Şimdi Ara

Şanlı OLYMPIAKOS 'a başarılar. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
3.756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Nehoo

Kardeş bende Gsliyim . Terbiyesizlik yapma . Türk bayrağı olan her takımı desteklememiz lazım

Fenerbahçe cumhûriyeti ne zamandan beri Türkiye cumhuriyeti takımı oluyor? Ha desen ki Türki bir devketin takımını destekliyorum seni anlarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi olmuş iyi kalsın bu konu. Arkadaşı da İDO ile gönderelim Yunanistan'a.
  •  Şanlı OLYMPIAKOS 'a başarılar.

Seviye budur dostlar. Zamanım olsa hakaret davasına kadar giderdim ama şu aralar bunun gibi gereksizlere zaman ayıramam.

• bence trol olsun diye açmıştır konuyu. bu kadar olmaz herhalde
  • Ooo toplu blok konusu. Kudurun...

Destek olan rakip taraftarlara teşekkürler.

Şanlı OLYMPIAKOS 'a başarılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C-TRanger -- 22 Mayıs 2017; 9:36:15 >
  • Nasıl insanlarsınız siz yazıktır ayıptır günahtır bu düşmanlık niye ?

• Konu sahibi kudursun hahaha.
  • aga bu nedir
  • Galatasaray Olympiacos ile birleşmeli.

Bu sayede Euroleague'de mücadele ederler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hoşştttt...
  • Bunun gibi sığırları öyle yada böyle eğiteceğiz. Memeleketin ağır sığırları işte. Birtürlü adam gibi yaklaşım sergilemesini öğrenemediler.
  • Ahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahaaahahahahahaahahahahaahaahahahaahahaahaahahaahahaahahahahahaahahaahahahahaahahahahahahhahahahahahahahaaaaaahahaahaha

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonuçta birbiriyle çelik çomak oynasa rekabet halinde olan 2 camia var ortada ve milli takım değil klüp takımlarının katıldığı bir turnuva. İsteyen istediğini destekleyebilir hiç sorun değil benim adıma.
    bizden başka bunu vatan millet meselesi yapan ülke yoktur sanırım hiç bir real madridlinin barcayı el de oynuyor diye desteklediğini sanmıyorum veya pana taraftarı oly mi destekleyecek, hayır hatta direk rakibi destekler muhtemelen.
    O kupa da milli bir başarı olarak federasyon binasında değil direk bizim müzede olacak nasıl elw gsnin müzesindeyse ve onların başarısıysa bu da bize ait yani
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.