Şimdi Ara

Sanırım krizin ilk mağdurlarından birisiyim(İŞTEN ÇIKARILDIM)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • orta ölçek de,toplam da 40 kişinin çalışıtğı,alüminyum firmalarına çelik kalıp üreten bir şirkette teknik ressam olarak çalışıyordum,işler 2 aydır çok düşüktü.zaten son 1 aydır işe gelip akşama kadar oturuyorduk bişeyler yapacakları belliydi.bugün çağırdılar çıkışımı verdiklerini söylediler sebebini sorduğumdaysa girdi çıktıları gösterdi adam,benim gibi 5 kişiyi daha çıkardılar,işler böyle giderse 3-4 kişiyi daha çıkaracağız dedi. 24 yaşındayım ve bugünden itibaren işsizim.Moral bozukluğuyla buraya yazayım dedim.Umarım işler daha kötüye gitmez herkes dikkat etsin kendine

• Hocam uzuldum cidden.Zaten Turkiye'de issizlik son zamanlarda baya artmisti.Ve artmaya devam ediyor.Allah sonumuzu hayir etsin.

Acikcasi bizi bu hale getirenler utansin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gecmis olsun.

Kriz 2011 den beri var.

Toplum ayakta uyudugu icin farkinda degil.

Suud ve sonrasinda katar dan alinan paralarla bol bol harcama yapilarak vatandasa "ne krizi" intibasi uyandirilmaya calisildi.

Ama gunes balcikla sivanmaz.

Bunlar daha iyi gunlerimiz ama daha kotusunu gormeden de hic bir seyi elestiremeyecegiz.

Erkege zorla salvar kafina zorla pece gunlerinde gorusuruz diyemiyorum o gunlerde sosyal medyanin durumunu hayal etmek zor degil..

Youtube da mufazakar fasizm ve seriat diye video olacakti..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.