Şimdi Ara

SANSUI SPV 7500 Fiyat düşmüş nasıldır? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
291
Cevap
3
Favori
49.706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: sbtbilgisayar

NEREDN NEREYE 144TL ŞU AN

http://www.shop-mar.com/store/ProductDetails.aspx?productId=77190

arkadaşlar bu siteden alışveriş yapan oldumu daha önce güvenilirlikleri nedir.telefonla aradım elazığda bir yermiş.
  • Arkadaşlar ben de aradım elazığdalara güvenilirlik ne durumda acep bilen var mı ? Biri de açıklık getirse şu konuya NTVSpor filan izleyemeyecekmiyiz şimdi biz bu cihazı alırsak ?
  • Bu siteden daha önce toshiba 32av500 tv aldım. taahhüt ettikleri tarihten önce gönderdiler. Ayrıca bu cihazdan da bir tane aldım. Güvenirliği konusunda tereddüt etmeyin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Marmelat

Arkadaşlar ben de aradım elazığdalara güvenilirlik ne durumda acep bilen var mı ? Biri de açıklık getirse şu konuya NTVSpor filan izleyemeyecekmiyiz şimdi biz bu cihazı alırsak ?

Bu cihazın emu yazılımı yoktur ve olmasıda pek mümkün değildir.Bu nedenle şifreli hiç bir yayını ilave bir araç olmadan(modül, kart) izleme şansınız yok.Ama yasal üyelik ve modül ile tüm şifreli yayınları seyredersiniz.
    -Görüntü kalitesi (cihaz topfield olduğu için) mükemmel
    -Kullanımı ve özellikleri çok güzel
    -gerçek bir pvr olduğu için kaydetme, kaydedilen yayını izleme, time shift ile canlı yayını geriden takip edebilme gibi birçok güzel yönleri mevcut
    Şayet emu yazılımıda olda hiç düşünmeden kullanacağım ve tek geçeceğim bir cihazdır.Elimde bir adet var ama maalesef yazılımı olmadığı için kullanamıyorum
    Şayet şifre falan bana uymaz güzel görüntü olsun ve ben evde yokken film, dizi kaçırmıyayım diyorsanız gönül rahatlığı ile alabilirsiniz
    Kolay gelsin

• Bu cihaz digiturk kartı ile çalışırmı.Çalışırsa alacağım.İğrenç vestel kutusundan kurtulmak için.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Qklavye

Bu cihaz digiturk kartı ile çalışırmı.Çalışırsa alacağım.İğrenç vestel kutusundan kurtulmak için.

Kartı direk takamazsınız.O şekilde çalışmaz.Ancak dt nin modülü (tabi uyumlu başka modüllerde olabilir) ile çalışır.Bende dt nin modülü ile kullanıyorum.Şayet sadece kartı takarak çalıştırmak istiyorsanız en mantıklısı next cx super plus dır ki bunuda kullanıyorum
    selamlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: kaan08

quote:

Orjinalden alıntı: Qklavye

Bu cihaz digiturk kartı ile çalışırmı.Çalışırsa alacağım.İğrenç vestel kutusundan kurtulmak için.

Kartı direk takamazsınız.O şekilde çalışmaz.Ancak dt nin modülü (tabi uyumlu başka modüllerde olabilir) ile çalışır.Bende dt nin modülü ile kullanıyorum.Şayet sadece kartı takarak çalıştırmak istiyorsanız en mantıklısı next cx super plus dır ki bunuda kullanıyorum
    selamlar

modül dediğinizhttp://images.gittigidiyor.com/1422/14226958_1.jpg şöyle bişi değilmi.bununda fiyatı 40-50 lira civarı.Gerçi benimki cryptoworks .5-10 liraya bulabilirmiyim o modülü.

• Evet modül odur.
    dt nin modülünü 2 .elde 30-40 lira civarında bulabilirsiniz.5-10 liraya imkansız
  • ntvspor ve ntv deki maçları seyredemezsiniz. çünkü şifreli hale gelen yayınları çözemez... gerçi artık diğer uydularda çözemiyor bildiğim kadarıyla.

ama cihaz harika. kayıt yapma kalitesi aynı yayındaki gibi harika. beyaz ve okanı severim ama gece yarılarına kadar oturmam. programlaya biliyorsunuz. gidip yatıyorsunuz. cumartesi sabah kahvaltıda beyazı seyrediyorsunuz. (reklamları, dizi tanıtım fragmanlarını, salak telefonla katılan konukları, kötü şarkıları, ileri alarak seyrediyorsunuz. ) 3-4 saatlik yayın 60-90 dakikaya iniyor. harika:D
  • http://www.shop-mar.com/store/ProductDetails.aspx?productId=77190 Fiyatı uygun geldi.Cihazı sipariş veripde alan varmı?
  • Ben bugün verdim, hafta içi gelir herhalde. Normalde Next 2000 CIS Super plus cihazım olmasına rağmen aldım. Next'ten menunum fakat şifre ile falan hiç uğraşmıyorum artık. Benim için kayıt daha önemli ve Next'in USB kayıt özelliği harddisk esnekliğini vermiyor. Kayıt esnasında özellikle memory stick'e kayıt yaparken bazen kilitlenme falan da yapıyor. Önceden programlama da yapılamıyor. Sansui'den bu konuda çok ümitliyim, memnun kalacağımı düşünüyorum. Bu fiyata kaçırırsam ayıp olurdu zaten...
  • 400 liraya dünyayı izlerim ben

