Şimdi Ara

SanDisk ULTRA PLUS 256GB SSD [inceleme] | SanDisk SSD [ANA KONU] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
870
Cevap
8
Favori
43.702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok güzelde fiyat biraz tuzlu bence ssdde bu arada güzel bir konu olmuş
  • @ru61oguzhan

Estağfirullah ne demek, hayırlı olsun.

@farti

Fiyatı gayet makul seviyede diye düşünüyorum.

İnceleme ve konu hakkındaki yorumunuz için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi REDSTONE -- 4 Mayıs 2014; 4:29:28 >
  • Arkadaşlar Merhaba; Kronik bir sorundur belkide bilmiyorum lakin benim firmware versiyonum X2316LR sandisk toolkit ile firmware update yapmak istediğim zaman yeni bir firmware var diyor tamam firmware'i indirip flash diske boot ediyorum.bu işlemden sonra flash disk ile windows 8,1'imi başlatıyorum.fakat ne hikmettir anlamadım yönergelerden sonra firmware update failed yani başarısız hatası alıyorum.

Ayrıca belirtmek isterimki; yeni diye gelen update'in sürümü ; X2306LR Bendeki mevcut sürüm X2316LR..Burada bir problem olmalı.Madem ben en güncel firmware'i kullanıyorum..E o halde sandısk ssd toolkit neden bana eski sürüm (X2306LR) firmware'i indirip güncellememi istiyorki?

Firmware ile ilgilenen arkadaşları yardımlarını beklerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ssbrutality -- 31 Mayıs 2014; 22:50:23 >
  • @ssbrutality

Ben az önce denedim, bende yeni bir firmware olmadığını ve cihazımınkinin en güncel olduğunu söyledi.

Sizde ise X2316LR kodlu firmware varmış ki bu da ilginç.

Bana neden acaba sizin firmware'i önermiyor merak ettim ?

SanDisk ULTRA PLUS 256GB SSD [inceleme] | SanDisk SSD [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pleksiglass -- 31 Mayıs 2014; 22:58:06 >
  • Bende merak ediyorum.
  • Arkadaşlar SANDISK ULTRA PLUS 256GB SSD Vatan Bilgisayar' da 329 TL gibi şok bir fiyatla indirime girmiştir.Almak isteyenlere duyurulur.

Uzun süredir böyle fiyatlar bekleniyordu zaten, ihtiyacı olanların alması için tam fırsatıdır.

http://www.vatanbilgisayar.com/256gb-ultra-plus-sata-30-ssd-okuma-530mb-_-yazma-445mb-12117.html#yorumlar
  • @ssbrutality

Sizdeki durumu bende anlayamadım.Bende de sürüm X2306RL olarak gözükmekte ve firmware en güncel sürüm olarak görünüyor.Yani aynı @440cdx arkadaşımdaki gibi durum.

Belki bilemiyorum ama seri farkından kaynaklı bir durumda olabilir.Ama yinede o güncellemenin veya sizin sürümünüzün bizde de görünmesi gerekirdi.Tabii dediğim gibi seri kaynaklı bir bug tarzı durum oluşmadıysa.Toolkit bu yüzden hata veriyor olabilir.
  • Sipariş verdim bakalım inşallah sıkıntı çıkarmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: R£DSTON£

Arkadaşlar SANDISK ULTRA PLUS 256GB SSD Vatan Bilgisayar' da 329 TL gibi şok bir fiyatla indirime girmiştir.Almak isteyenlere duyurulur.

Uzun süredir böyle fiyatlar bekleniyordu zaten, ihtiyacı olanların alması için tam fırsatıdır.

http://www.vatanbilgisayar.com/256gb-ultra-plus-sata-30-ssd-okuma-530mb-_-yazma-445mb-12117.html#yorumlar

1 tane sipariş verdim. Teşekkür ederim duyuru için.

• @fatgm

Şimdiden hayırlı olsun, üründe fabrika kusurlu bir sorun olmadıktan sonra bir sorun çıkacağını zannetmiyorum.

@hmztly

Rica ederim ne demek.

