Şimdi Ara

SANUS M900 Memory Foam Tabanlık Hakkında (107. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.252
Cevap
118
Favori
457.229
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tabanlıklar bugün gelmiş. 44-45 ve 36-37 almıştım. gelen tabanlıklar 36-37 ve 45-48 numara. daha önce de 44-45 almıştım ve direk 44-45 gelmişti ayakkabıya koyup kullanmıştım. neden şimdi 45-48 geldi merak ediyorum.

edit: arkadaş yapılan hatayı telafi etmek için doğru numara tabanlığı gönderdi, yanlış gelen ürünü de iade almadı. hediyemiz olsun dedi. teşekkürler bu denli ilgilendiğiniz için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Liquid Soap -- 20 Kasım 2019; 11:43:51 >
  • Liquid Soap kullanıcısına yanıt
    Büyük ayakları görün diye tebessüm ettirmek isterdik ama malesef ondan dolayı değil yüksek ihtimal kargolamada hata yapıldı özelden veya buradan farketmez sipariş numarası yazarsanız doğru ürün çıkışı yarın hızlıca yapalım 😊

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • esnekadim kullanıcısına yanıt
    Sipariş kodu: 203467642388

İade açtım n11'den elimdeki ürün için. Gönderirim en kısa zamanda hocam.
  • Liquid Soap kullanıcısına yanıt
  • 2 tanesi 30 tl ye satılan tabanlığin şu anda tanesi 40 tl
    yanlış görmüyorum değil mi?
  • tracy kullanıcısına yanıt
    Yanlış değil eksik görüyorsunuz , ürün fiyat takibi mevcut ürün yalnızca 11.11 özel N11 arka planda maddi destek cıkması ıle bırlıkte 1+1 yapılmıştı sonrasında eskı fıyatına geri döndü burada sonradan yapılan bir fiyat artışı söz konusu degıldır , 3 al 2 öde kampanyası ile ürün fiyatı 26.90 TL inmekte ayrıca bılgınıze
    SANUS M900 Memory Foam Tabanlık Hakkında

• 202188783184 adlı sipariş elime hala ulaşmadı.kargoyla goruse bilirmisiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • KEDJUU kullanıcısına yanıt
    merhabalar ,ürün şubede görünmekte c.tesi öglene kadar alınmaması durumunda iade olarak tarafımıza geri gelecektır bilginize
    Kargo şubesi yakın değilm size geldikten sonra tekrar gönderme şansınız var mı?

Gelmesini beklersek uzun bir zaman geçer yarın yardımcı olmaya çalışıcaz😉

• Hala gelmedi kargo

mesajınızdan sonrakı gün mng kargo ıle cıkıs yaptık ve bugun sistemden kontrol ettıgımızde teslim edilmiştir yazısı mevcut ,şayet teslim almadıysanız özelden pm atar mısınız ? :)
    yakında yeni kampanya varmı acaba
  • atmaca57 kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,M900 modelde N11 Aralık ayı içinde kampanya yapmayı öngörüyor talepler doğrultusunda ancak kesin değil kampanya olması durumunda konu güncellenecektir 😊

• N11 in kampanyasından 2 adet Sanus M300 Visco Memory Foam satın almıştım çok memnunum
    keşke 4 yada 6 çift alsaydım dedim kullandıktan sonra tüm ayakkabılarım için.
    diğer tabanlıklarda kampanya olacak mı acaba? m300 de olsada olur :)
  • rosmisal kullanıcısına yanıt
    Merhabalar öncelikle hayırlı olsun:) M300 giriş modelimiz şayet ayakkabılariniz uygun ise diğer modellerimizi öneririz 😊 3 Al 2 öde ile M300 yine uygun fiyata geliyor ortalamada bilginiz olsun ,kampanyalar yeni modelimizde olacaktır M900 de kampanya yapicaz Aralık ayı içerisinde ancak net değil N11 den haber bekliyoruz 😊

• 
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.