Şimdi Ara

SanSa Clip Zip im geldi soru sorucaksınız diye actım konuyu buyrun.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
2.875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sorun cevaplayım buyuklugu ses kalitesi vs. ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sansa clip'le arasında ses farkı var mı? Bir de hangi kulaklıklarla denediniz?
  • kardeşim sen yorumlarını yazıp küçük bir inceleme yapsan da biz okusak daha uygun olmaz mı?
  • nereden aldınız?
  • 1. clip denemedim bilmiyorum.kendi kulaklıgıyla denedim sevmedim.ep 630. almak farz oldu :)

2.dijital foto makinem gelsin incelemeye baslıycam fotolarla 1 hafta sonra konuyu bu bölume baska konuda acarım

3 ibraxi den ibrahim abimden mobile.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=49357090&p=7#55997604

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Excision -- 29 Aralık 2011; 22:56:54 >
  • Şarjı nasıl gidiyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: modifix06

Şarjı nasıl gidiyor ?

kargodan geldi hemen sarja taktım dayanamadım.meraktan 1 saat durdu sarjda normalde 3 saat olacakken %83 du. yarım saattır muzik ve radyo dinliyorum sarj %82 :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackrx

quote:

Şarjı nasıl gidiyor ?

kargodan geldi hemen sarja taktım dayanamadım.meraktan 1 saat durdu sarjda normalde 3 saat olacakken %83 du. yarım saattır muzik ve radyo dinliyorum sarj %82 :)

hadi ya :) kanım kaynıyor şu melete ama elimde zaten bir clip+ var. Maceraya gerek yok. Hayırlı olsun tekrar. En yakın zamanda ara yüzünün menüsünün felan fotolarını isteriz. Kolay gelsin :)
  • quote:

quote:

quote:

Şarjı nasıl gidiyor ?

hadi ya :) kanım kaynıyor şu melete ama elimde zaten bir clip+ var. Maceraya gerek yok. Hayırlı olsun tekrar. En yakın zamanda ara yüzünün menüsünün felan fotolarını isteriz. Kolay gelsin :)

tesekkur ederlm turkce dilide var.ben.sanıyordum avuc ıcı kadar bsy.miniminnacık kibrit kutusunun icine girer mandalıda var tak cebine gez 1.5 gb.muzık attım kasma yok.dh nin sansa clip zip incelemesi ilk benden gelcek makro fotolar cekıcem merak edenler bıraz rahatlar umarım iyi forumlar. :)

• merak ettiğimiz fazlasıyla durum var bilgilendirirsen seviniriz...
    mesela kaça ve nereden aldın.
    ses kalitesi ve çok fazla şarkı atıldığında 4 GB ve üzeri gibi mesela performans düşüşü var mı ?
    radyo kalitesi nasıl ? görüntü nasıl ? çok şey istedik belki ama dört gözle bekliyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: exp16

merak ettiğimiz fazlasıyla durum var bilgilendirirsen seviniriz...
    ses kalitesi ve çok fazla şarkı atıldığında 4 GB ve üzeri gibi mesela performans düşüşü var mı ?
    radyo kalitesi nasıl ? görüntü nasıl ? çok şey istedik belki ama dört gözle bekliyoruz

sorulariniz icin actim.konuyu sorun iste ne sorcaksiniz kardesim :) oncelikle mrb cvplayayim hemen . 1. 140 tl ‘ye forumdaki ibraxi adli uyeyeden yani benim bitane ibo abimden aldim.
    2. ses kalitesi cok doyumsuz cokta net sesler veriyor %70 clip %30 kulakliga bagli tabi
    3. ben 4 gb mavi renk aldim.pcmdeki 410 küsür.muzik var clip zip e attim sarkilar 1.2 gb doldurabildim kasma yok ilkten nasil acildiginda hic muzik yoksa kasmiosa halen ayni.
    5.radyo kalitesini cok begendim 7/24 radyo fenomen :D birde radyodan.kayit var basion kaydedio.nasil caliorsa öyle kaydedio dinliosun bildigin m-p-3 :).
    6.ekrani cok şeker cok tatli bir cihaz.bas barnagin tirnagi kadar bisey . iyi forumlar baska soru varsa burdayim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Excision -- 30 Aralık 2011; 22:56:04 >

• quote:

quote:

sorulariniz icin actim.konuyu sorun iste ne sorcaksiniz kardesim :) oncelikle mrb cvplayayim hemen . 1. 140 tl ‘ye forumdaki ibraxi adli uyeyeden yani benim bitane ibo abimden aldim.
    2. ses kalitesi cok doyumsuz cokta net sesler veriyor %70 clip %30 kulakliga bagli tabi
    3. ben 4 gb mavi renk aldim.pcmdeki 410 küsür.muzik var clip zip e attim sarkilar 1.2 gb doldurabildim kasma yok ilkten nasil acildiginda hic muzik yoksa kasmiosa halen ayni.
    5.radyo kalitesini cok begendim 7/24 radyo fenomen :D birde radyodan.kayit var basion kaydedio.nasil caliorsa öyle kaydedio dinliosun bildigin m-p-3 :).
    6.ekrani cok şeker cok tatli bir cihaz.bas barnagin tirnagi kadar bisey . iyi forumlar baska soru varsa burdayim :)

cevaplar için çok çok teşekkürler. benim de cidden bu sansalardan alasım var ilk önce fuze+ düşünüyordum ama şu clip zip ses kalitesi ve boyutuyla beni cezbetti doğrusu... ah şu parasızlığın gözü kör olsun . ilerleyen zamanlarda ibraxi adlı arkadaşa bende sipariş vericem umarım başkı sorularım olursa buradan sorarım. bir de bu mp3 çalar için ne kulaklık tavsiye edersiniz ? sizin kullandığınız kulaklık nedir ? bende sennheiser mx 271 var... şimdilik minton marka mp3 çalarımla epey bi zamandır idare ediyor ama clip zip için yeterlimidir bilemem zaten olmasa clip zip i aldıktan sonra kulaklığı da değiştiricem ama önce para lazım

