Şimdi Ara

Şanlıurfa'da 2 polis şehit (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
1
Favori
1.477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • "1999 yılında pkk kendini fes etme kararı aldı
    2000 yılında 0 şehit
    2001 yılında 0 şehit
    akp hükumeti başlıyor
    2002 de 13 şehit
    ....2003 de 21 şehit
    2004 de 73 şehit
    akp'nin kalfalik dönemi
    2005 de 92 şehit
    2006 da 121 şehit
    2007 de 118 şehit
    2008 de 150 şehit
    2009 da 135 şehit
    2010 da 141 şehit

Ilgili mesajda 2010 dan sonrasi yok ama genel durumu açikliyor .

Siz de komünistlere k*rtçülere üzülmeye devam edin tatli su hümanistleri gizli hainler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: QuickMaka

Uçaklar havalansın Doğu'ya bomba yağdırsınlar çoluk çocuk anlamam.

Öyle de kandirdilar mileti yillarca. Uçaklar Kandil'i bombaladi ama aslinda sadece dagi tasi bombaladi.

TSK'daki vatan hainlerini temizleyeceksin.

Özel timin basina Osman PAMUKOGLU gibi bir adami vereceksin inlerinde avlayacak sehir merkezindekileri de idam edecek halkin önünde .

Korkup Suriye'ye Irak'a kaçacaklar hiç gelmemek üzere

• quote:

Orijinalden alıntı: ViveLaCommune

Öfkeden bir araya gelmiş insan topluluğu sempatizanı arkadaş,

Siz Filistin için ağlayıp, Filistin'e emperyalist saldırıların en yoğun olduğu dönemde Filistin'e destek için eylem yapan solculara saldıracak kadar şerefli bir geçmişe sahipsiniz. Çok konuşma istersen.

Haberim olmayan şey benim nasıl geçmişin oluyo söyler misin benim derdim sizin katilleri savunmaniz. Öfkem bir sürü insanın suçu olmadan öldürülmesine bir sürü insanin yetim öksüz birakilmasina. Gerci sen bundan ne anlarsin ki bosver.

• quote:

Orijinalden alıntı: QRX

Işid'in işi gibi duruyor. Ev basıp polis vurmak PKK'nın tarzı ile pek uyuşmuyor.

Işid kürtler kadar korkak mı da evde polis şehit etsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: ViveLaCommune

Öfkeden bir araya gelmiş insan topluluğu sempatizanı arkadaş,

Siz Filistin için ağlayıp, Filistin'e emperyalist saldırıların en yoğun olduğu dönemde Filistin'e destek için eylem yapan solculara saldıracak kadar şerefli bir geçmişe sahipsiniz. Çok konuşma istersen.

Pkk sol mu ??? Pkk Abd emperyalizminin emrinde olan aşağılık bir örgüttür. Abd ve İsraile hizmet eden bir çete nasıl sol oluyor???
    Benim bildiğim sol komunist Çin ile ittifak yapar. Kapitalist uşağı olmaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pkk yaptığı açıklandı zaten bukadar alçakça şeyi pkk lı pislikler dışında yapan olmaz. Adı üstünde sırtından hançerleme oda pkk yapacağı birşey.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hiç kimse şu soruyu sormuyor. polisler nerede öldürüldü? Devlete ait bir binada (Polis lojmanında) mı, yoksa (senin benim gibilerin oturduğu) sivil bir bir binada mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: asau

hiç kimse şu soruyu sormuyor. polisler nerede öldürüldü? Devlete ait bir binada (Polis lojmanında) mı, yoksa (senin benim gibilerin oturduğu) sivil bir bir binada mı?

tokide oturuyorlarmış...

mekanları cennet olsun rabbim tüm teröristlerin belasını versin

• Gerçek insanlık samimiyet ister, patlamada ölenler için dünden beri içten içe sevinenlerin olduğunu iddia eden PKK güruhu, şimdilerde 2 polisin öldürülmesine içten içe sevinip intikam aldık diyenlerin haddi hesabı yok. Sabahtan beri bu ülkenin memuru olan Kürtçü arkadaşların bana 2 polisin öldürülmesinin nedenlerini açıklayıp PKK'yı masum gösterip kısasa kısas mantığını yürütmelerini gördükçe....!!!

• Bu işlerin sonu çok büyük bir tarihi olaya doğru gidiyor
  • 12 eylül öncesi senaryo aynen uygulanıyor

• bu yaratıklar için ağlayan insanlar a ağladınız da polis ölünce normal değil mi? Hümanist lipiniz batsın
     Şanlıurfa'da 2 polis şehit

• dudeykewl D kullanıcısına yanıt
    pkk Marksist sistemi benimseyen bir sol örgütü olarak tanımlamıyor mu kendini? ben mi yanlış biliyorum?

• Terör Urfa,antep,Adıyaman gibi illerde hiç olmadı ne oluyor bu ülkeye ?
  • tunceli yetmemis ataturk, soylarini kurutmaliydin.

• quote:

Orijinalden alıntı: QuickMaka

1 polise Karşılık 1000 Kürt öldürcen Uçaklar havalansın seri şekilde.

1000 yetmez 1 milyon. Soykirim zamani geldi

• Uyanin vatanperver chp ve mhpliler, sokaga cikin tepki gosterin! 3 kisi oldurduler, her yerde sesimizi duyurmaliyiz tepki gostermeliyiz!

• ViveLaCommune kullanıcısına yanıt
    Bana bak burda rahatça terör propagandası yapıyorsan özgürsündür.Şimdi git işine.
  • gerçekten ölümden başkası yalan ,kendimi o polislerin yerine koyuyorum geride kalan annem babamımı düşünüyorum tarif edilemez bu arada pmyoda yedeklerdeyim gelme ihtimali var özellikle polislik istiyordum ailem istemiyor sıra gelse bile bi yandanda hak veriyorum,Ölümden daha gerçek bir şey yok, ama bunun haksız yere katillerin elinden olması kabul edilemez. "Gerçekten şehitler ölmez? Vatan bölünmez mi ? Bir hilal uğruna batan güneşler" gerçekten kimin umrunda ? Nasıl uyanırım ben ? Siz nasıl uyanırsınız? Burası Mustafa Kemal'in Türkiye'si değil, terörü kendi amelleri için kullanan insanların yaşadığı ülke. Siyasetçilerin mütemadiyen uyuduğu ülke , terörün demokratik hak olduğu ülke. Gündüz ülkemin onurlu vatandaşı gece terörist olmakta ! Yediği yemeğe, içtiği suya pisleyen insanların olduğu ülke. Malın candan daha ehemmiyetli sayıldığı bir ülkede uyanıp yaşamaya hiç bir şey olmamış gibi devam etmekten nefret ediyorum ! Ruhunuz şad, mekanınız uçmağ olsun yiğitler !

• quote:

Orijinalden alıntı: Doğrucuİnsan

pkk Marksist sistemi benimseyen bir sol örgütü olarak tanımlamıyor mu kendini? ben mi yanlış biliyorum?

1980-1990 arası marksist komunist bir örgüttü.
    1991'de Sovyetler birliğinin dağılmasıyla komunizmden vazgeçtiler. 1991'de ABD'nin Iraka savaş açmasıyla birlikte Pkk tamamen ABD'nin güdümüne girmiştir.

Bizim solcu takımı cahil oldukları için hala pkk'yı sol zannediyor. Kürdistan bugün kurulsa ekonomi ABD'ye bağlı bir şekilde kapitalist olacak. Pkk taraftar toplamak için sol sloganlar atmaktadır ancak bu tamamen kandırmacadan ibarettir.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.