Şimdi Ara

***SANİCA JAVA*** Kullanıcıları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
50
Cevap
2
Favori
5.563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

24kW kalorifer & 24kW kullanım suyu gücü

POLİDORO paslanmaz çelik premix eşanjör

FİME modülasyonlu fan

kompozit hidroblok grubu

Honeywell gaz valfi

8 litre genleşme tankı

WİLO para pompa (modülasyonlu)

yerli üretim Akhisar - Manisa

50c - 30c işletmede minimum ısıl güç 7.5kW...>modülasyon aralığı %31 - %100

https://www.fatinoglu.com.tr/wp-content/uploads/2020/08/kombi-java-min.pdf

***SANİCA JAVA*** KullanıcılarıAnkara Kombi Pazarıyoutube
    Ankarada kombi tesisat proje gibi işlerinizde yardıma ihtiyaciniz var ise arayarak yada videolarimizin altına yorum ekleyebilirsiniz. ankara ici ücretsiz kesifimiz vardır vatsap telegram gibi kanallardan resim video gibi iletiler göndererek fiyat ve teklif alabilirsiniz 05077304829 05077304829 youtube kanalimiza lutfen abone olmayi unutmayiniz. hangi kombi alınır? en iyi yoğuşmalı kombi markaları 2021 kombi tavsiyesi. en iyi kombi hangisi en iyi kombi markası. en az yakan kombi Ankara'da tutulan kombiler. parçası ucuz az yakan kombi tesisat proje peteğim ısınmıyor. Kombi fiyatları. kombi seçimi. kombi önerileri kombi tavsiyeleri. en ucuz kombi fiyatlari. en uzun ömürlü kombiler. kombi resetleme kombim su eksiltiyor kombiye su basma kombi bakımı temizlemesi kombi filitre temizlemesi ankara dogalgaz KOMBİ en az yakan tasarruflu kombiler kombi fiyatlari kombi ömrü hangi kombiyi almaliyim kombi tavsiyeleri kombide olması gereken özellikler iyi bir kombi seçimi nasil yapilir en çok garantili kombiler ek garantili kombiler dikey baca kombiler bacali kombiler hermetik kombi en ideal kombi fiyatlari Tüm sorunlarınızda kombi ihtiyacınızda kombi almak degistirmek istediğinizde lutfen bizimle iletişime geçiniz 05077304829
    https://www.youtube.com/watch?v=JXLSiyaP1DI
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Bu kombiye oda termostatı bağlantısını nasıl yapabilirim?

• her kombide anakartın olduğu bölümde köprü yapılmış klemens vardır kablolara iyice bakın

oraya bağlarsınız. ama parametre ayarı gerekebilir. gerekir demiyorum bazı kombilerin modellerinde oluyor

bazı modeller tak çalıştır şeklinde çalışır parametreye gerek olmuyot

• Önceki kirada olduğum evde bağlantıyı yapmıştım. Bu kombinin anakart kutusunun vida yerlerinin üstünü çamur gibi bişeyle kaplamışlar. O yüzden açmak istemedim. Oda termostatı için kontrol kutusu dışında ayrı bir soket vardır belki diye sormak istedim.
  • ayrı soket olmaz anakartın bir yerindedir. yetkili servisi çağırabilirsiniz. az bir ücret alırlar

• Valla bu kombiye güvenemedim, gittim Vailant aldım bunun yerine.

Sıfır kombiyi yerinden söktürdüm, bir Allah ın kulu da alayım diye arayıp sormadı.

• Jeasme kullanıcısına yanıt

sanica java'nın komponentleri kalitelidir. paslanmaz çelik premix eşanjör, pirinç hidroblok grubu,plastik aksamı az. servis kalitesi önemli.bölgeden bölgeye değişiyor gelişen bir marka

• quote:

Orijinalden alıntı: disintegration

sanica java'nın komponentleri kalitelidir. paslanmaz çelik premix eşanjör, pirinç hidroblok grubu,plastik aksamı az. servis kalitesi önemli.bölgeden bölgeye değişiyor gelişen bir marka

Servis konusundan dolayı zaten aklım karışmıştı. Ancak yorumlarınızı dikkate alacağım, eşe dosta gidecek bir ürün demekki.

