Şimdi Ara

sanırım şu an ne mod var nede admin konu dışında (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
0
Favori
1.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • e.b.a.i
    yorumun silinmiş ve hakkında işlem yapılmıştır...
  • quote:

Orjinalden alıntı: erkahn

konumda kimse siyaset yapmasın lütfen

• LÜTFEN DEDİK ARKADAŞLAR
  • Ado'ya noldu ya. Herkese tehditkar msglar yazıyor. " Yok bir hafta izinli olacaksınız " falan moderatörler değişiyor mu nedir....
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ado

quote:

Orjinalden alıntı: e.b.a.i

livaneli ne alaka,o şiir nazım hikmetindir ve bir çok sanatçı bestelemiştir,bilginize

ben orada söz yazarı falan yazdığımı hatırlamıyorum...
    çok uzun süre ben de imzamda taşıdım bırakında o kadarını bilelim artık...
    ben livanelinin yorumu ile beraber taşıdım bu sebeple öyle bir cümle kurdum
    ama diyorsanız ki ''bırak da bir yöneticinin açığını bulduk sanıp sevinelim'' tamam ben salağa yatmaya devam edeyim siz sevinin...

ben açık yakalamakla ugraşmıyorum,umurumdada degil,insan insandır yönetici olsa ne olmasa ne,siz galiba kendinizi ayrıcalıklı görüyorsunuz,gururlanma padişahım senden büyük allah var sözünü anımsatırım size,

vede her insan herşeyi bilemez,bu kadarda kasmayın komik olur yoksa,herkes işine baksın,şimdide siz yöneticilik vasıflarınıız kullanıp,(hani birine krallık vermişlerde ilk babasını kesmiş gibi)bu tartışma bak oldu diye beni banlarmısınız bilememde,burası türkiye,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e.b.a.i -- 10 Şubat 2008; 15:01:54 >

• quote:

e.b.a.i

sizin bu tavrinizi kınıyorum,ne işlemi,bence sana yanıt verdigim için bana bunu yaptın,ayıp çok ayıp,ama anlayanaki sanmıyorum,

sırf senle tartıştıgım için bumu sizin tarafsızlıgınız
  • quote:

Orjinalden alıntı: Pretender

Ado'ya noldu ya. Herkese tehditkar msglar yazıyor. " Yok bir hafta izinli olacaksınız " falan moderatörler değişiyor mu nedir....

üyelerin değişimi ile paralel...
  • quote:

komik olan nedir...

GULMEK FORUM KURALLARINA AYKIRIMI

BELKİ DOGRU BISEYE GULDUM BELKI YANLIS BISEYE

YADA DELIYIM BEN OLESINE GULDUM YANI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FRED BAKER -- 10 Şubat 2008; 15:12:57 >
  • quote:

quote:

e.b.a.i

sizin bu tavrinizi kınıyorum,ne işlemi,bence sana yanıt verdigim için bana bunu yaptın,ayıp çok ayıp,ama anlayanaki sanmıyorum,

ne ilgisi var
    konu dışı bölümünde silinmiş kilitlenmiş içeriğinde siyasi tartışmalar olan onlarca konu var ve bu konularda uyarılarım var
    benim toplasan iki saat önce açtığım uyarı konusu var
    bölüm kurallarında yazıyor
    forum genel kuralarnda yazıyor
    buna rağmen alakasız bir siysi mesaj atıyorsun
    ceza alıncada benmi suçlu oluyorum...???...kendinize gelin lütfen...

• tartışma ve de siyaset yapmayalım arkadaşlar
  • gerekli şikayet oluşturulmuştur,ama kimi kime şikayet ettim acaba,aşagıdaki şikayet örnegimdir.

''bu yönetici bana taraflı davranarak,ceza vermiştir,sırf kendisine yanıt verdim diye,
    bu zata gerekli tavrın sergilenmesini ve bu yöneticinin cezalandırlımasını istiyorum,

saygılarımla,kendisini ciddiye almıyorum bundan tevekelli''
  • quote:

quote:

Ado'ya noldu ya. Herkese tehditkar msglar yazıyor. " Yok bir hafta izinli olacaksınız " falan moderatörler değişiyor mu nedir....

Pire için yorgan yakmasak diyorum...
  • milletin hayatı forum olmuş bee biri mod olmuş kendini başbakan sanıyo üyeler forumda aldığı abidik gubidik cezalardan dolayı canla başla hakkını savunuyo garip..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Claymoré

milletin hayatı forum olmuş bee biri mod olmuş kendini başbakan sanıyo üyeler forumda aldığı abidik gubidik cezalardan dolayı canla başla hakkını savunuyo garip..

+1
  • quote:

quote:

quote:

e.b.a.i

ne ilgisi var
    konu dışı bölümünde silinmiş kilitlenmiş içeriğinde siyasi tartışmalar olan onlarca konu var ve bu konularda uyarılarım var
    benim toplasan iki saat önce açtığım uyarı konusu var
    bölüm kurallarında yazıyor
    forum genel kuralarnda yazıyor
    buna rağmen alakasız bir siysi mesaj atıyorsun
    ceza alıncada benmi suçlu oluyorum...???...kendinize gelin lütfen...

kusura bakma ama yanlısınız,ben kendimdeyimde siz kendinizdemisiniz onu bilemem,

bu ayıp ve hatalı davranıştan sizi geri dönmeye davet ediyorum,insanlar hata yaparlar erdemse hatayı kabul etmektir,anlayana saygılarımla

VEDE BAKIN ARKADAŞLAR HERKES ADO'YA KIZGIN DEMEKKİ KENDİSİ SUÇLU,BENCE BUGÜN BU İŞİ BIRAKSIN KAFASINI DİNLESİN YOKSA HATALI İŞLER YAPACAK FORUMDA,KEŞKE BİZİMDE ELİMİZDE BU YÖNETİCİLERE CEZA VERECEK HAKKIMIZ OLSA,ELİNE KILICI ALAN ASIYOR KESİYOR,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e.b.a.i -- 10 Şubat 2008; 15:18:38 >

• shadow_shooter da online zaten
    paTRon da etrafda
    Ado zaten burda
    Siyaset yapmadan 2 kere düşünün
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tr_Tracy_

shadow_shooter da online zaten
    paTRon da etrafda
    Ado zaten burda
    Siyaset yapmadan 2 kere düşünün

Yapacak adam takar mı modu.

Ben yapsam takmam bani yer gene gelir yazarım.

Fikirler ölmez.
  • quote:

kusura bakma ama yanılısınız,ben kendimdeyimde siz kendinizdemisiniz onu bilemem,

bu ayıp ve hatalı davranıştan sizi geri dönmeye davet ediyorum,insanlar hata yaparlar erdemse hatayı kabul etmektir,anlayana saygılarımla

hatırlatırım ki sizi ilk uyaranda ben değildim normal bir üye idi
    elinde yetkii olsaydı sizi ilk uyaran üyeye de tepkiniz bu olacaktı ama gerekceniz ne olacaktı bilmiyorum
    şimdi uzatmaya gerek yok şikayetinizdede belirttim destek birimine bildirebilirsiniz
    kimi kime şikayet edeyim diye düşümeyin bu forumda ceza alan yönetriciler de var ve ben onlardan birisiyim
  • yok biz yorganı her zaman ayırıyoruz
    derdimiz pire ler ile (mecazdır kime alınmasın)
    quote:

quote:

quote:

Pire için yorgan yakmasak diyorum...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.