Şimdi Ara

SANUS M900 Memory Foam Tabanlık Hakkında (103. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.252
Cevap
118
Favori
457.219
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    M900 harıc diger ürünlerde aynı sekılde devam edıyor 18:00 itibariyle eskı fıyatlarına geri dönecek bilginize
  • kepirlikerem K kullanıcısına yanıt
    malesef yarına kaldı kargolarınız :)
  • esnekadim kullanıcısına yanıt
    Memory foam kampanyasından faynadalanamadık onu da 18:00 e kadar uzatsanız hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 201787133183 Sipariş numaram daha önce hiç almadım yorumları okudum herkes memnun aldık bakalım birde bu sipariş numarası neden yazılıyor anlamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Eski Model Ayakkabılarımız Çift Fiyatı 59.90 TL

Yeni Model Ayakkabılarımız Çift Fiyatı 89.90 TL

böyle bir kampanya var mı su an? ya da diğer kampanya dediğiniz ne var?
  • lordgnr kullanıcısına yanıt
    çarşamba akşama bır daha kampanyaya cıkıcak şu an fıyat ındıremeyız tekrardan ındırırsek carsamba gunu sorun olur malesef :(
  • slymngbs48 S kullanıcısına yanıt
    yazılma amacı vardı ancak sona dogru gelenekleşti :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sculptor

Eski Model Ayakkabılarımız Çift Fiyatı 59.90 TL

Yeni Model Ayakkabılarımız Çift Fiyatı 89.90 TL

böyle bir kampanya var mı su an? ya da diğer kampanya dediğiniz ne var?
    https://www.n11.com/magaza/esnekadim

M900 hariç ürün indirimleri aynı şekilde devam ediyor bılgınıze,magazadakı ürünlere bakabılırsınız :)
    Teşekkürler hocam o halde Çarşamba akşamını bekleyelim :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lordgnr

Teşekkürler hocam o halde Çarşamba akşamını bekleyelim :)
    inşallah kargolar yetişmiyor yetişenleride sube almıyor ,hayırlısı diyelim :) yarın teslim etmeye calısıcaz tamamını
    Öğleden önce almıştım aslında ama neyse hayırlısı olsun, belki yanında ufak bi hediye yollarsınız :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kepirlikerem

Öğleden önce almıştım aslında ama neyse hayırlısı olsun, belki yanında ufak bi hediye yollarsınız :)
    kargo hazırlama olarak dünden kalanlar öncelıklı sekılde gıdıyoruz an itibariyle bu sabah 10:00 kadar gelen kargolara ulaştık hazırlıklar devam edıyor net bir şey diyemiyoruz malesef net olan bir şey var oda yarın %100 cıkıslar saglanacaktır :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: esnekadim

stok durumuna göre 37 sıyah olarak degişiklik yapıyoruz

Alıntıları Göster
    Merhaba, ürünler elime ulaştı. Öncelikle teşekkür ederim. Gayet kaliteli duruyor. Dockers ayakkabının deforme olan orijinal tabanlığını çıkarıp yerine sanus tabanlığı koydum. İkisini kıyasladığımda sanus'un geride kaldığı bir nokta yok bence. Umarım dayanıklılık açısından da öyle olur. İkinci ürünü eşim için 37 numara istemiştim ama o da 44-45 geldi. Biraz denedikten sonra 37 numara da sipariş edeceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: raskolnikov81

Merhaba, ürünler elime ulaştı. Öncelikle teşekkür ederim. Gayet kaliteli duruyor. Dockers ayakkabının deforme olan orijinal tabanlığını çıkarıp yerine sanus tabanlığı koydum. İkisini kıyasladığımda sanus'un geride kaldığı bir nokta yok bence. Umarım dayanıklılık açısından da öyle olur. İkinci ürünü eşim için 37 numara istemiştim ama o da 44-45 geldi. Biraz denedikten sonra 37 numara da sipariş edeceğim.

Alıntıları Göster
    İnanın not defterımızde 10 sayfadan fazla özel istekleri not aldık ancak arada hata olabılır baştan kabul edıyoruz hata olursa buradayız , çarşamba aksamı kampanyaya gırıcek tekrardan M900 bilginize :)

• merhaba tabanlik elime ulasti, kargo hizliydi. bisi soracağim ayakkabının kendi tabanlığını çıkarıp mı takmakı yoksa direk üzerine mi takayım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: popeyex

merhaba tabanlik elime ulasti, kargo hizliydi. bisi soracağim ayakkabının kendi tabanlığını çıkarıp mı takmakı yoksa direk üzerine mi takayım
    Rahatsız etmıcekse dırek ustune koyabılırsınız ancak rahatsız edıcekse cıkartıp koymanız cok daha dogru olacaktır :)
  • M900 aldık bakalım. Kargoya verildi. Heyecanlıyım açıkcası. Kötü tabanlardan çok çektim inşallah iyi çıkar
  • quote:

Orijinalden alıntı: esnekadim

https://www.n11.com/magaza/esnekadim

M900 hariç ürün indirimleri aynı şekilde devam ediyor bılgınıze,magazadakı ürünlere bakabılırsınız :)

Alıntıları Göster
    Tabanlık aldım 4 adet. Birde ayakkabı alacaktım fakat kargo parasını görünce sepetten çıkardık. Tabanlık ücretsiz kargo idi, yanında buda gelirdi ama kargo ücreti peşin olduğu için vazgeçtim.

• quote:

Orijinalden alıntı: MertMeteAlp

Tabanlık aldım 4 adet. Birde ayakkabı alacaktım fakat kargo parasını görünce sepetten çıkardık. Tabanlık ücretsiz kargo idi, yanında buda gelirdi ama kargo ücreti peşin olduğu için vazgeçtim.

Alıntıları Göster
    Dogrudur ancak Ayakkabıda komısyon yardımı almadık N11 den bundan dolayı olabılcek en dıp fıyatlardan yardımcı olmaya calıstık herkes tabanlıkla bırlestırmedı ayakkabıları, kampanya konu baslıgımızda en bastan ıtıbaren ucretlı olacagını acıklamıstık süpriz bir durum yok yanı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Engin Cann

M900 aldık bakalım. Kargoya verildi. Heyecanlıyım açıkcası. Kötü tabanlardan çok çektim inşallah iyi çıkar
    Merhabalar ,beklentıyı cok yüksek tutmadıgınız sürece işinizi göreceginden eminiz :)
  • 
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.