Şimdi Ara

SANUS M900 Memory Foam Tabanlık Hakkında (114. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.252
Cevap
118
Favori
457.231
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    çok sorun değil belki farklı bir tanıdığım rahat eder kullanınca, ilginize teşekkürler
  • Bu firmanin amiral gemisi m900 olsa da ihtiyaca gore m300 u de dusunebilirsiniz , benim bu firma urunleri ile aram iyidir, fakat kullana kullana bir bilgi birikimi oluyor , sahsi deneyimim su , ic tabani geberik ayakkabilari hayata donduruyor, eger pahali, ama gorseli temiz ama eskimis ayakkabilar varsa bunlari diriltmek guzeldir , tabi taban yetmez , lastigi kaucuga yapistirmak gerekir, bagciklar yenilenir , boyanir , dis taban gerekirse yamanir, yirtiklari varsa caresi bulunur

Ic tabanlarda ayakkabiniz ile yuruyus veya uzun sabit ayakta durus (tabi her zaman tahmin edilemez ama) farkli tabanliklar gerektirebiliyor

Mesela soz gelimi metrobuste 2 saat ayakta duracaksaniz o surecte m900 sizi rahatsiz edebilir, cunku m900 kalin bir taban ve yasamasi lazim yani ezile acila kullanilir , soyle dusunun , ayakkabinin orjinalinde o kalinlikta bir taban yoktu fabrika cikisinda da

Bu tip durumlar icin m300 (ya da m100 muydu) daha uygun cunku daha sert ve daha ince , ince tabanlarin farki su , bagciklari bagladiginiz ayakkabinin ust sirt bolumu ayagi tabana dogru baskiliyor, kendi agirliginiz da var, haliyle tabanlik da kalin olunca ayak o kopuge gomuluyor

Firma bu gomulmeyi yuruyus halinde ek yorgunluk yonunde sorun olmayacak ergonomiyi saglamis , yani sertlik acisindan onu tutturmuslar ama fizige karsi koyamazlar ,o yuzden sabit duruslarda taban agrisi, isinma sebebiyle olacaktir , bu konuda baska sikayetler de geldi onceki mesajlarda

Genel olarak soyle baglayayim , ayakkabi buyuk, spor ise m900 ler, daha SIKI daha ayagi baskilayan ayakkabilar icin ise daha dusuk modelleri oneririm , bir de bir sabah sporunda m900 daha uygun olabilecekken ayakta durup agac olacaginizda cok hosunuza gitmeyebilir

1 er tane alin her modelden deneyin, devamini oyle alin derim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu tabanliklar ile ilgili bir negatif durum da bazi ayakkabilarda dogru numara alsaniz da icinde bukulme, buyuk kucuk gelme durumlari yasama riski , fakat bu tabanin degil ayakkabi kaliplarinin sorunu

Adamlar makineden imalat yaparken haliyle bir boyut ile seri uretim yapiyorlar, bu durumda deneme yanilma ile sizler bunu cozmelisiniz, ama korkmayin, herkesin cok sayida ayakkabisi var, hedeflediginize uymaz baska ayakkabiya uyar , onunla kiyaslayarak da bir buyuk bir kucuk alirsiniz olur biter , fakat bazi numaralari da firmanin tekrar calismasi lazim yani "42-43 kalibi var ama 41-42 kalibimiz yok.." diye bir bahaneyi kabul etmiyorum acikcasi

Maddi durumum 500-600 liralara ayakkabi almaya musait , daha pahali da var az sayida cift de olsa, ama bu ayakkabilari almak baska , bir x sorundan atmak etmek de baska sey .. bu tip urunlerle sevdiginiz ayakkabilari hayata dondurursunuz

Ama acikcasi 50-60 liralik isporta ayakkabilari da eskiyince bir zahmet degistirin tabanlikla ugrasmak yerine

• jujuuu kullanıcısına yanıt
    Kullanıcı deneyiminizi uzun uzun acıklamanızdan oldukca memnun kaldık çok teşekkürler tek bir şey de düzeltme gereği duyduk "42-43 kalibi var ama 41-42 kalibimiz yok.." 42-41 kalıplarımız var ve seride satıyoruz da sanırım yanlış anlaşılma var orada bunun dışında samimi ve yapıcı eleştirileriniz için tekrardan teşekkürler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: esnekadim

42-41
    43-42
    44-45
    şeklinde ilerliyor kalıplar 44-43 diye bir kalıbımız yok malesef
    Kast ettigim buydu, benim acimdan sorun olmadigi icin sadece sormustum .. onda da bu cevap gelmisti

Su sekilde diyelim bazi araliklar kopuk , 41-42 var , 42-43 var ama misal 43-44 yok , ya da o da varsa 44-45 yok gibi

• M300den bir adet de ben siparis ettim. Begenirsem 4 adet daha alacagim. Aslinda m900 siparis edecektim ama kalibi biraz dolgun oldugunu gorunce m300 siparis ettim. Aslinda birkac mm fark var ama iste o fark ayagin ayakkabida rahat edip etmemesini sagliyor aslinda.

