Şimdi Ara

SANUS M900 Memory Foam Tabanlık Hakkında (111. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.252
Cevap
118
Favori
457.229
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yarın sabah kampanyada çifti 20 TL gelıcek ancak 40/3 değıl 60/3 olacak
  • Yarin acacaklar indirimi, kisaca benim final yorumum sudur.. Eger EN UCUZ 15 liraya satildi ise ve aylar sonra yine 20 liraya satilacak ise, evet bir artis gorunuyor ama bence firmayi elestirecek oranda degil .

10 liradan 20 ye ciksa idi farkli derdim ama 15 ten 20 ye olabilir bir fark .. Buradaki 33% e yakin zammi hem bir miktar zam, hem de luzumunun biraz otesindeki ilk indirim olarak yorumlamak lazim

Akilda belki hep en dusuk fiyat kalir, bu noktada 15 liradan satarak stratejik bir hata yapmislar gibi gorunuyor ama urune kefilim, 20 lira ile ayakkabilarin iclerini konforlandirabilirsiniz, dahasi ici gidik ayakkabilari ,ic taban soyulmus etmis ayakkabilari, hic tamir ettirme geregi kalmadan hem fonksiyonel hem de gorsel olarak diriltebilirsiniz

fiyat konusundaki aciklamalari da inandirici geldi bana
  • Merhaba deneme amaçlı birkaç çift almak istiyorum ancak n11 dışında bir satış kanalınız var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jujuuu

Yarin acacaklar indirimi, kisaca benim final yorumum sudur.. Eger EN UCUZ 15 liraya satildi ise ve aylar sonra yine 20 liraya satilacak ise, evet bir artis gorunuyor ama bence firmayi elestirecek oranda degil .

10 liradan 20 ye ciksa idi farkli derdim ama 15 ten 20 ye olabilir bir fark .. Buradaki 33% e yakin zammi hem bir miktar zam, hem de luzumunun biraz otesindeki ilk indirim olarak yorumlamak lazim

Akilda belki hep en dusuk fiyat kalir, bu noktada 15 liradan satarak stratejik bir hata yapmislar gibi gorunuyor ama urune kefilim, 20 lira ile ayakkabilarin iclerini konforlandirabilirsiniz, dahasi ici gidik ayakkabilari ,ic taban soyulmus etmis ayakkabilari, hic tamir ettirme geregi kalmadan hem fonksiyonel hem de gorsel olarak diriltebilirsiniz

fiyat konusundaki aciklamalari da inandirici geldi bana
    11.11 de 14.90 TL degılde 19.90 TL yapsaydık gercek ındırım olmucaktı ve N11 ile anlaşarak maddi destek aldık biraz daha aşagı çektik fiyatı ki gerçek indirim olsun kimse kandırmaca sanmasın diye , burada fiyat anlamında stratejik hata yapıldı mı dersenız evet yapıldı ancak 11.11 senede bir olan bir şey ve gerçek indirimle çıkmak istedik tüm riskleri alarak zaten M900 de tek eleştirildigimiz nokta fiyat haklısınız ancak burada istikrarı sonrasında korumaya çalışıyoruz , şimdi tekrardan N11 maddi destek verse 14.90 TL inmeyiz çünkü 11.11 de alanları bir nevi kandırmaca olur uyguna sattık diye ama şu an kısmen maddi destegi ile olması gerektıgı fiyat aralıgında , inanın amaç kandırma degıl ve uygun fıyat ıle satmak ve dedıgınız gibi derdlere deva oluyorsa bizce dogru iş yapmış oluyoruz , tabanlıktan muazzam bir beklentiye girilmez ise M900 bir hayli iş görücegıne ınanıyoruz, son olarak samimiyetimize inanmış olmanız sevindirici yarın ki alışverişte görüşmek üzere

• user.cm U kullanıcısına yanıt
    Harici satış kanalları kapatıldı ciddi istismarlar olmasından kaynaklı bundan dolayı yeni alınan karar ile platformlar haricinde satış yapılmıcak malesef
  • jel urunler de iyi ama jel urunlerde bir seyden kazanirken digerinden kaybediyorsun. jel urunlerin ezilmesi veya deformasyonu daha az, ustelik sanirim kaplamasi geregi surtunmesi de daha az oldugundan yanma yapmiyor. fakat bu urunun ozelligi ise, jelden kesinlikle daha rahat olmasi

