Şimdi Ara

sanırım kız arkadaşım benim ona baktığımdan farklı gözle bana bakıyor (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
240
Cevap
4
Favori
6.494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: iyonbatuhan

quote:

Orijinalden alıntı: 14bahar

quote:

Bana bir kız yaklaş dese kız konuşurken öperim =D

sanırım beni öpmek için yaklaş dedi ama yapamazdım çok kilolu kişiliğini çok sevsemde o kilo ile olmaz yani

Banada olmuştu bir aralar ;) Kıza iltifat et bolca tamamı bide ona biraz değer veriyomuş gibi yap ama kilolu diyosun kız çok kiloluysa salla gitsin... eh işteyse ve sende azda olsa gerçekten ilgi duyuyosan kızla ateşli anlar yaşamak için işe başla

o kız zayıflasa tüm arkadaşlarımdan ve kuzenlerimden önce evlenirim

• quote:

quote:

quote:

quote:

sanırım beni öpmek için yaklaş dedi ama yapamazdım çok kilolu kişiliğini çok sevsemde o kilo ile olmaz yani

Banada olmuştu bir aralar ;) Kıza iltifat et bolca tamamı bide ona biraz değer veriyomuş gibi yap ama kilolu diyosun kız çok kiloluysa salla gitsin... eh işteyse ve sende azda olsa gerçekten ilgi duyuyosan kızla ateşli anlar yaşamak için işe başla

Bi kere kız kiloluysa kaç =D

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

elbet zayıflar ya

• @14bahar

Dediğin gibi kişilik bakımından iyi biriyse kilolarına takılma. Kilo verilebilecek bir şey. Kişilik öyle değil.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Seni seviyor git konuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: .:Power:.

İçinde kalan bir şey yoksa ve iyiysen bence devam et

ben ondan hoşlanıyorum ve sanırım o da benden hoşlanıyor ama o kiloyla mümkün değil
    kabul ediyorum kendimden saklamıyorum artık ben ondan hoşlanıyorum ya ne olurdu biraz kilo verse

Bunun icin elinde sans var spora cagirmis git yardimci ol onun durumunda sen olabilirdin sen kilolu o zayif biri olabilirdi. bence kiloyu bahane edip baska birsey var istemedigin. Gonulun sevdigi kisi dunya guzelidir bunu unutma

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

elbet zayıflar ya

Zayıflama ihtimali varsa kızı direk odana götürüyosun ilk günden işe başlıyosun =P hahahah

• Eger gercekten seviyor olsaydin dis görünüsü senin için bir anlam ifade etmezdi ama kizin kilosu kafana takildigina göre bu sadece bir hoslanti. Gelip geçici hevesler ugruna bir iliskiye baslama bence çünkü sonuç olarak kizi çok üzebilirsin.

• Konu başlığını okudum anlayana kadar kalp krizi geçirdim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: patatesli milkshake

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: patatesli milkshake

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ExCeLLeNTSeAMeN

onun hoşlanıp hoşlanmadığını öğenmek istiosan masadan kalkan diğer arkadaşına sor o kesin bilir sen sevip sevmediğinide kalbine sor sadece gece yatarken düşün kendin ne istediğini kendinle yüzleşince anlarsın zaten dene derim..

duygularım çok karışık hoşlanmakla hoşlanmamak arasındayım hoşlandığım kişiliği hoşlanmadığım görünüşü var

Çok mu çirkin ?

yüzü güzel ama çok şişman

hocam bende arkadaşının erkek versiyonuyum mesafeli davran adam gibi fit olsun sonra çıkacaksan çık

aylar sürer

ben sadece diyetle oturarak 27 kilo verdim o niye vermesin

• Resmen gözümün önünde Yeşilçam filmi belirdi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kız seni seviyor

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Laa ne ergenler var kiz buna vermek istiyo bu hala uyanmamis olum hep playstation oyunlari boyle yapti sizi

• --- Bu mesaj otomatik olarak silinmiştir ---

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi askerasker -- 6 Temmuz 2018; 13:2:48 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AlamutHaremeyn

O zaman tek yapman gereken onunla fazla ilgili gibi gözükmemek. Mesela seni spor'a çağırmış, gitme. Yani demek istediğim kıza umut verme ve onu sadece arkadaş olarak gördüğünü inceden inceye belirt. Kızı üzmemek gibi şansın maalesef yok. Tabii hasarı en aza indirebilirsin.

yani bu kız benden cidden hoşlanıyor mu?

Ben o kızın erkek arkadaşıyım. Ona o kadar erkeklerle dışarı çıkma dedim. O da bana güvenmiyor musun dedi. Ben de sana güveniyorum ama dışarıdakilere gübvenmiyorum dedim. O da bak bu öyle değil ben sulansam bile o sulanmaz dedi. Buluştuğumuzda sana bunu ispat edeceğim dedi. İspat etti şimdi mutluyum

• em onu
  • quote:

Orijinalden alıntı: LED ZEPPELIN

Laa ne ergenler var kiz buna vermek istiyo bu hala uyanmamis olum hep playstation oyunlari boyle yapti sizi

konsol oyunlarından nefret ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChandlerBing

Sana meyilli olanı friendzone a at ve diğer kızla sevgili ol

Seni çok hırpalamışlar herhalde dostum

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.