Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

ŞANSLI OLDUĞUNU DUSUNEN VAR MI?

13
Cevap
0
Favori
203
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> ŞANSLI OLDUĞUNU DUSUNEN VAR MI?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      670 Mesaj
      29 Mayıs 2012 08:41:33 Konu Sahibi
      Var mı oyle bi arkadaş?Benım sansı tanımlayacak kadar sansım yok!Gökten cam ıncık boncuk yağsa benim kafaya yaprak duser.

|
      |
      29 Mayıs 2012 08:45:29
      şanslımıyım bilmiyorum ama bir keresinde yerde 10 lira bulmuştum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Şuan'da imzasını okuduğunuz kullanıcı tamamiyle hayal ürünüdür.(21 Aralık 2012'de hayalleriyle birlikte ölmüştür.21 Aralık anısına..)
      Mert! 02/10/199? - 21/12/2012
    • Yüzbaşı
      670 Mesaj
      29 Mayıs 2012 08:47:22 Konu Sahibi
      Hoca ona ne bakıyon ben cumartesi günü yerde yüzük buldum, pazar günü kaybettim
      |
      |
      29 Mayıs 2012 08:47:53
      2 sene önce son sınavlardı sınava girersem kalıcaktım keşke bişey olsada girmesem sınavlara dedim.5 dakika sonra araba vurdu sınavlara girmedim o gün arkadaşlardan soruları aldım 1 hafta sonra girdim sınavlara sınıfıda geçtim

Okulda arama vardı sigaraya ilk başladığım dönemlerdi.Arkadaşlar kavga etmişti sigara kavgası paketde bende kaldı.Arama günü paket cantamdaydı ama hocalar benim cantaya bakmadı.

Al sana şans
      |
      |
      29 Mayıs 2012 08:53:44 Konu Sahibi
      Ceketımın düğmesı kopuk dıye mudur kafa bırakmadı özür dile dedi dilemedim, okuldan atcam dedı at dedim atamadı. Millette ceket yok laf etmez bende ceket var düğme yok laf eder.
      29 Mayıs 2012 09:10:33
      quote:

Orijinalden alıntı: tatanga.1988

Ceketımın düğmesı kopuk dıye mudur kafa bırakmadı özür dile dedi dilemedim, okuldan atcam dedı at dedim atamadı. Millette ceket yok laf etmez bende ceket var düğme yok laf eder.

Benimde zamanında ceketimde bir tane düğme dahi yoktu, elimle tutardım hep ceketi (kol düğmeleri dahil)

''Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler, mensuplar memleketi olamaz. En doğru ve en gerçek tarikat, uygarlık tarikatıdır.''

♥♥♥ DH KARDEŞLİK TOPLULUĞU ♥♥♥
    • Yüzbaşı
      670 Mesaj
      29 Mayıs 2012 09:34:43 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: hapocod

quote:

Benimde zamanında ceketimde bir tane düğme dahi yoktu, elimle tutardım hep ceketi (kol düğmeleri dahil)

Benım kı daha 1 günlük kopuktu.

Bi kerede gene lisedeyiz arkadaşın bırısı geldı bana dedı ben mudure ızın kağıdı ımzalatacağım benle ceketlerı değiştirsene senın ceket temız benımkı pis dedi ok. dedım çocuk; ama sakın ceketı kımseye verme cebıne bakma tamam mı yaptı. tamam dedım kameeraların onunde ceketın cebıne elımı attım.1 poset esrar çıkmıstı.Az kalsın gene gidiyorduk
      |
      |

• Yarbay
      10467 Mesaj
      29 Mayıs 2012 09:36:20
      Karbonattır o

''Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler, mensuplar memleketi olamaz. En doğru ve en gerçek tarikat, uygarlık tarikatıdır.''

• Onbaşı
      17 Mesaj
      29 Mayıs 2012 09:37:14
      quote:

quote:

Düğmelerimi yiyorsunuz?
      |
      |

• Yüzbaşı
      670 Mesaj
      29 Mayıs 2012 09:44:35 Konu Sahibi
      quote:

Karbonattır o

Esrar pampi o nane gibi olanından karbonat eroıne benzer.Gecelerı az sokağa çık ya
      29 Mayıs 2012 09:45:33
      ŞANS NEDİR ?
      |
      |
      29 Mayıs 2012 09:46:37
      quote:

quote:

Karbonattır o

Esrar pampi o nane gibi olanından karbonat eroıne benzer.Gecelerı az sokağa çık ya

http://inciswf.com/1298717011.swf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hapocod -- 29 Mayıs 2012; 9:47:44 >
      |
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      1 Not
      29 Mayıs 2012 09:48:44
      bende şansı sizler gibi tanımlardım ama bi gün çalıştığım yere sipariş geldi, sürücü arkadaş olmayınca ben götürdüm. yer koroner yoğun bakım doktora sipariş. çok merak ettim içerde ne var felan gibisinden girdim içeri insanları tuhaf hallerde gördüm kimi vücunun kırkk yerinde kablolarıyla yaşama tutunmaya çalışıyor kimi oksijen telafisi ile o insanları öylesine çaresiz gördüm ki nasıl oldum anlatamam çıkışta bakamadım kafamı yere eğdim. dışarı çıktım gözler kıpkırmızı nerdeyse ağlayacam. o gün bu gün şans denilen şeyin sağlıklı olduğunu anladım. belki direk sağlık yazsaydım klişe diyecektiniz ama bunu cidden yaşadım..
      |
      |
      29 Mayıs 2012 09:56:22 Konu Sahibi
      hapocod :
      e34 :Orada çok haklısın çok sükür o duruma.
      |
      |
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.