Şimdi Ara

sansa e250 yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
748
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar lütfen yardım.sansa e250im var.fakat bozuldu mu ne yaptı bilmiyorum.aleti bilgisayara bağladığımda çalışıyor connceted falan diyor ama bilgisayardan çekince direk kapanıyor.ve bilgisayara takılı olmadığı anlarda da çalışöıyor yani açılmıyor.ne yapabilitrim acaba bi bilgisi olan var mı

• Bilgisayardan çekince kendine restart atıp tekrar açması ve refresh database die bi kutucuğun çıkması lazım.Eğer yeni firmware yüklemeye çalıştıysan yada ekranda writing yazarken sen bağlantıyı çıkardıysan bu durum olmuş olabilir.Çevremde 5 tane ve bende dahil 6 tane kullanan var e250 ama daha önce hiç böle bişeyle karşılaşmadım.Aldığın yere bi götür bence.Yapcak başka bişey yok gibi gözüküyo...
  • slm arkadaslar bende de sansa var o dedigi arkadasın bende de olyo ama ben müzik aktaramıyorum bilgisayara taktıgımda 2 tane sanal disk görüyo faka t biri acılıyo biri videoların oldugu digeri acılmıyor?neden olabilir? sizce lütfen yardım edin? msn servet_akin@hotmail.com
  • Onun nedeni ikinci açılanda t yazıyor diosun.O hafıza kartının göstrgesi.Hafıza kartı takmadıysan açılmaz.Öbürkündede music dosyası gizli dosya olarak işaretlenmiş.Klasör seçeneklerinden gizli dosyaları gösteri seç karşına gelir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.