Şimdi Ara

Sanki Amerika'daymışım Gibi İnternete Girmek İçin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
7.312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar.Benim öğrenmek istediğim birşey var.Mesela şuanda Amerikada olduğunuzu ve oradan googleye girip birşeyler aradığınızı düşünün.Arama yabancı siteler arasında olacaktır.Bende Türkiye'den bunu yapmak istiyorum.Bilgisayarımdan Amerika,İngiltere gibi sitelerde arama yapmak istiyorum.Ne yapmam gerek bunun için?

• Vpn cevirmen lazm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Google Chrome kullanarak ZenMate eklentisini kur. Zenmate'yi aktif et. Ayarlardan United States'i seç.
  • Türkiye'den bağlanıyım ama amerikadanmış gibi gözüksün :D ...
  • mami944 kullanıcısına yanıt
    yerçekimsiz ortamda çilek yiyim ama muz gibi olsun
  • Aklıma bir fikir geldi bunu değişik şehirlerde yapıp yer olarak sunucuyu gösterirsek Amerika Selfie, paris Selfie diye milleti keklesek süper la tamam.

Süper özçekim yapıyım, Türkiye'den atıyım, ama altında Los Angeles yazsın yanında hulk olsun :D ...
  • Yanlış anlamış olabilirsiniz.Şöyle özetliyeyim durumu.Şuanda Türk Online film izleme sitelerine düşmeyen filmler var.Mesela 1 film çok önceden Amerika vb. ülkelerde gösterime giriyor ve oralarda internete düşmesi daha çabuk olur diye düşünüyorum.Bunun için biraz araştırmak istemiştim.Hala çözüme ulaşamadım.İp değiştiriyorum,proxy kullanıyorum,vpn çeviriyorum işe yaramıyor.Bunlar sadece erişime engellenen sitelere ulaşabilmeye olanak sağlıyor.Hack sitelerinden birindewww.google.as diye birşey söylediler ama işe yaramadı.Mesela Amerika'da yada başka biryerde oturduğunuzu düşünün internete interstellar watch 720p yazdığınızda yabancı ve free online sitelerde çıkacaktır.Bende bu şekilde arama yapıp yapamayacağımı öğrenmek istiyorum.

/UP/

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.