Şimdi Ara

Sanırım Alev Alacak HP PAVILION15-CB007NT İ7 7700HQ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
4
Favori
15.632
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aynı zamanda soba olarak da kullanılabilir, gerçekten yanıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yaklaşık 6 ay önce hp para iadesi kampanyasıyla hp bc017nt laptop almıştım vatandan. şu an bu konudaki laptopa yakın bir model. saatlerce oyun oynuyorum wolfenstein2,rainbow6,csgo, evil within2... öyle aşırı bi ısınma mısınma yok. ya benim laptop hp değil yada burda ısınıyor diyenler yalancı...alet anında açılıyor ssd takmadığım halde. tek eksisi oyun oynarken gürültülü çalışıyor... eğer hp para iadesi kampanyası şuan devam ediyorsa, şu anki dolar kurunda ve 2018 zamları öncesi bu fiyata bu kaçmaz...

• Monster yazanlar olmuş arkadaşlar şaka mısınız ?

Linkteki laptop sitedeki aynı fiyattaki monsterdan(iade ile çok daha ucuza geliyor) çok daha üstün.

İ7 işlemci ve bu fiyata bulamayacağınız kalitede IPS ekranı, B&O ses sistemi var.Kısaca iade ile bu fiyatta rakipsiz. Isınma sorunu da yok, normal seviyelerde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coMMann -- 30 Aralık 2017; 19:56:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: coMMann

Monster yazanlar olmuş arkadaşlar şaka mısınız ?

Linkteki laptop sitedeki aynı fiyattaki monsterdan(iade ile çok daha ucuza geliyor) çok daha üstün.

İ7 işlemci ve bu fiyata bulamayacağınız kalitede IPS ekranı, B&O ses sistemi var.Kısaca iade ile bu fiyatta rakipsiz. Isınma sorunu da yok, normal seviyelerde.

Kesinlikle katılıyorum.

Konuya çok yorum yapan arkadaşlar olmuş ben aynı laptobun i5 serisini kullanıyorum. Isınma sorunu yok ayrıca ekranı ips monster yazan arkadaşlar size sesleniyorum ips ekran monster fiyatlarına bir gidin bakın kafa mı buluyorsunuz anlamadım.

Şunuda belirteyim 2-3 ay öncesine kadar para iadesi devam ediyordu ki bizzat ben yararlandım. Sadece eski bir hp laptop seri numarası gerekli zaten hp sitesinden canlı destek ile yazışıp direk işlemleri yaptırabiliyorsunuz zor bir işlem değil.

Yani kısacası bu işlerden anlamayanlar yorum atmasınlar buraya.

• quote:

Orijinalden alıntı: xenofx

Para yoksa alınmaz

Para varsa da alınmaz.

• Ekran kartı 2gb yazıyor, 4gb değilse bulaşmayın

• Arkadaşlar HP-pavilion Gaming bc019nt sahibiyim.en az bu cihaz kadar geçen senenin fiyat performans cihazıydı.HP markasını eski kötü zamanların önyargılarından kurtulamayan arkadaşlar markası belli olmayan(noname) cihazlara yönelmeye devam edebilir.Türkiyeden keriz çok oldukça keriz silkelemeye devam edecek markalar da çok olmaya devam edecek.
  • funnel kullanıcısına yanıt
    Aynen katiliyorum 2 gb yaziyor alacak olan ona dikkat etsin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizde aldık 6700 hq 16gb ram li ama öyle aman aman bir ısınması yok cihazın. Normal kullanımda 40 50 derece arası sıcaklık değişiyor ki bence bu değerler de normal.

• quote:

Orijinalden alıntı: insaatmüh.