• Jeasme kullanıcısına yanıt

ucuz kaliteli kombi istiyorsanız ve de servis yapılanması iyi:

baymak dolcevita dpy ve baymak lambert lpy öncelikle öneririm daha sonra warmhaus ewa öneririm.4000-4200 civarı bulunuyor internette

sanica'nın servis yapılanması kendi sitesinde bile yazmıyor. evet sanica java kaliteli cihaz ama servis ağı da önemlidir

türk markası olan ve Bursa'da üretim yapan warmhaus ewa daha çok atılım yaptı kombi sektöründe. baymak'ı ise söylemeye gerek yok sektörde en önlerde

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • ***SANİCA JAVA*** Kullanıcılarıwww.sanicaisi.com.tr
    Sanica Isı – Fatinoğlu Holding
    https://www.sanicaisi.com.tr
  • ***SANİCA JAVA*** Kullanıcıları
  • disintegration kullanıcısına yanıt

merhabalar eskişehirde 130m2 1.kat ev için bu kombiyi düşünüyorum çok fazla kullanıcı olmadığı için kararsız kaldım.

sıkıntı yaşayan oldu mu

kombiyi balkona monte edilecek kombi dolabı yaptıracağım ama donamaya karşı koruması mevcut mudur

• maoch M kullanıcısına yanıt

merhaba bu model birkaç yıldır piyasada komponentleri kaliteli. hidroblok grubu pirinç forumda fazla kullanıcısı yok

kombinin donmaya karşı koruması mevcut ama Eskişehir gibi soğuk bir kentte balkonda dolap için bence yalıtım malzemeleri ile yalıtım uygulayın

kombinin altındaki boruları da duvara gömdürün buna ankastre tesisat denir

hızlı cevabınız için teşekkürler

dolap güzel olmuş elinize sağlık

uygun fiyatlı bir ilan bulmuştum fiyatı güncellemedik dedi yeni fiyatı öğleden sonra bildirecekler yeni fiyata göre ilerleyeceğim

Ne kadar fiyat aldınız?

6500 dediler

warmhaus a kayacak gibiyim

130m2 1.kat (altı otopark) için 24 kw lık kombi yeterli olur mu sizce ev sıfır yalıtımı var doğu güney cephe Eskişehirde

130m2 eve 24kW yeterli

Warmhaus ewa, komponent kalitesi olarak aynıdır

Paslanmaz çelik premix eşanjör, pirinç hidroblok grubu pirinçtir bence doğru modeller düşünüyorsunuz bu iyi

Plastik aksam içeren kombilere bakmıyorsunuz

Warmhaus ewa kağıt üstünde daha geniş modülasyon, ve sıcak su musluk gücünde 24kW yerine 26kW gücünde, 2kW farkı var

ev Eskişehir'de

Eskişehir'de üretilen Hexel Lina düşünebilirsiniz. komponent kalitesi diğer 2 modelle aynıdır

• selamlar, yaklaşık 80 metrekare evim var. ev eski ve izolasyon problemi var.

mevcutta "bosch classic plus zwa 24-2 ad" kombi var. geçen E9 hatası veriyordu, servisi çağırdım. manometre bozuk dedi ve 400 tl para istedi. yaptırmadım.

akşam yine E9 hatası verdi ve ben kombiyi değiştirmeye karar verdim. bütçeme en uygun sanica marka kombi var.

Lokasyon Esenyurt ve servis problemi yaşamayacağımı düşünüyorum.

sizlerin tavsiyesi nedir?

• takao143 T kullanıcısına yanıt

En uygun fiyata alabileceğiniz en kaliteli kombiler

Esenyurtta hangisinin servisi var bilmiyorum onu siz araştıracaksınız

Baymak lambert lpy compact

Baymak dolcevita dpy compact

Warmhaus ewa

Sanica java

Dizayn kombitech plus

Hexel Lina

Hepsinde pirinç hidroblok var, plastik aksam yok

Ana eşanjör paslanmaz çelik

Baymak ları 6500 6800 lira diğerlerini 6000 6500lira civarında bulabilirsiniz

Eski kombi sökülüp aynı yere yenisi takılacaksa projeye gerek yok igdaş değişim formu yeterli

Eski kombiyi verip genellikle montaj ve formu hallediyorlar

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.