Şimdi Ara

Sandy Bridge TR. fiyatları (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
0
Favori
5.237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sadtneverdie

quote:

Orijinalden alıntı: yerroner

Asus ve Gigabyte daha iyi gibi duruyor Tomshardare'in P67 testlerinde. Asus OC konusunda en üstte.

http://www.tomshardware.com/reviews/p67-motherboard-roundup-lga-1155-sandy-bridge,2837.html

link için teşekkürler foxconn en ucuz p67 olmasına rağmen harika iş çıakrtmış. varsın bos u eski olsun yada kutu içeriğinde ıvır zıvır olmasın. biraz daha araştırıp siparişi vereceğim. 250 lira anakart 430 lira işlemci

Kısmetse ben de 1 aya böyle sistem alacam. 2500k+p67+hd6950 cok tutarsa hd6850
  • quote:

Orijinalden alıntı: meke

quote:

Orijinalden alıntı: mynisan
    "120 gb Team extreme ssd"
    Fiyatını ve nereden aldığını öğrenebilirmiyim?
    Memnunmusun performansından?

quote:

Ben aldım arkadaslar,
    i5 2500
    Asus p8h67 v
    120 gb Team extreme ssd
    1 tb wd green
    2x2 1300 cl7 kingston hpx
    Sapphire pure 625 w

Teknobiyotik
    Henüz kargoda kendileri hafta sonu haber verebilirim

Team yerine Gskill Phoneix oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: demircibu

nomisizzz intel yine masrafa sokcan beni INTEL Core i5-2500k LGA 1155 6MB 3.3GHz şunu takibe aldım

amd 1055t

hah işte böyle , valla hiç yakışmıyordu sana o işlemci i5 2500K ile daha iyi olacaksın
  • Benim işlemcim elime ulaştı.

Sandy Bridge TR. fiyatları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meke -- 13 Ocak 2011; 13:53:33 >
  • quote:

Benim işlemcim elime ulaştı.

hayırlı olsun

darısı başımıza 2600k
  • işlemci soğutucusunun resmini ekleyebilir misiniz ? Hayırlı olsun. Bir kaç izleniminizi paylaşırsanız seviniriz.
  • Kutuyu evde acmak için bekletiyorum ama kutu q9300 kutusundan daha ufak dolayısıyla soğutucu %30 civarı daha kısa tahmin ediyorum
    Gelseydi ki hiç gelmez bence i2500 s alırdım
  • quote:

Orijinalden alıntı: HiqhWoltage

işlemci soğutucusunun resmini ekleyebilir misiniz ? Hayırlı olsun. Bir kaç izleniminizi paylaşırsanız seviniriz.

Akşam çektiğim bazı resimler;

• hocam işlemci "k" serisi değil mi? bunların soğutucusu farklıydı yoksa normal 2500 mü aldınız? lütfen öyle olsun akşam kutuy açınca bu soğtucuyu görmek asabımı bozar.

bu arada inventus un 2500k ları bitmiş önsipariş tarihi 21 ocak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadtneverdie -- 14 Ocak 2011; 12:51:54 >
  • 2500 almıs arkadas k serisi degil cunku k serisine ozel sogutucu cıkması lazımdı kutudan
  • 1-2 mesaj evvel hem yazdım hem resim koydum.
    2500 düz
  • arkadaslar k serisine özel sogutucu cıkması lazım diyorsunuz ama nette izledigim videolarda k serisi işlemcilerden extra özel bi sogutucu cıkmıyor gördüğüm kadarıyla meke arkadasım ekledigi resimdeki sogutucu cıkıyor k serilerinde de 2600k da bile öyle tabi sadece gördugum bu tam kesin bi bilgi yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: djtenten

arkadaslar k serisine özel sogutucu cıkması lazım diyorsunuz ama nette izledigim videolarda k serisi işlemcilerden extra özel bi sogutucu cıkmıyor gördüğüm kadarıyla meke arkadasım ekledigi resimdeki sogutucu cıkıyor k serilerinde de 2600k da bile öyle tabi sadece gördugum bu tam kesin bi bilgi yok

Evet, ben de bu konuya takıldım.
  • "k" serisi işlemciyi biraz önce kutusundan çıkarttım ve "k" serisinde özel soğutucu var diyen arkadaşların kulaklarını çınlattım.
  • quote:

"k" serisi işlemciyi biraz önce kutusundan çıkarttım ve "k" serisinde özel soğutucu var diyen arkadaşların kulaklarını çınlattım.

http://forum.donanimhaber.com/m_45735815/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evet, İsyan!

quote:

"k" serisi işlemciyi biraz önce kutusundan çıkarttım ve "k" serisinde özel soğutucu var diyen arkadaşların kulaklarını çınlattım.

http://forum.donanimhaber.com/m_45735815/tm.htm

k serisine özel soğutucu var diyen expander miş...
  • Inventus ilk partiden alınan i7-2600K işlemci ile ufak boy standart cpu-fan geldi ( Step D2 , Batch L042B074 ,SSPEC : SR00C ) 5370Mhz değerine bu fan ile çıkmamışlardır heralde.

http://hwbot.org/forum/showpost.php?p=89035&postcount=27
    http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=1590124

böyle bir fan bekliyordum

• tahmin ettigim gibi k serisine özel bi sogutucu yok standart bütün serilerde aynı sogutucuyu görücez galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: djtenten

tahmin ettigim gibi k serisine özel bi sogutucu yok standart bütün serilerde aynı sogutucuyu görücez galiba

sesli ve işe yaramaz.
  • Bazı sitelerde bende farklı görmüştüm soğutucuyu 2600k nın,bende bu stock fana göre özel sayılabilecek soğutucuyla geleceğini sanıyordum. Gercekten hayal kırıklığı oldu bu.
    Olay intelin bu işlemcileri inceleyecek olan yerlere bu üstteki güzel soğutucuyla birlikte yollamasıymış işlemciyi. Bu soğutucu i7-970-980x vs. extreme işlemciler ile beraber geliyormuş yalnızca sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HiqhWoltage -- 15 Ocak 2011; 13:59:44 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.