Şimdi Ara

sansa view, creative zen, cowon d2, iriver clix... ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iriver clix, cowon d2, sandisk sansa vs.. hepsine baktim fakat bir turlu karar veremedim. sandisk biraz dandik bi marka gibi geliyordu bazi yazilari okumadan once. suan fikirlerim degisse de bazi endiselerim var. ve bu sansalarin goruntulu olanlardan hangisi en iyi sesi veriyor?

• Sansa View en iyisi diye biliyorum. Ama başlıktaki cihazlar arasında ses kalitesi olarak kesinlikle Cowon, olmadı Creative.
  • Ses kalitesine göre sıralama yaparsam:

1-iriver clix
    2-cowon d2
    3-sansa clip
    4-sansa view
    5-zen
  • bende epey düşünüyorum özellikle iriver clix 2th gen ile cowon d2+ ı, video film aşırı izlemem hatta çok nadir bile diyebiliriz ama sarki dinlemek, sarki sozlerini gorebilmek asil olayim olacak arada da txt dosyası veya resim gormek elbette olacaktır.fakat clix in sanirim mmc girisi mevcut degil sadece max 8gb bellegi var ve araliksiz calma suresi 22 saat civari fakat amoled ekran, d2+ ise gelismis bir dokunmatik ekran 50 saate kadar calma suresi 16gb+ mmc ile arttirilabilinir hafiza fakat amoled değil ekranı.
    hangisini seçmeli?
  • quote:

Orjinalden alıntı: mberks

bende epey düşünüyorum özellikle iriver clix 2th gen ile cowon d2+ ı, video film aşırı izlemem hatta çok nadir bile diyebiliriz ama sarki dinlemek, sarki sozlerini gorebilmek asil olayim olacak arada da txt dosyası veya resim gormek elbette olacaktır.fakat clix in sanirim mmc girisi mevcut degil sadece max 8gb bellegi var ve araliksiz calma suresi 22 saat civari fakat amoled ekran, d2+ ise gelismis bir dokunmatik ekran 50 saate kadar calma suresi 16gb+ mmc ile arttirilabilinir hafiza fakat amoled değil ekranı.
    hangisini seçmeli?

clix2 öneririm

• quote:

Orjinalden alıntı: mberks

bende epey düşünüyorum özellikle iriver clix 2th gen ile cowon d2+ ı, video film aşırı izlemem hatta çok nadir bile diyebiliriz ama sarki dinlemek, sarki sozlerini gorebilmek asil olayim olacak arada da txt dosyası veya resim gormek elbette olacaktır.fakat clix in sanirim mmc girisi mevcut degil sadece max 8gb bellegi var ve araliksiz calma suresi 22 saat civari fakat amoled ekran, d2+ ise gelismis bir dokunmatik ekran 50 saate kadar calma suresi 16gb+ mmc ile arttirilabilinir hafiza fakat amoled değil ekranı.
    hangisini seçmeli?

AMOLED ekran üreticiye çok masraf bindiriyor. Cowon S9 neden pahalı sanıyorsun D2'ye göre ? Cowon'un artısı çok daha fazla, ekranı da hiç yabana atılacak kadar kötü değil.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.