• quote:

quote:

quote:

cevaplar için çok çok teşekkürler. benim de cidden bu sansalardan alasım var ilk önce fuze+ düşünüyordum ama şu clip zip ses kalitesi ve boyutuyla beni cezbetti doğrusu... ah şu parasızlığın gözü kör olsun . ilerleyen zamanlarda ibraxi adlı arkadaşa bende sipariş vericem umarım başkı sorularım olursa buradan sorarım. bir de bu mp3 çalar için ne kulaklık tavsiye edersiniz ? sizin kullandığınız kulaklık nedir ? bende sennheiser mx 271 var... şimdilik minton marka mp3 çalarımla epey bi zamandır idare ediyor ama clip zip için yeterlimidir bilemem zaten olmasa clip zip i aldıktan sonra kulaklığı da değiştiricem ama önce para lazım

rica ederim.bu m-p-3 icin ben creative ep 630 alicam onerilerim yine ep 630 yada ep830 sennheiser cx 200 yada cx 300 yada ie4 yada cks90 olmadi dr.dre tour :D herturlu kulakligin hakkini verir emin ol.ben kendi sansa kulakligini kullaniyorum haftaya ep630 alicam.okula giderken takiyorum.mandalini cebime dinlioyorum kimsede gormuyor minicik :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Excision -- 30 Aralık 2011; 23:32:03 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

rica ederim.bu m-p-3 icin ben creative ep 630 alicam onerilerim yine ep 630 yada ep830 sennheiser cx 200 yada cx 300 yada ie4 yada cks90 olmadi dr.dre tour :D herturlu kulakligin hakkini verir emin ol.ben kendi sansa kulakligini kullaniyorum haftaya ep630 alicam.okula giderken takiyorum.mandalini cebime dinlioyorum kimsede gormuyor minicik :)

aslında en iyisi kulaklığa clip zip'i aldıktan sonra karar versem iyi durucak gibi görünüyor... çünkü bir türlü ısınamadım şu kulak içi kulaklıklara başımı ağrıtıyor.cevap için saolun

• quote:

sorun cevaplayım buyuklugu ses kalitesi vs. ?

Sormaya mı gerek var ki... Güzel bir inceleme yapın gitsin... Herkes aynı soruları tekrar tekrar sorup duracak...
  • tamam bugun aciyorum inceleme konumu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: java

quote:

sorun cevaplayım buyuklugu ses kalitesi vs. ?

Sormaya mı gerek var ki... Güzel bir inceleme yapın gitsin... Herkes aynı soruları tekrar tekrar sorup duracak...

Arkadaş inceleme yapsada sorular bitmeyecek, oyüzden incelemeye gerek duymamış :)
  • olsun burdanda inceleme konumdanda sorabilirsiniz cevaplarim ;)
  • Hayırlı olsun :)

Öncelikle cihazdan tad almak için güzel bir kulaklık şart. Helek iett gibi bir ortamda kaliteli sesi almak için. Ara amfiye gerek yok. Çünkü ses çıkışı yeterince fazla. Menü hızı çok güzel takılma yok. kullanımı çok basit. şarj süresi fabrika çıkış 15 saat lakin sizin düğme basma sıklığı ve ekran durumuna göre değişir 13 saat altına düşmez (:

Ekran Clip+ lardan farklı olarak biraz daha büyük ve renkli, albüm kapağını görebilirsiniz. Dünya dillerini destekliyor. FM ve FM den kayıt var. EQ ayarları kaliteli. mcrosd kartı taktığınızda ayrı değil kütüphaneye hemen aktarır ve karışık görürsürnü küçük bir ikon ile hafıza kartında olduğunu anlarsınız.

ZiP te farklı olanlar.
    Renkli kasa yapısı + ekran farkı + spor menüsü ve sanırım birazcık daha yüksek sesi tam emin değilim.

Şarj 3 saatte doluyor. ama gözünüzü seveyim çakmak şarj ve dandik alet ile denemeyin batarya gider.
    usb çoğaltıcı kullanmayan direk anakart çıkışını kullanın :) bildiğiniz kaliteli şarj aleti olur 5V 500mA

Adam gibi kulaklık şart.
    Bütçe için 30-35 TL aralığında EP-630
    ondan sonra yine orjinal olmak kaydı ile Sony ex82 veya mdr ex300

yok ben sağlam birşey isterim derseniz çıkar gider cx 200'e boşa vermeye gerek yok.
    M1/M2 olabilir. @engin. kardeşimizde olabilir.

gidip 96kbps parçadan tad alamazsınız kulaklık ve düzgün kaliteli mp3/flac ile tad alrsınız.
    derinlik güzel ve detay alabilirsiniz...

Büyük resim için TIKLA

Aklıma gelenler bunlar ekleme yaparım.

• Radyo kalitesi nasıldır benim için en önemlilerinden kaç kbps müzik çalıyor bilginiz varmı?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.