Şimdi Ara

'Sanki Peygamber efendimiz(RTE) geldi, kurban olayım evliyamız geldi sanki' diyen teyze (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
1
Favori
8.328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu dünyada cenneti isterken diğer dünya da cehennemi görmesi sorunsalı 

• Bu ülkenin insanını iyi tanıyın gençler. Her zaman gücün, güçlünün yanında haksız, kitapsız olsa bile.

Zenginlerin sırf parası var diye sofranın baş köşesine oturtulduğu ülke burası. Sebebi video da, görüyorsunuz zaten.

Diktamız da abarttı artık bu ev ziyaretlerini. Samimiyet sıfır. Yapmacıklık %100. Gir bi ara sokakta eve, 1 hafta önceden haber vermeden. Gör milletin halini. Biliyorsun zaten, ama gözünle görürsen utanırsın belki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BlackGhost12 kullanıcısına yanıt

Alıntı

metni:
    Zenginlerin sırf parası var diye sofranın baş köşesine oturtulduğu ülke burası. Sebebi video da, görüyorsunuz zaten.

bizde de var böylesi. fabrikatör ü nişanında masa başında oturtup diğerlerini arkalarda tıkıştırmıştı diye duymuştum.

• BlackGhost12 kullanıcısına yanıt
    Memlekete akraba cenazesine gitmiştim açlıktan ölüyordum yakında tanıdık bir ev bulamadım ki akrabalarla aramda süper değil zaten. Neyse eski bir emekli mal müdürü tanıdık var seni bir yere götürücem dedi. Adam padişah gibi karşılandı Erzincan balından her tür peynire sosise sucuğa sofraya doldu. adam sayesinde karnım doydu.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 0zkanK. kullanıcısına yanıt
    Hocam eğer okuduğunuzu anlıyorsanız tepki Erdoğan'ı sevmesine değil sanki peygamber geldi diyip şirke girmesine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kitabdar -- 2 Mayıs 2021; 19:14:45 >
  • Holy şirk

• Kurban oluyum kurban oluyum deyip durmuş. Oğlu parasızlıktan intihar ederse görür kim kurban oluyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi trt haberde izledim başını kesmişler videonun

• asderty A kullanıcısına yanıt

teyze o kadar çok rte e yanlamış ki oğlu bundan sonra parasız kalmaz 

• Soylu'yu istiyor, Binali Yıldırım'ı istiyor teyze yakında tüm kabine benim eve gelsin der. Ayrıca nasıl 18 yaş altı oy kullanamıyorsa bence emeklilerin de bence oy kullanmaması lazım.

• Kitabdar kullanıcısına yanıt

Cümlenin başında SANKİ LAFI var.

Sanki kelimesi cümleye ne anlam katıyor biliyorsunuzdur ?

Bilmiyorsanızda bırakın sizene. Kadının şirke girmesi günaha girmesi size mi kaldı !!! Millette hemen din halimi oluyor Cennetini yaktı diyenler türüyor. Kadın yaşlı ve büyük ihtimal tahsili yok sevincini kendince belirtmeye çalışıyor şurada dönen muhabbetlere bak hele... Buradan bile siyaset üretmeye çalışanlar var.

• RTE ye peygamber diyen burada müslümanım diye gezmesin.

Bir cumhurbaşkanının bir vatandaşın evine propaganda için gittiği dünyada görülmemiş.
    Ben bu yaşıma geldim böyle rezillik görmedim.
    Yazık ülkenin en üst kurumu ne hale geldi.

• Gitti ahireti peygamberimiz (s.a.v)muhammede küfür etmiş şirk koşmuş

• Bu mübarek ninelerin oylarıyla pırıl pırıl gençlerimiz geleceklerini inşa ediyorlar. Hamdolsun.

• Cumhurbaşkanından pek de yaşlı değil gibi... Cumhurbaşkanı da 67-68 yaşında var.

• Omega Speedmaster O kullanıcısına yanıt

zannetmiyorum.

aman emine duymasın 

• quote:

Orijinalden alıntı: BalkanGöçmeniBirBey

zannetmiyorum.

aman emine duymasın 

O gitmemiş mi? Hayret, genelde birlikte giderlerdi

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.