Şimdi Ara

Şanlıurfa'da 2 polis şehit (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
1
Favori
1.477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ypg ışidle savaşıyor zaten
  • HPG'nin açıklaması yanlış. 2 çevik kuvvet polisinin de IŞİD'le işbirliği içinde olduğunu söylemişler. Bütün bir devlet IŞİD'le kolkola vermişken, bütün çevik kuvvet teşkilatı IŞİD militanı konumundayken özel olarak bu ikisinin IŞİD'le bağlantısının vurgulanması yanlış.
  • IŞİD'e çalışıyorlarmış.
  • şehit olan polis memurları,kapıyı bilerek kendileri açmışlar,yani zorlama yok!ayrıca boğuşmada yok,tahminim tanıdık kşiler gelmiş yoksa doğuda görev yapan polisler ellerinde silah kim o derler .)o kişileri bulması lazım emniyetin,çift taraflı çalışıyor demekki her kimse bu köpek
  • Polisin içinde IŞİD'in olması ne kadar tehlikeli bir durum değil mi??

İnsanları tam güvendiği yerden vurur

Bir eylem yapsalar sonuçları korkunç olur.
  • Olayı pkk üstlendi. Konuşun bakalım, suruç ve diyarbakır bombalarıda pkk nın işi zaten. Amaç belli Hdp ye zemin açmak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ViveLaCommune

HPG'nin açıklaması yanlış. 2 çevik kuvvet polisinin de IŞİD'le işbirliği içinde olduğunu söylemişler. Bütün bir devlet IŞİD'le kolkola vermişken, bütün çevik kuvvet teşkilatı IŞİD militanı konumundayken özel olarak bu ikisinin IŞİD'le bağlantısının vurgulanması yanlış.

Seni en iyisi kübaya alalım sizin bu ülkeyi parçalamaya gücünüz yetmez.
  • Thomassee kullanıcısına yanıt
    Hocam sana tehlikeli geliyor da, buradaki AKP'liler IŞİD sempatizanı olduğu için daha bir sahipleniyorlar ölen polisleri.
  • ViveLaCommune kullanıcısına yanıt
    O çok daha kötü bir durum.

Adamlar ciddi ciddi sempatizan

Bu ülke kurulurken az mı mücadele edildi bunlarla??
  • Bansai! kullanıcısına yanıt
    Benim ülkenin bölünmesi gibi bir derdim yok. Tersine, mevcut durumda bölünmenin iki tarafın da emekçilerine zarar vereceğini düşünüyorum.

Ülkeyi bölen sizsiniz, ben değil. Komünistler ortak kurtuluşu propaganda ederken, Kürtleri yok sayarak, aşağılayarak ülkenin bölünmesine siz sebep oluyorsunuz. Bu konuda bir anlaşalım.

İkincisi, HPG'nin bu eylemi bölücü bir eylem değil, tersine birleştiricidir. IŞİD Türk ve Kürt halklarının ortak düşmanıdır. Ortak düşmana karşı mücadele birleştirir. Ama siz IŞİD seviciliği yaparak bölünüyor olabilirsiniz, kusura bakmayın.
  • Terör örgütü İŞİD'e çalışıyor deyince de hemen kabul etti bazı bit yavruları. Suruç'da bu ülkenin vatandaşları ölüyor anasını andıklarım buna misilleme olarak polis vuruyorlar. Ulan siz kimsiniz kalleş köpekler!
  • yigit105 Y kullanıcısına yanıt
    Kardeşim bu gizli bir şey değil ki HPG'nin söylemesiyle kabul edelim. En basitinden, Facebook'ta biraz çevik kuvvet hesaplarını gezin, görürsünüz zaten bu teşkilatın kimlerden oluştuğunu.
  • quote:

Benim ülkenin bölünmesi gibi bir derdim yok. Tersine, mevcut durumda bölünmenin iki tarafın da emekçilerine zarar vereceğini düşünüyorum.

Ülkeyi bölen sizsiniz, ben değil. Komünistler ortak kurtuluşu propaganda ederken, Kürtleri yok sayarak, aşağılayarak ülkenin bölünmesine siz sebep oluyorsunuz. Bu konuda bir anlaşalım.

İkincisi, HPG'nin bu eylemi bölücü bir eylem değil, tersine birleştiricidir. IŞİD Türk ve Kürt halklarının ortak düşmanıdır. Ortak düşmana karşı mücadele birleştirir. Ama siz IŞİD seviciliği yaparak bölünüyor olabilirsiniz, kusura bakmayın.

Kürt haklarını savunan Baas sempatizanı fsdsfsd

Kafasına sıkılarak infaz edilme eyleminden birleştiricilik çıkaran solcu kafası.
    Solcu Kadir Mısıroğlu!

• quote:

Orijinalden alıntı: hkD

quote:

Orijinalden alıntı: lDirtyHandsl

quote:

Orijinalden alıntı: hkD

Dikkatimi çeken birkaç şey var.
    Galiba kapıda zorlama yok.
    Çatışma izi falan yok, ilginç bir şekilde sanki keklik gibi avuçlarına düşmüşler gibi.
    Ya tanıdık birileri yaptı (polisin çevresi bellidir, apartmanı ve karakolu) ya da sucu - tüpçü falan.
    İkinci ihtimal bana zor geliyor çünkü bir direnme illa olurdu.
    Hayır işin kötü yanı şu şu yaptı da diyemiyoruz.
    Bölgede PKK'da etkin IŞİD'de.
    Kısacası AKP'nin bizi soktuğu durum ortada.
    Bazı salaklar hala padişahım çok yaşa diye ortada gezsin.

aynen tanıdık biri tuzağa düşürdü büyük ihtimalle,yoksa çatışma çıkardı kesin ,bu arada saldırıyı pkk hayinleri üstlendi

Hocam mobilim paketim az kaldı.
    Neyi bahane göstererek böyle bir eylem yapmışlar?
    Var mı açıklama falan?

Sadece yaptık dedıler bişe bahane göstermediler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Işid vurunca faşik eylem hpg yapinca halklari birleştiren assdsaadf ... Merhamet etmeyene merhamet edilmez herkes ettigini bulacak merak etmeyin komunistler.

• Uçaklar havalansın Doğu'ya bomba yağdırsınlar çoluk çocuk anlamam.

IŞİD'in eyleminin birleştirmediğini iddia eden kim? IŞİD Kürtleri öldürdükçe sizin IŞİD'e sempatiniz artmıyor mu? E birleşiyorsunuz işte yamyamlarla.
  • Bu is boyle surer gider...

• quote:

IŞİD'in eyleminin birleştirmediğini iddia eden kim? IŞİD Kürtleri öldürdükçe sizin IŞİD'e sempatiniz artmıyor mu? E birleşiyorsunuz işte yamyamlarla.

Sizin gibi asker ölsün sivil ölsün diye aç gibi bekleyenlere üzülmemiz gerekmiyor. Ayrica iside sempati duydugumuz fikride senin kendi varsayimin öle bi sey yok.Biz zulme zulum diyecek kadar şerefliyiz merak etme.

Öfkeden bir araya gelmiş insan topluluğu sempatizanı arkadaş,

Siz Filistin için ağlayıp, Filistin'e emperyalist saldırıların en yoğun olduğu dönemde Filistin'e destek için eylem yapan solculara saldıracak kadar şerefli bir geçmişe sahipsiniz. Çok konuşma istersen.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.