Greyderin delikli tabanli ve memory foam tabanlikli ayakkabisini kulkandim yaz boyu. Kis gelince evdeki hicbir ayakkabimda greyder rahatligini bulamadim. Ben de ortopedik ceyo ile yola ciktim ama su anda ayagim cok aciyor. Dun aksam 8 gibi ayagima giydigim ayakkabiyi, kismetse 2 saate kadar cikartabilecegim. Yabi 24 saate yakin suredir ayakkabi ayagimda. Bu nedenle ayakkabiya verdigim paraya acimiyorum, onemli olan uzun saatler boyunca hic cikmadan ayagimda kalan ayakkabinin, ayagima herhangi bir saglik sorununa yol acmamasi. Ote yandan gecen kis 300 e aldigim greyderin kislik versiyonuna 600 tl dediler. Internette dr ayni fiyat n11.com'dan Greyder 12981 Su Gecirmez Kahverengi Erkek Bot seçtim! Alışverişin Uğurlu Adresi'nde fiyatlar harika!
    https://urun.n11.com/erkek-bot/greyder-12981-su-gecirmez-kahverengi-erkek-bot-P391185643

Sunu da soylemeden gecemeyecegim: Kargolama mukemmel, istanbuldan ankaraya yola cikmadan siparisi vermistim, yola cikisimin uzerinden 1 saat gecmemisti ki satici urununuzu kargoladi diye mesaj geldi n11den. Utanmasa benden once ankaraya varacak

• Yılbaşı indirimi yok mu hocam:)

• düz taban ağrıları için iyi geliyor mu ? Ona göre sipariş edeceğim.
  • Yılbaşı indirimi bekliyoruz hocam

• harley davidson 43 numara bot için hangi modeli kaç numara almalıyım? teşekkürler.
  • Geçen ay spor ayakkabılarım için almıştım kullanıyorum gayet rahatlar,herkese tavsiye ederim.
    İlk giydiğinizde ayakkabı içinde yüksek kalıyor fakat 3,4 giymede ayağınız şeklini alıp normal forma ulaşıyor.

Hediyeler için çok tşk ederim,banlıydım yeni yazabildim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tabanlıklar fiyat olarak baya tuzlu
  • 11.11kampanyqsindan aldım birini puma roma ayakkabima koydum ki kış girdi fazla kullanmadan kaldırdım.digerini botuma koydum sol taraf iyi sağ taraf altından yırtılmış kesilmiş gibi iz olmuş pek bir degisiklik hissedemedim almasamda olurmuş

• joker155 J kullanıcısına yanıt
    Ne beklediğine bağlı alt tarafı tabanlık sonuçta o paraya.
    Eminim 80₺ versen almasaydım demezdin över dururdun,insan psikolojisi işte

• Sormak istediğim iki şey var,
    Birincisi modelini çok beğenerek aldığım ayakkabı ayağıma biraz büyük geldi. Bu tabanlıklardan koysam bir faydası olur mu ?
    İkinci olarak indirim yok mu :)

• radko kullanıcısına yanıt
    Ne alakası var şimdiye kadar para verip tabanlık almadım hep ayakkabininkiler işimizi gördü. Millet esnafligi ve mali ovunce almak istedim fakat beklentimi karşılamadı şu an botta kullanıyorum memnun değilim düşünceni kendine sakla belli ki ürüne toz kondurmuyorsun esnaflık süper olabilir fakat ürün benim beklentimi karşılamadı bu benim düşüncem sende saygı duymak zorundasın

• Grisport marka bir outdoor ayakkabım var, doğa sporlarıyla ilgim yok, kışın yağmurlu kötü havalarda genel kullanım amaçlı almıştım. Ayakkabı taş gibi, gayet dayanıklı ama tabanı da taş gibi gerçekten. İş gereği sık sık 9-10 saatlik otobüs seyahatleri yapıyorum ve bugünlerde bu ayakkabıyı giyiyorum, sert taban bir süre sonra ağrı vermeye başlıyor. Bu ayakkabı içine koymak için hangi modeli almalıyım? M300 denmiş hep, bu mu uygundur? Bir de ilk sayfadaki ilanınızda fosforlu renklerde 41-42 no yok, nedendir? Ayakkabı benim ama küçük oğlum böyle renklere bayılır, mesela turuncu olsa alırdım, muhtemelen kendisi de görüp isteyecektir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ÖNEMLİ:

Merhaba Arkadaşlar zorunlu izne ayrılmak zorunda kaldım 15 ocak pazartesi günü çalışmaya devam edicem... bu süreçte çalışma arkadaşlarım sadece kargo hazırlama vs ıle ılgılenebılıyor malesef DH kımse bakamıyor ocak ayı için kampanya olacak mesajlara tek tek dönüş mutlaka yapılcak anlayışınızı sıgınıyor haftaya tüm soru ve sorunlarla kaldıgımız yerden devam etmek niyeti ile :)
  • joker155 J kullanıcısına yanıt
    Merhabalar sizden ricamız PM den dönüş yapar mısınız isim soyisim veya sipariş numaranız ile haftaya mutlaka dönüş yapıcaz ,bu sıkıntılı süreçte çöpe atılcak ürün alınmasına razı degılız en azından ücret iadesi ile yardımcı olmak isteriz :)
  • 
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.