bende jel de var bundan da var, bundan daha az var ,yarin ekleme yapacagim bir kac cift. bu arada tabanliklardan kaynaklanmayan, ayakkabi kalibindan kaynakli uymama, kucuk kalma ya da bilakis buyuk gelme problemleri olabilir , ama 1-2 tane alinca ayakkabisina gore deneyip hata yapmazsiniz .. yanlis aldiginiza inandiginizi ise biraz kucuk/buyuk kalipli ayakkabiya koyarak devam edebilirsiniz yola

rengini ucuk kacik almayin, ayakkabi cikarildiginda tabani absurd gorunebilir ,ozellikle sanki bu konmus gibi gorunmesi algi acisindan guzel olmaz . bazi seyler gizlendiginde iyidir

rahatliktan yana kuskunuz olmasin
  • quote:

Orijinalden alıntı: esnekadim

07.12.2019(Cumartesi) 07:00-11:00 arasında kampanya olacak konu içeriginde detaylı yazılmıstır :)
    Aldığım ayakkabı yaklaşık 1 numara büyük geliyor. Boşluğu doldurmak için satın alsam işimi görür mü ? Bilgilendirirseniz sevinirim.
  • vBuuren kullanıcısına yanıt
    M900 20 mm yüksekliğe sahip ayaklar üstüne geldiginde 10 mm kadar aşagıya iner buda ayakkabıda yaklaşık yarım numara kadar daraltma yapar teknik olarak bunu diyebılırız, satıcı olarakta alıp denemekten zarar gelmez en kötü ihtimalde iade edersiniz :)
  • quote:

M900 20 mm yüksekliğe sahip ayaklar üstüne geldiginde 10 mm kadar aşagıya iner buda ayakkabıda yaklaşık yarım numara kadar daraltma yapar teknik olarak bunu diyebılırız, satıcı olarakta alıp denemekten zarar gelmez en kötü ihtimalde iade edersiniz :)
    Ayakkabı 44 numara 1 numara küçültme isteğiyle sizin ürününüzü 44 mü alayım 43 mü ? Teşekkür ederim ilginize :)
  • vBuuren kullanıcısına yanıt
    Ayakkabınız yerli üretim ise 44-45 alabılırsınız ama ithal ayakkabı ise acıklama kısmında yer alan beden tablosuna bakmanızı rica edicez :)
  • quote:

Ayakkabınız yerli üretim ise 44-45 alabılırsınız ama ithal ayakkabı ise acıklama kısmında yer alan beden tablosuna bakmanızı rica edicez :)
    Teşekkürler ilginizden ötürü yarın indirimde 3 adet sipariş vereceğim :)
  • esnekadim kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Ben N11'den alışveriş yapmıyorum. Başka bir platformda satışınız var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de adet tabanlık aldım ilk giydiğimde rahat hissettim ancak bir kaç saat sonra ayağım yoruldu fazla yumuşak gibi geldi bana.
  • esnekadim kullanıcısına yanıt
    çifti 19,90 olacak ve yine 3 al 2 öde mi olacak (40/3 ve 60/3 nedir bilmiyorum?)
  • quote:

Orijinalden alıntı: grkm_evo

çifti 19,90 olacak ve yine 3 al 2 öde mi olacak (40/3 ve 60/3 nedir bilmiyorum?)
    Tekli alımda 29.90 TL 3 al 2 öde ile tekli fiyat 19.90 TL olacak doğrudur :) (40 TL 3 adet olsun dedı arkadaş bizde 60 TL 3 adet olucak demek istedik)
  • user.cm U kullanıcısına yanıt
    Diger platformlarda ki fiyatlarımız yüksek malesef en uygun fiyatlarımız N11 de :(
  • ahtapok A kullanıcısına yanıt
    Memory özellıgınde yumuşaklık vardır danstelerimiz standartır , yumaşak ve ayagı yoruyorsa kesinlikle kullanmamanızı öneririz size uygun değildir ve iade edebilirsiniz ,DH nick name ile iade acıklamasını kullanırsanız hızlıca yardımcı oluruz :)
  • Ikili numaralar seklinde fakat 43-44 ya da 44-43 u goremiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • jujuuu kullanıcısına yanıt
    42-41
    43-42
    44-45
    şeklinde ilerliyor kalıplar 44-43 diye bir kalıbımız yok malesef
  • Tavsiye etmiyorum. Belli bir süre yürüyünce tahtaya basıyor hissi veriyor ve ayak tabanınız rahatsız olmaya başlıyor. Hele ki yazın hiç kullanılmıyor yakıyor ayağı ve terletiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.