ayaklar ama yine başparmaklar rahatsızdı. Spor ayakkabılarımin hepsi 41 numara bu rahatsızlığı ilk defa bir 41 numarada hissettim. Bence firma olarak buçuklu 41,5 numara çıkartabilirsiniz diye düşünüyorum. Bu benim naçizane görüşüm. Diğer ayakkabıyı alan arkadaşların da yorumlarını merak ediyorum. Acaba sadece ben mi bunları hissettim? Firma yetkilisi arkadaşa da buradan teşekkürler sıcakkanlı tavrı ve ilgisi için.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.