Şimdi Ara

sansa clip kadar kaliteli mp3

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • forumda baya araştırdım 150tlye alınabilecek en iyi ürünün sansa clip plus olduğuna karar verdim fakat garantili sansa clğp plus hiçbir yerde yok. sansa clip + kalitesinde 150tlye mp3 tavsiye eder misiniz

• Vallahi, bende Sony A845 var. Bence Sansanin sesi bile daha iyi.
  • yorumun için teşekkürler bende sansa clip plus istiyorum ama garantisi olmayınca bir sorun çıksa kime götürüceğimi bilemem. yani bundan anlayacak mağaza falan var mıdır? yurt dışından ebay vb. sitelerden alsam garantisi nasıl oluyor? bir sorun olduğunda ne yapıyoruz? kargoyu falan kim karşılıyor?
  • uppp
  • quote:

Orijinalden alıntı: _MostWanted_
    yorumun için teşekkürler bende sansa clip plus istiyorum ama garantisi olmayınca bir sorun çıksa kime götürüceğimi bilemem. yani bundan anlayacak mağaza falan var mıdır? yurt dışından ebay vb. sitelerden alsam garantisi nasıl oluyor? bir sorun olduğunda ne yapıyoruz? kargoyu falan kim karşılıyor?

Zaten 78 TL'ye geldi. Bozulsa, yapacak bir sey yok.
  • arkadaşlar ben de mp3 araştırıyorum uzun süredir, iriver için alınabilecek en iyi mp3 player yorumları yapılıyordu, bu sansa clip ile iriver ı kıyaslarsak hangisi daha cazip???
  • Bende sansa clip almak istiyorum ancak temin etmek zor gibi gözüküyor ya .
  • bende temin etmekte zorluk çekiyorum. İzmir Best buy'a bakacağım orada bulursam sizi de haberdar ederim.

bir de benim bir sorum olacak sansa clip plus'ın türkçe incelemesini bulamadım. bu mp3 playerda kaç saat müzik dinleniyor ve hafızası kaç gbye kadar çıkartılıyor? ben 4gblik modeli istiyorum. bir de ses yüksekliği nasıl kaça kadar çıkıypr? cowon d2 kadar yüksek mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anna Dewitt -- 10 Ekim 2010; 21:25:54 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.