Bizde aldık 6700 hq 16gb ram li ama öyle aman aman bir ısınması yok cihazın. Normal kullanımda 40 50 derece arası sıcaklık değişiyor ki bence bu değerler de normal.

kışın hissetmezsiniz

mayıs sonrası deli eder

• Evde bebek olduğundan dolayı doğalgaz parası aşırı fazla geliyor, bunu alsam kaç ayda amorti eder
  • Avanta A kullanıcısına yanıt
    2400 e 5 sene once hp aldim hala kullabiyorum hatta 6 yasinda isiniyor dogru ama 1 kez servise gitmedi kronik sol mentese sorunu oldu yaptirdim hala kullaniyorum teknoloji sans isidir

• quote:

Orijinalden alıntı: anldrms34

Arkadaşlar HP-pavilion Gaming bc019nt sahibiyim.en az bu cihaz kadar geçen senenin fiyat performans cihazıydı.HP markasını eski kötü zamanların önyargılarından kurtulamayan arkadaşlar markası belli olmayan(noname) cihazlara yönelmeye devam edebilir.Türkiyeden keriz çok oldukça keriz silkelemeye devam edecek markalar da çok olmaya devam edecek.

Hala ön yargı diyorsunuz. Adamlarla mahkemelik olduk daha ne olması lazım. Ürün kalitesiz servis rezalet, üzerine servisin ahlaksızlığı eklenince Hp almak büyük riske girmek demektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusuf24. -- 4 Ocak 2018; 1:20:9 >
  • FIYAT YANMIYOR.

MODEL 2GR76EA YANI 2GB EKRAN KARTI 8GB RAM

Sakın 2GR77EA ile karıştırmayın

• insaatmüh. İ kullanıcısına yanıt
    Hocam bendede ayni ozelliklerde hp var ve gercekten sogutmakta zorlaniyorum. (Ozellikle oyunlarda)

Laptop altina bir sogutucu aldim bildigin vantilator ama bana misin demiyor.

Ayrica hp nin konudaki 1050 modeli once son iteledigi laptop oldugunu duaunuyorum.

• Bu laptop para iadesi+çek+bonus ile filan 2600'e alınıyordu geçen sene, hatta tek tek hesaplamıştım. Yine 3300 tl filandı yine fiyatı o zaman. Ama SSD'si yoktu pahalı geldiğinden almamıştım. Model farklı olabilir gerçi de 1050'li modeldi o da. Şöyle 1500 tl filan olsa kaçırmazdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lithium -- 4 Ocak 2018; 10:12:34 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alemburda34

Hocam bendede ayni ozelliklerde hp var ve gercekten sogutmakta zorlaniyorum. (Ozellikle oyunlarda)

Laptop altina bir sogutucu aldim bildigin vantilator ama bana misin demiyor.

Ayrica hp nin konudaki 1050 modeli once son iteledigi laptop oldugunu duaunuyorum.

Hocam hic oyun oynamadim şuana kadar. Oynadığım tek oyun loldu onuda bu PC ye yuklemedim. Daha cook CAD programları,office photoshop tarzı programları kullaniyoruz.

Oyun oynamadığim için kaç dereceye çıktığını bilemiyorum. Ama yoğun yüklemede 4 5 işi ayni anda yaptığım sırada bile 70 civarı sıcaklık oluyor.

Bana gore çok absürt değerler değil. :)

2. Bir Samsung cihazım var i5 2450m işlemci var eski biraz.onda normal kullanımda ki değerleri 65 70 derece. Onun için hp bana iyi gibi duruyor :)

• Bu fiyat aralığında 005nt ile biten modeli var. Onda gtx 1050 4gb kullanılmış ama işlemcisi i5 7300hq. Oyun ve çizim programları için ikisi arasından hangisini önerirsiniz?

Bir de asus modeli var gl502ve. Bu biraz daha pahalı ama 256gb ssd ve 1050 ti farkları var. Yine işlemcisi i5. Aklımı çelmiyor değil. 3ü arasında kaldım.

• Baktım da ıyk kasası çok ince oyun için alınacaksa alınmaz elde patlar ısı problemi yaşar sonra takla. Msı,asus,alienware,monsterdan şaşmayacaksın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SUPERSONICQ -- 7 Ocak 2018; 7:38:54 >
  • Para iadesi hala devam ediyor mu bilgisi olan var mı ? Bu cihazı alıp günlük işler + sap 2000 autocad gibi programlar için kullanacağım yeterli gelir mi yoksa 4gb ekran kartı 16gb ram olan modeli mi almalıyım aldığımda 3-4 sene götürebilecek birşeye ihtiyacım var .

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.