Şimdi Ara

SANUS M900 Memory Foam Tabanlık Hakkında (104. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.252
Cevap
118
Favori
456.813
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dün aldım bugun elime ulaştı. TEşekkürler
  • aksoft kullanıcısına yanıt
    herkes sizin kadar şanslı degıl , umarız memnun kalmışsınızdır , kullandıktan sonra yorumlarınızı beklıyoruz :)
  • esnekadim kullanıcısına yanıt
    Merhaba dün 2 adet m900 siparişi verdim n11 den 205535334382 numaram bu ikisini de siyah istiyorum
    hala kargolanmadı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xquba

Merhaba dün 2 adet m900 siparişi verdim n11 den 205535334382 numaram bu ikisini de siyah istiyorum
    hala kargolanmadı :)
    Evet kargoya teslim edilmedi ama son durum bu poşetlerin içinde bulmak imkansız malesef başka kampanyada artık :) tüm siparişler an itibariyle kargoya hazır hale geldi sabah itibariyle şubeye teslim edilecek :) SANUS M900 Memory Foam Tabanlık Hakkında

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: esnekadim

Dogrudur ancak Ayakkabıda komısyon yardımı almadık N11 den bundan dolayı olabılcek en dıp fıyatlardan yardımcı olmaya calıstık herkes tabanlıkla bırlestırmedı ayakkabıları, kampanya konu baslıgımızda en bastan ıtıbaren ucretlı olacagını acıklamıstık süpriz bir durum yok yanı :)

Alıntıları Göster
    Ben ayakkabı 3 bağcık 24 çorap aldım ayakkabıya kargo ödeyecekmiyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ercandiler E kullanıcısına yanıt
    Sipariş detayiniza bakmamız gerekiyor ancak sistemde ilk başta ne odediyseniz onun haricinde ekstra ücret ödemesi yapmicaksiniz bilginize 😊

• quote:

Orijinalden alıntı: esnekadim

Sipariş detayiniza bakmamız gerekiyor ancak sistemde ilk başta ne odediyseniz onun haricinde ekstra ücret ödemesi yapmicaksiniz bilginize 😊
    Ne yazıkki 10 tl kargo ücreti ödemişim hiç dikkat etmedim bilseydim ayakkabıyı eklemezdim sepetime aceleyle aldık

• ercandiler E kullanıcısına yanıt
    Konu başlığında belirtmiştik aslında ,sonradan belirttiğimiz bir şey değildi açıkçası ,umarız ürünlerden memnun kalırsınız :)

• Merhaba
    Bende 1 adet A100, bir afet M900 taban aldım
    Ürünler kaliteli, sağolsunlar 2 günde ulaştırdılar. Kampanya iyi geldi.
    Yardımlarınız için buradan tekrar teşekkür ederim

• Puppet1 P kullanıcısına yanıt
    rica ederiz hayırlı olsun tekrardan :)
  • Benimde 11.11 kampanyasından aldıgım m900 tabanlık elime ulaştı normalde 43 giyerim(new balance) 41-42 tam oldu.Henüz uzun süre kullanamadım ama ilk denemede rahatlıgını hissettim.Teşekkürler
  • mhmtdrk10 M kullanıcısına yanıt
    uzun kullanımda da aynı performansı verecektır ,hayırlı olsun tekrardan N11 den yorum ve yıldızlarınızı beklıyoruz :)
  • Merhaba 202883313187 numaralı siparişimde 12 adet çorap vardı fakat geciken kargolama diye not dusmussunuz. Ne zaman kargoya verilecek acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: indivisible

Merhaba 202883313187 numaralı siparişimde 12 adet çorap vardı fakat geciken kargolama diye not dusmussunuz. Ne zaman kargoya verilecek acaba?
    Merhabalar bir kac yorum üstte resim paylaşmıstık tüm kargolar aktarma merkezıne bu sabah itibariyle teslım edıldı aktarma merkezi diyoruz çünkü şube çıkış yapamayacağını iletti bundan dolayı dırek aktarma merkezınden cıkıslar saglanacak bır aksılık olmazsa gün içinde takıp numarası sısteme düşmüş olacaktır:)
  • 204842713182 nolu siparişim hala kargolanmamiş gözüküyor

• börü06 kullanıcısına yanıt
    Kargoların tamamı dün sabahtan teslim edildi ancak teslimat şubesinde çıkış olmayan son 60 kargo görüyoruz bizde ,aktarma merkezlerinden dahi gecikmeli cikislar oluyor malesef yoğunluklarimiz oldukça fazla elinizden geleni çıkarmaya çalışıyoruz deniyor ancak malesef zamanında yetiştirmektir rağmen çıkışta aynı hız sağlanamamıştır gecikmeden dolayı k.bakmayin lütfen

2 adet A100 sipariş etmiştim ancak 2 adet M910 geldi. Değişim için karşı ödemeli Aras kargo ile göndereyim mi? Bu arada n11'de sipariş sayfasından değişim işlemlerini yapayım mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ironic

2 adet A100 sipariş etmiştim ancak 2 adet M910 geldi. Değişim için karşı ödemeli Aras kargo ile göndereyim mi? Bu arada n11'de sipariş sayfasından değişim işlemlerini yapayım mı?
    Merhabalar 0530 711 7099 telefondan ararsanız yardımcı olabılırız hızlıca bılgınıze :)
    Hızlı ve müşteri odaklı yaklaşımınızdan, ayrıca jestinizden dolayı teşekkür ediyor, hayırlı müşteriler diliyorum
  • ürünler geldi, gerçekten rahat ve kaliteli görünüyor teşekkür ederim. Gören tanıdıklarım da istedi ama fiyatlar değişmiş, bir sonraki indirime artık
  • 
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.