Şimdiden hayırlı olsun ve iyi günlerde kullanın.
  • Ben normal indirimin yanında birde kuponla birlikte 385 tl ye almıştım yeni alanlar şanslı fiyat bakımından güle güle kullansınlar
  • Teşekkür ederim. Valla hocam daha almadan yok marvel kontrolcü yok amd kafam karışmadı değil azdaha almaktan vazgeçiyordum ama genede bi deneyim bakalım dedim. inşallah performansında sorun çıkmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: R£DSTON£

@ssbrutality

Sizdeki durumu bende anlayamadım.Bende de sürüm X2306RL olarak gözükmekte ve firmware en güncel sürüm olarak görünüyor.Yani aynı @440cdx arkadaşımdaki gibi durum.

Belki bilemiyorum ama seri farkından kaynaklı bir durumda olabilir.Ama yinede o güncellemenin veya sizin sürümünüzün bizde de görünmesi gerekirdi.Tabii dediğim gibi seri kaynaklı bir bug tarzı durum oluşmadıysa.Toolkit bu yüzden hata veriyor olabilir.

Kampanya dahilinde 1 adet aldım, elime ulaştı ve windows'u klonlayarak kullanmaya başladım. Bundan sonra BIOS ayarları vs. yapmam gereken neler var?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • MilanRapajic M kullanıcısına yanıt
    Bence direk sistemi kur ssdye sıfırdan tam randıman alman için bu faydalı olur AHCI ayarda olması yeterli olur kurarken
  • Arkadaşlar bende Corsair GT120GB SSD var, uzun süredir kullanıyorum. Şimdi 1 adet San Disk Ultra Plus 256 SSD de alsam benimkiyle birlikte raid yapabilir miyim acaba?
    Anakartım:
    Asus Maximus IV gene z gen3 z68
    i5 2500K da işlemcim
  • Merhabalar,

Laptop ile Sandisk ultra plus ssd kullaniminda windows 7 ahci mod acikken , laptopun uykuya ve hazirda beklet konumuna alinmasi durumunda acilmama gibi herhangi bir durumla karsilasan oldu mu acaba ?

Daha onceden corsair kullanmistim ve uykuya alinca kapanip bir daha acilmama durumu olmustu. Iade edip muadili olan team xtreem vermislerdi fakat onda da benzer bir durumla karsilasinca forumlardanda gordugum kadariyla ssd laptopla kullanirken uyku ve hibernate fonksiyonlarinin kapatilmasi tavsiye edilmisti. Bu ssd ayni seyleri yapmak gerekli mi ?

Hayirli ramazanlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maxelll -- 4 Temmuz 2014; 17:21:22 >
  • ben hepsiburada dan aldım axess 9 taksit yapıyordu peşin fiyatına. yakında gelir.

İnceleme için teşekkürler.
  • @tayfn1907

Hemde ne şans.

@fatgm

Merhaba,

SSD ile aranız nasıl ? Umarım bir sorun çıkarmamıştır.

@MilanRapajic

Merhaba,

Geç cevap için kusura bakmayınız. @tayfn1907 arkadaşımın önerilerini uygulamışsınızdır umarım.Ayriyeten bir sorununuz falan oldu mu ? SSD ile deneyimleriniz nasıl ?

@Salvatuon

Merhaba,

Geç cevap için kusura bakmayınız.Ne yaptınız dediğiniz durumu ? SSD' yi alıp uyguladınız mı ?

@maxelll

Merhaba,

SSD' yi masaüstü bilgisayarımda kullandığım için; uyku modu vb. ayarlamaları kapalı bir şekilde kullanıyorum.Dediğiniz olayı hiç deneme fırsatım olmadı.Böyle bir sorundan da şikayet eden bir kullanıcı görmedim.Umarım laptopta bu SSD' yi kullanan arkadaşlarımızı size yardımcı olacaklardır.

• quote:

Orijinalden alıntı: soqo

ben hepsiburada dan aldım axess 9 taksit yapıyordu peşin fiyatına. yakında gelir.

İnceleme için teşekkürler.

Merhaba,

SSD' niz hayırlı olsun.Ürün elinize ulaşmıştır zaten.Deneyimleriniz nasıl ? Umarım istediğiniz performans farkını almışsınızdır.

İnceleme hakkındaki yorumunuz için teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.