Şimdi Ara

Sanus Coton Sneakers Unisex 6 Çift Çorap Hakkında

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil
2.445
Cevap
73
Favori
282.758
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Gıda, Giyim ve Aksesuar >> Sanus Coton Sneakers Unisex 6 Çift Çorap Hakkında
Giriş
    1 Mesaj

Merhaba, tahtaya basma hissi sürekli kullanımdan kaynaklı beyin alışıyor ve farkedemıyor ilk günkü konforu sürekli sertmiş gibi oluyor ancak 3 gün ara verirseniz tabanlıga fark tekrardan cıkar ortaya , ısınma kısmında haklısınız bızde bunu söylüyoruz visco temelinde sıcak gördügü zaman ısınma soguk gördügü zaman soguma vardır ve bunun önüne geçmek imkansızdır ,terletme kısmı kullanılan çorap ve ayakkabı ile dogrudan alakalıdır bunlarda sorun olması durumunda terletme dısında bırde kötü koku yapar :)

Edit: Tabanlık 5 dk buzluğa atın taş keser ama 5 dk sıcak ortama yada ayagınıza atın yumuşar :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esnekadim -- 7 Aralık 2019; 9:38:1 >
    |
    |
    uyaran kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    ben 1 tane deneme amaçlı almak istiyorum ama 30 tl çok. en azından dh ye özel bir güzellik yapsaydınız :)

3 al 2 öde de uyguna gelıyor ancak teklı fıyatta inemıyoruz malesef :)
    |
    |
    grkm_evo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    flodan 20tl memory foam tabanlık aldım. kalitesi harika. kaymıyor ve yumuşatma işini yapıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

iş görüyorsa gereksiz yere Sanus para vermeye değmez
    |
    |
    codred kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    3 al 2 öde kampanyasından bende faydalandım, gelsin bakalım işe yarayacak mı
    Sükut-u hayale uğramaktan korkan çiçeklerin derdiyle hem derd olmuşum nicedir… Nicedir dizginsiz binerim sevdâ atına! Yoksa ne mümkün ermek… Mecnunların, Keremlerin, Yusufların katına! Süflî melekelerden sıyrılarak kanat çırpmaktayım, kendimin dahi fark eylemediği kesif bir bâtına… Ve kaderin kûfî yazan kalemi usulca iliştirmekte hayatımı, hayatına…
  • Binbaşı
    1100 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: esnekadim

iş görüyorsa gereksiz yere Sanus para vermeye değmez

Hocam Tebrik Ederim, savaşmak yerine BARIŞI tercih ederek güzel ESNAF oduğunuzu bir kez daha kanıtladınız.

• Er
    1 Mesaj

kargocu getirirse diyelim :) begenmessenız iş görmesse iade edersiniz
    |
    |
    :Fatih: kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: _Köroğlu_

Hocam Tebrik Ederim, savaşmak yerine BARIŞI tercih ederek güzel ESNAF oduğunuzu bir kez daha kanıtladınız.

Alıntıları Göster
    Estağfurullah, olması gereken bu çok zaman rakiplerimizi ve markaları övmüşüzdür asla kötüleme yapmadık yapmayız da
    |
    |

• Yüzbaşı
    269 Mesaj
    şu an MOBİLE ÖZEL 34,90 TL yazıyor birde 3 al 2 öde,3 tanesi 70tl ye geliyor kampanya vardıda bitti sanırım

Doğrudur bitti ancak N11 soru cevap kısmından gelen yanlış anlaşılmalar yüzünden 29.90 TL geri çektik tekrardan bakabılırsınız :)
    |
    |
    rosmisal kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Satıcı arkadaş görüp görebileceğiniz en dürüst insanlardan biri. Yeri geldi, daha havalesini ödemediğim ürünü sorgusu sualsiz adresime gönderdi. Yurt dışındayım ve dönüp "Ne zaman ödeyeceksiniz?" diye sormadı bile.

Çevremde çok kişiye tavsiye ettim. Sıkıntı yaşayan dostlarımın iadelerini gözü kapalı kabul etti, dileyenin ürününü değiştirdi.
    En son oğlum için bambu çorap setinden aldım. Yumuşak, hava geçirgenliği yerinde ve ilk deneyimlerime göre dayanıklı görünüyorlar.

Umarım kalite ve kampanyalara devam ederler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Bu fiyat sadece n11'de mi,birde spor ayakkabıda kullanıcam 46-47 numara giyiyorum hangi tabanlığı ve numarayı almalıyım?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    esnekadim kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    1 Mesaj

N11 de geçerlidir , Acıklama kısmında yer alan uzunluk tablosuna bakmanızı rica edicez ,45-48 tek kalıp tabanlıktır sonradan küçülme olacak bilginize :)
    |
    |
    radko kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Peki teşekkürler. Bu indirimli fiyat be zamana kadar geçerli?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    esnekadim kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    1 Mesaj

H.sonu boyunca geçerli olacaktır sonrasında eskı fiyatına geri dönecektir.
    |
    |
    radko kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Tekrar 2 al 1 ode kampanyasi olsa alicam hemen. 3 tanesi gereksiz ve pahaliya geliyor simdilik..

Hazır kampanya varken 11.11 de almıştım m900 modelinden 2 adet deneme amaçlı, bir kendime bir kız arkadaşıma. Oldukça memnun kaldık. Outdoor ayakkabıma takmıştım aldığımı, bir tane de botuma takmak için birkaç saat önce tekrar geçtim sipariş m900 modelinden 40-41 numara mavi. 29.90 değer bence. İşini hakkıyla yapan bir firma olduğunuzu düşünüyorum.
    Yalnız gerçekten sıcak tutuyor tabanlık, kış için ideal fakat yaz için kullanışlı olmayacaktır. M900 modeli tarzında yaz için uygun olan bir tabanlık üretirseniz spor ayakkabılarım için de alacağım.
    Kalın sağlıcakla @esnekadim

|
    |
    Bahsedilenler: esnekadim

Merhabalar ,memnun kalmanıza sevindik :) Sıcaklık olayına gelirsek yaz için bir çalışmamız var aynı konforu vericek şekilde farklı bir ürün üzerinde denemelerimiz devam ediyor yaza uygun tabanlık olmadıgı sürece fırsata cıkmıcaz, umarız yaza istedigimiz olursa yazında bu sıcaklık olayını aşmış oluruz :)
    |
    |
    Innovative kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Media Sözlük
SEO
emek server
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,656
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.