Şimdi Ara

Sanırım Alev Alacak HP PAVILION15-CB007NT İ7 7700HQ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
4
Favori
15.632
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Piyasaya göre çok uygun geldi. Para iadesi devam ediyorsa 480 TL'de direk hesabınıza alırsınız. 2.920 TL gelir ki bence şuanda müthiş bir fiyat. Not : 2 ay önce para 480 TL hp den para iadesi aldım. Parayı direk hesabınıza yatırıyorlar detaylar zaten aşağıdaki linkte mevcut.

Şuradaki konu para iadesiyle ilgili :https://forum.donanimhaber.com/eski-hp-si-olup-yeni-bir-hp-alacak-kullaniciya-480tl-ye-kadar-para-iadesi-kampanyasi--116696103

Buda laptobun linki : https://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/hp-pavilion15-cb007nt-2gr76ea-core-i7-7700hq-2-8ghz-8gb-1tb-15-6-gtx1050-w10-320162361

• Monster yazanlar olmuş arkadaşlar şaka mısınız ?

Linkteki laptop sitedeki aynı fiyattaki monsterdan(iade ile çok daha ucuza geliyor) çok daha üstün.

İ7 işlemci ve bu fiyata bulamayacağınız kalitede IPS ekranı, B&O ses sistemi var.Kısaca iade ile bu fiyatta rakipsiz. Isınma sorunu da yok, normal seviyelerde.
    Kesinlikle katılıyorum.

Konuya çok yorum yapan arkadaşlar olmuş ben aynı laptobun i5 serisini kullanıyorum. Isınma sorunu yok ayrıca ekranı ips monster yazan arkadaşlar size sesleniyorum ips ekran monster fiyatlarına bir gidin bakın kafa mı buluyorsunuz anlamadım.

Şunuda belirteyim 2-3 ay öncesine kadar para iadesi devam ediyordu ki bizzat ben yararlandım. Sadece eski bir hp laptop seri numarası gerekli zaten hp sitesinden canlı destek ile yazışıp direk işlemleri yaptırabiliyorsunuz zor bir işlem değil.

Yani kısacası bu işlerden anlamayanlar yorum atmasınlar buraya.
  • Rez yarın bakayim bi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Farklı markaların benzer özellikli ürünleri 3.800 tl aşağısına bulamıyorsunuz. Alev alıyor.
  • Gtx-1060 olsaydi tadindan yenmezdi ekran kartiniyide gelecege yonelik dusunurseniz bit ve bant genisligi gtx cinslerinde asagida giris seviyesinde

• 480tl iadede olursa fiyat şahane

• Monster Abra A5 V11.1 kendi sitesinde 3599TL. Bu fiyat iyi degil mi yahu?
  • SSD slotu varsa bir nebze ama yoksa kesinlikle alınmaz

• ips ve metal kasa yoksa alınmaz

• Gözünden ateş çıkarmıyorsa alınmaz

• Para yoksa alınmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: prens_ipsiz

Monster Abra A5 V11.1 kendi sitesinde 3599TL. Bu fiyat iyi degil mi yahu?

Bence de daha iyi. Sonuçta monster ve rgb klavye gibi artıları var.
  • Fiyat bedava bu özellikteki bir laptoba hpnin ses ve ekran kalitesi tartışmasız iyidir.

• Notebook alacaklar kaçırmasın muazzam alet.
  • Bi tanıdığımızın ya da herhangi bir eski HP bilgisayar seri no yeterli mi arkadaşlar? 480₺ az para değil. Biri detaylı anlatabilir mi? Bir arkadaş bilgisayarın bozulduğunu kanıtlamak zorundasınız falan demiş?

• Niye ya, ben 2 hp aldım, Ankara servislerinin hepsiyle tanışma fırsatı yakaladım

• para iadesi 2016da olmuş galiba. şuan olabiliyorsa kaçırmayacağım. bilgi alabilen var mı?
  • Alev alacak olan notebook muhtemelen

• Hp pişmanlıktır beleş verseler belki düşünülür ailenizden çok servisi görürsünüz.

• hp nin laptopları sıkıntılı, alma dememe rağmen kardeşim almıştı ve pişman oldu.
  • Yaklaşık 4 senedir hp kullanıyorum ve her yönden en severek kullandığım elektronik cihaz oldu. Bozulan başka marka bir bilgisayar yerine hp vermişlerdi ve ilk günden beri çok memnunum. Özellikle servis kalitesi üstüne rakibi yok bence. Isınma sorunu derseniz eski modelleri için kabul ediyorum. Bilgisayarın üstünde yemek pişir o derece ısınırdı. Ama artık sadece diğer bilgisayarlar kadar ısındığını düşünüyorum. Önyargıyı bir tarafa bırakma taraftarıyım.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.