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nihat1551 -- 1 Mart 2009; 23:08:08 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: sbtbilgisayar

NEREDN NEREYE 144TL ŞU AN

http://www.shop-mar.com/store/ProductDetails.aspx?productId=77190

fiyat süper
  • Acaba bu cihaza farklı bir hdd bağlayabilir miyiz? sanırım hd yayınları izleyemeyiz bu cihazla?
  • Bugün çok dolaştım Karaköy de sansui nin eski modelleri (5100-6100) dışında başka pek bir şey bulamadım.Yalnız girdiğim dükkanların birinde (yukarı çıkarken sağda ve pasaj içinde altlı-üstlü) bir dükkan yetkili kişi bana 120 TL civarına inpax markasının içine hard disk eklenebilen bir model gösterdi (pata disk) .Modeli de 2XXX diye bir şeydi.

O cihaz aklımda kaldı sonra gittim X3 Hiremco aldım.Bilimiyorum iyi mi ettim...
    Dükkanın kartvizitini atmadıysam ilgilenenlere özelden ismini verebilirim.
  • Shop mar kampanyasından cihaz teslim alan oldu mu?

Cuma sipariş vermiştim hala sipariş hazırlanıyor görünüyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: mastor1

Shop mar kampanyasından cihaz teslim alan oldu mu?

Hazırlanır merak etme.Zaten bu fiyata bu cihazın verilmesi mantık dışı bir olaydı.Umarım cihazınız gelir

Bir üstteki mesaj daki seoul alan arkadaşıma da hatırlatmam gereken bir durum var;
    Sansui 7500 Pvr video kayıt yapabilen uydu alıcısıdır.Yani gerçke bir PVR dır.Bazı markalar ise yazılım desteği ile pvr özelliği sağlasalarda, harici hdd gereği, kayıt yaparken yaşanan sorunlar, yapılan kaydın izlenmesi ve ileri geri sarmadaki sıkıntılar ve en önemlisi time shift olarak geçen izlediğiniz yayından geriye gidebilme ,geriden gelebilme ve kaldığınız yerden devam edebilme gibi özelliklerden yoksundurlar.Çift tuner ile aynı anda iki farklı kanalı kaydedebilme özelliğide cabası
    Kolay gelsin

• bugün bende sipariş geçtim.önce telefon açıp sordum stoklarınızda varmı diye. şuan için var dediler bende sipariş geçtim ama @mastor1 cuma dan beri bekliyorsa bizim iş yaş o zaman. sikayetvar.com da da durum pek iç açıcı değildi. inşallah bir yamuk olmaz.
  • Şu an zaten PVR 7000 olan modeli kullanıyorum 2.5 sene önce almıştım o zaman 7500 ün fiyatı uçuyordu.

7000 modeli bile taş gibi çıktı şu ana kadar tık demedi kötüleyenler olmuş ama hikaye anlatmışlar kanal değiştirme hızı süper . kumandasının tuşları bile silinmedi ilk günkü halinden farkı yok çift tuner var kayıt var, Bizim yazılımla falan işimiz olmaz geldiği yazılımla kullanıyoruz farkı usb çıkış yok. Bunu asıl olarak kullanıp eskiyi eski tv için alıcı yaparız.

quote:

Orjinalden alıntı: kaan08

quote:

Shop mar kampanyasından cihaz teslim alan oldu mu?

Hazırlanır merak etme.Zaten bu fiyata bu cihazın verilmesi mantık dışı bir olaydı.Umarım cihazınız gelir

Bir üstteki mesaj daki seoul alan arkadaşıma da hatırlatmam gereken bir durum var;
    Sansui 7500 Pvr video kayıt yapabilen uydu alıcısıdır.Yani gerçke bir PVR dır.Bazı markalar ise yazılım desteği ile pvr özelliği sağlasalarda, harici hdd gereği, kayıt yaparken yaşanan sorunlar, yapılan kaydın izlenmesi ve ileri geri sarmadaki sıkıntılar ve en önemlisi time shift olarak geçen izlediğiniz yayından geriye gidebilme ,geriden gelebilme ve kaldığınız yerden devam edebilme gibi özelliklerden yoksundurlar.Çift tuner ile aynı anda iki farklı kanalı kaydedebilme özelliğide cabası
    Kolay gelsin

• quote:

Şu an zaten PVR 7000 olan modeli kullanıyorum 2.5 sene önce almıştım o zaman 7500 ün fiyatı uçuyordu.

7000 modeli bile taş gibi çıktı şu ana kadar tık demedi kötüleyenler olmuş ama hikaye anlatmışlar kanal değiştirme hızı süper . kumandasının tuşları bile silinmedi ilk günkü halinden farkı yok çift tuner var kayıt var, Bizim yazılımla falan işimiz olmaz geldiği yazılımla kullanıyoruz farkı usb çıkış yok. Bunu asıl olarak kullanıp eskiyi eski tv için alıcı yaparız.

Bende 7500 var.Hediye gelmişti.Sizinde dediğiniz gibi yazılımla işiniz yoksa ve görüntü kalitesine önem veriliyorsa gerçekten kullanım rahatlığı açısından tek geçeceğim bir cihaz.Şifreli yayın için next kullanıyorum ama sansuide sistemime bağlı ve şifresiz kanal seyretmek istediğimde direk bunu açıyorum.
    Umarım cihazlarınız gelir ve güle güle kullanırsınız
    Selamlar

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.