Şimdi Ara

SANUS M900 Memory Foam Tabanlık Hakkında (109. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.252
Cevap
118
Favori
457.121
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Mantıklı dedikleriniz bu belirttiğiniz fiyat aralığında ve hatta daha ucuz olan iki modelimiz mevcut 😊 M300 tekli fiyatı 24.90₺ 100 model ise 29.90₺ üstelik 3 al 2 öde ile daha da uyguna gelmekte ve visco memory foam özelliğine sahip ,M900 sonradan çıkan bir modelimiz ve diğerlerinden ayrılan özellikleri mevcut kullanıcı deneyimleri ile ortada 3 al 2 öde ile uygun fiyat satışı olmadan DH de konu guncellemiyoruz 😉

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bir adet m900 un firmaya maliyeti (calisan, hammadde, tum hersey dahil) kalibimi basarim 40 lira degildir

Yani o 40 lirada kar da var .. iddialiyim bu konuda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    Merhabalar ,kullanılan çorap naylon oranı yüksek ise kokması ve terletmesi gayet normal hatta bizim tabanligida kullanırsanız çok daha kötü koku yapar 😊 bizde iki model çorap bulunmakta bambu iplikten yapılmakta ve %100 doğal iplikten yapılmıştır , sattığımız model mevsimlik coraptir kışlık çorap bulunmamaktadır malesef bundan dolayı link iletemicez 😊

• jujuuu kullanıcısına yanıt
    40 ₺ tekli fiyatı 3 al 2 öde ile zaten 25₺ den satıyoruz mevcutta 😊 ayrıca imalatımız açıktır dilediğiniz zaman gelebilirsiniz ki DH den gelen onlarca arkadaş oldu 😊

• Tanesi 25 ise o zaman sozlerimi kismen geri aliyorum ama daha ucuza da satildigi oldu

• 11.11 indirimlerinde iç tabanlığı yıpranmış skechers ayakkabım için M900 aldım, alırken rahatlık ve kalite konusunda şüphelerim vardı fakat beklentimin üstünde çıktı. Eski tabanlığı aratmadı diyebilirim, f/p olarak da uyguna geldi memnun şekilde kullanıyorum.
    M300 Modelimizde bahsediyorsunuz ancak M300 ile arasında oldukça ciddi farklar mevcut aynı fiyat olmasi mümkün değil , h.sonu fırsatta tekli fiyatı 19.90₺ geliyor ayrıca bundan dolayı konumuz güncellendi yüksek fiyattan satış söz konusu değildir 😊

• Z.E.U.S kullanıcısına yanıt
    Merhabalar Hayırlı olsun tekrardan 😊 11.11 özel ciddi destekler ile oldukça uygun fiyattan satış oldu umarız herkes memnun kalır dicez ama pek mümkün değil en azından gelen yorumlarda ve yıldızlarda memnuniyet oranının %98 olduğunu görüyoruz buda bizim için oldukça sevindirici bir rakam 😊

• Valla ben aldim memnunum, bu taban iflah olmaz dediklerime en net cozum oldu, fiyat oynakligi haric her sey pozitif

• 11.11 de kendime ve babama çorap aldım. Babam çok seçicidir. Ama çok memnun kaldı. Herkese tavsiye ederim.

Tabanlıklara gelince, kalın olan model bana uymadı. Kullanınca sanki yan basıyorum hatta bi arkadaşım ayakkabında sorun mu var varsa kullanma anatomin bozulacak dedi. Ama incesi güzel elimde henüz açılmamış 2 adet daha var. Onunla ilgili de bir şikayetim var. Yaklaşık 9 ay önce aldığım tabanlığın yapısı bozuldu. Şu an çok sert. Daha uzun ömürlü olmasını beklerdim.

• Ayakkabi tabani hali hazirda sorunlu ise mucize yaratmaz elbette, beklentiyi cok yuksek tutmamak lazim , en nihayetinde taban, icine kondugu sekli alan bir madde , ama kaliteli iyi urunler bunlarin yaptigi

• colemerg30 kullanıcısına yanıt
    Merhabalar ,çoraplar yeni çıktı ve iddialıyız açıkçası üst kaliteden yaptırdık 😊 M900 yüksek modeldir konforda aynı şekilde yüksektir ancak yürüyüşte sorun olduysa kesinlikle kullanmayın , ürünü direk iade edebilirsiniz iade açıklama kısmına nickinizi yazmanız yeterli olacaktır ,ürün yapısı bozulmaz aynı şekilde visco özelliğini yıpranmadigi sürece uzun süreler sürdürür ,sürekli kullandığınız için vücut alışmış olabilir tabanligi 3 gün ayakkabıdan çıkardıktan sonra tekrardan takarsanız aynı şekilde verim alabilirsiniz kullanımdan yana minimum 1 sene kullanım ömrü vardır tabanligimizin ,üretimden kaynaklı sorun olursa iade edebilirsiniz o anlamda ürünümüzün arkasındayız 😊

Kesinlikle katılıyoruz dediğinize 😊

• esnekadim kullanıcısına yanıt
    Hocam burada size ek yapayım, spor ayakkabım iyi hava alan bir ayakkabı, soğuk havalarda giymek sıkıntı oluyordu, herhalde bu bahsettiğiniz durumdan dolayı ayak tabanlarımda soğuk hissetmez oldum 😄
    2 gün önce aynı ayakkabıyla aynı parkurda tabanlıkla koştum geldiğimde çok rahattım, bugün tabanlığı çıkarttım aynı parkurda daha rahatsız hissettim. Placebo olmadığına eminim işiniz rastgelsin

• Ayakkabı indirimi olacak mı yakın zamanda? 3 al 2 öde gibi bir indirim bile epey iyi olur

• Miyovsdinie kullanıcısına yanıt
    katkılarınız için teşekkürler,kışın veninimet oluyor sıcaklık yazın sorun oluyor malesef :) yaz için ayrı çalışmamız var bu yaz bu sıcaklık olayını bir aksilik olmazsa çözücez bahar ayında 😊

• xantorus X kullanıcısına yanıt
    Kampanya harici indirim olmaz ancak 3 al 2 öde olabilir aslında yarından itibaren aktif edebiliriz bazı modellerimizde tüm modeller olmaz maalesef 😉

• Spor salonunda kullandığım spor ayakkabının tabanı için düşünüyorum ama yorumlardan anladığım kadarıyla sorun çıkarabilir gibi. Siz ne önerirsiniz fitnes kullanımı için
    Bir de 3 al 2 öde kampanyasında 2 si M900 biri farklı model olarak sipariş edebilir miyiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuarek7 -- 4 Aralık 2019; 22:46:59 >
  • tuarek7 kullanıcısına yanıt
    Ürün sıcaklıkla birlikte tepkimeye giriyor ve ısınıyor visconun kaderinde bu var malesef değişmez 😊 spor salonunda kullanacaksanız önermeyiz sıcaklık rahatsız edebilir fazla efor ile birlikte, farklı model sevilmiyor normalde ancak niyetiniz olursa mesaj atmanız yeterli N11 den veya buradan yardımcı oluruz 😊

• Ben hayatımda bu kadar ilgili satıcı görmedim, kendilerine teşekkür ediyorum. Ürünü henüz tam deneyemedim, denedikten sonra m900 tabanlık hakkında da yorum yaparım :)

• 
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.