Şimdi Ara

Sansa Clip Kullanıcısına Bir Öneride Bulunun :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yaklaşık 3-4 senedir sorunsuz kullandığım sansa mp3 üm malesef bozuldu bende ses kalitesine alıştığım için yine böyle mp3 tarzı büyük ekranlı istemiyorum ses kalitesi yüksek bir cihaz istiyorum tavsiyeleriniz nedir 80-130 tl arası :)

• yine sansa clip+ veya fuze öneririm
  • Farklı markaları denemekte fayda var diyeceğim ama belirttiğiniz fiyat aralığında sıfır alabileceğiniz daha iyi bi dap yok gibi. Ben denemedim ama 2. El x-fi veya x-fi2 denenebilir. Yorumlar bu cihazların sansalardan daha iyi ses kalitesine sahip olduğu yönünde...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fthfth

Farklı markaları denemekte fayda var diyeceğim ama belirttiğiniz fiyat aralığında sıfır alabileceğiniz daha iyi bi dap yok gibi. Ben denemedim ama 2. El x-fi veya x-fi2 denenebilir. Yorumlar bu cihazların sansalardan daha iyi ses kalitesine sahip olduğu yönünde...

hocam arkadaşımda var x-fi ancak çok büyük bir cihaz ben daha küçük aletlere yönelmek istiyorum filips lerinde sesleri güzel gibi aslında sony ler iyi ama seviyesi çok düşük.. clip+ falan garantili bulsam zamanında keşke 2 tane alsaymışım bi dahada kimse getirmedi türkiyeye :(
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.