Şimdi Ara

SanDisk Ultra 400GB 100MB/S Hafiza Karti 125 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
4.377
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: snomask

sebebi nedir?
    Bu forumda, ufak bir yazılım ile HB üzerinden linkle paylaşılan ürünlerin tüm stoğunu otomatik olarak EFT ile alacak kadar harika insanlar var, ondan hocam. Program linki görünce otomatik talimat veriyor. O yüzden saniyeler içinde tükeniyor stoklar hep. Beyfendilerin keyfi olunca kontrol ediyorlar ve işlerine gelirse ödeme yapıyorlar, işlerine gelmezse "HB'den bilmem ne kadarlık fiyata şu ürünü EFT'ye aldım, üyeliği devredebilirim" diye ilan açıyorlar/mesaj atıyorlar.
  • Chembond kullanıcısına yanıt
    Cidden böyle bir şey varsa helal olsun...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Benim urun faturasi kesilmis, kargoya verildi. Hb sasirtti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alıpta odeme yapmayanlar havale yapmayanlar haber versınde ben alrıım
  • Faturasi kesilmis.

• 400 gb kartmi olur lan

• quote:

Orijinalden alıntı: LNavigator

Faturasi kesilmis.
    iyi işte güle güle kullan
  • 1 gb 60 liraydı bi zamanlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tnt-2 kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim.

• fiyat 634 olmuş fiyat hatası
  • Fatura kesildi ama gondermedi daha uyanmis olabilirler bugun kargolanmasi gerekiyordu. Anlayinca gondermekten vaz gecmis olabilirler

• Gece havale yapınca kontrol etmiyorlar mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: oup59

Hepsiburada hediye çeki loading...

Alan arkadaşlar HB göndermeyince, ki göndermeyecek, THH e-devletten başvurabiliyorsunuz bilginiz olsun.

Çoğu kişi heyete gitmekle uğraşamam vs. diye hakkını aramıyor.

e-Devlet başvurusu çok kolay.
    ''Hakkını aramıyor'' kısmına takıldım. 600-700 liralık ürünü 125'e almaya çalışmak mı hak?

@ürünüalanvealmayaçalışanlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serciey -- 10 Temmuz 2019; 1:26:19 >
  • Fiyat hatası olmuş siparişi iptal edilip sonra thh ye basvuranlar bana kaza yapan kamyondan dökülen karpuzları yoldan toplayıp çalan sürücüleri hatırlatıyor.
  • Satın alamayanlar yine hırsızlıkla suçlamış. Ben de kaçırdım fakat bu devirde o kadar büyük bir firmaysan fiyat hatası yapmayacaksın. Eğer fiyat hatası yaptıysan ve sitene bir sürü kaynaktan tık toplayıp beleş reklam yaptıysan bunun bedelini ödeyeceksin. Yok öyle tık çalıp iptal etmek. Ayrıca 125 liradan belki de 50 kişi satın aldı. Bunun ücretini peşin alıp, 2-3 gün sonra iade edip, o 2-3 günde faizleri cukkalamak da genel olarak firmaların yaptığı bir taktik. 500 liralık bir ürünün 125 liraya düşmesi de görünmedik bir indirim değil. Alıştık %20 indirimlere %80 olunca fiyat hatası gibi geliyor.
  • Serciey kullanıcısına yanıt
    Hocam evet hakkını aramak. Linki gördüm. Ama almadım. Fiyat hatalarından alım da yapmam zaten. Ama bu firmalar, ister HB olsun ister başka firma, sattıkları ürün ile ilgili iade/değişim vs olduğunda bunu reddetmek için ellerinden gelen her engeli çıkarıyor karşınıza. Hem de yasaları tanımayarak. Hakkını hukukunu bilmeyen ve sisteme inanmayan birçok tüketici de bıkıp usanıp hakkını aramıyor ve bunlar firmaların yanına kar kalıyor.

Üründe fiyat hatası olduğu belli. Ama o zaman ya sistemlerini buna göre düzenleyecekler ya da bu tarz siparişleri kabul edip bunun zararını promosyon bütçesi vs. gibi diğer operasyonel masraflara yazacak. Envanter ve ürün listeleme sisteminde bu tarz kontrolleri yapmak çok kolay.Ürünlerin TL ve/veya döviz olarak eşik fiyatları girilebilir ve eğer bu değerin dışında bir değer ise sepete atılmaz veya sepete atılsa bile ödeme işlemi alınmaz.

Ödemesi alındığı an uzak mesafe satış sözleşmesi oluşuyor. Alıcı ödemesini yaparak taahhüdünü yerine getiriyor. Bundan sonrası alıcının hakkına girer.

2003-2004 yıllarından beri başta küresel olmak siteler olmak üzere ülkemizde de e-ticaret yaygınlaştıkça ortaya çıkan neredeyse tüm açık ve kapanmış başlıca internet sitelerinden alışveriş yapmışımdır. Bütün önemli ve büyük çevrim içi alışveriş siteleri iyi yönde gelişti. Buna lafım yok ama bizim sitelerin çoğu ne yazık ki hala bakış açısı olarak çok geride ve hep küçük hesapların peşinde.

Fiyat hatalı ürünü satın alıp almamak kişinin vicdanı ile ilgili. Ona bir lafım yok. Ama alan kişiye ürünü gönderilmediğinde gider THH'de hakkını arar ve oradan bu konuda çıkan ve çıkacak kararı da herkes biliyordur.

• O değil de ufacık kart 400 gb. Söylenecek söz yok

• Ürünün yazma hızı hakkında hiç bilgi verilmemiş. Test yapan var mı ?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.