Şimdi Ara

Sansa Clip Zip

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
1
Favori
5.249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sandisk yeni bir mp3 player çıkartmış..Sansa Clip Zip..1 Ekimde türkiyede satışına başlanacakmış..fiyat ne civarda olur acaba merak ediyorum..

http://www.sandisk.com/products/sansa-music-and-video-players/sandisk-sansa-clip-zip-mp3-player

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihcsv -- 8 Eylül 2011; 13:47:36 >

• Bugün geldi cihaz minicik bir şey valla Flac desteği iyi sesler berrak anlaşılır. Kendi kulaklığı çok iyi olmasa da yine idare eder.
  • Nerden, kaça aldiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hitmachine16

Nerden, kaça aldiniz?

Sandisk sitesinden aldım. Yalnızca Amerikaya gönderiyorlar. O yüzden Amerikadan Türkiye'ye gönderen siteye üye oldum. Amerikadaki adrese geldi mp3 oradan Türkiye'ye yolladılar. Toplam 140 TL.

Resim aşağıda paket içindekiler

Sansa Clip Zip
  • O sitenin ismini verebilir misiniz?
  • İyiymiş, hayırlı olsun

Sitenin adı ne? Fazla komisyon almamışlar. O site bize yolladığı kargoyu da karşılıyor mu? Yani 140'ın içinde değil mi o da? Bir de takipli mi yolluyorlar?
  • UPS Amerikadaki adrese gönderilen kargo, Fedex Türkiye'ye gönderilen kargo ve ikiside takipli.
    Kampanya vardı. MP3 Player + Taşıma çantası + Bedava kargo = 50 dolar, Türkiye'ye kargo 28 dolar ve toplam 78 dolar. Hepsi 140 TL.

Sitesindeki resimlerde büyük görünüyor fakat kalem pille aynı boyutta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi powerhitz -- 12 Eylül 2011; 23:47:17 >
  • Öğrendiğim iyi oldu teşekkürler bizimle paylaştığınız için Gerçi şimdi alamam ama ilerde bişey lazım olursa bakarım.
  • Ses konusunda Clip ve Clip+ ile karşılaştırabilirseniz çok güzel olur aslında...
  • Benim de ilgimi çekti clip zip. Ancak fuze+ ile karşılaştırınca fiyat ve hafıza (ki sadece flac için almayı düşünüyorum) bakımından mantıksız gibi gelmeye başladı. Fiyatlar sandisk store'dan:

Fuze+ 16GB: 120 papel

Clip Zip 8GB: 70 papel
    microSDHC 8GB: 38 papel

Bu açıdan bakında aradaki fark 12 dolar. Fuze+ ekran ve (yanılmıyorsam) pil süresi bakımından üstün. Ancak çoğu kişi kontrollere laf ediyor. Bu durumda hangisini tercih ederdiniz? Hala clip zip mi derdiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: daemonville
    Fuze+ ekran ve (yanılmıyorsam) pil süresi bakımından üstün. Ancak çoğu kişi kontrollere laf ediyor. Bu durumda hangisini tercih ederdiniz? Hala clip zip mi derdiniz?

Fuze almadan önce fuze + ile fuze'yi karsılastırıyordum, ekranı nedeniyle clip + almaktan vazgecmistim.. Yapılan incelemelerde fuze+ kontrolleri icin kabus gibi diyorlardı :D Güvenemedim fuze aldım ben de
  • Kendi sitesi hariç Türkiyeye gönderebilecek güvenilir yabancı alışveriş sitesi varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkercan

Kendi sitesi hariç Türkiyeye gönderebilecek güvenilir yabancı alışveriş sitesi varmı?

Dikkatli olduktan sonra Ebay her daim güzel bir alternatif.
  • Arkadaşlar merhaba. Türkiye'ye ne zaman gelir acaba biliyor musunuz? Ben gidip bir mağazadan falan almak istiyorum da. Gören duyan var mıdır?
  • Fuze ve Clip ürünleri gelmediğine göre bunun da geelceğinden pek umudum yok.
  • clip+ çıkalı baya oldu ve pilinin değişmediğini de düşünürsek bana pek mantıklı gelmiyor. bunu gördüm ama kimse ikisini deneyip bir yorumda bulunmamış. bundan dolayıda çekiniyorum. HD428 im geldi brainwavz m2'im de bayramdan sonra inşallah. ama bi çalarım yok nasıl bişeydir bende anlamadım :)
  • Yurt dışından nasıl alabilirim özel mesajla ulaşabilirmisiniz daha önce alan arkadaşlar..
  • ipmart.com dan alabilirsiniz sansa clip zip kargo dahil 73 dolar
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.