Şimdi Ara

Sandisk ssd Plus 240GB 239TL MediaMarkt

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
1.088
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Orijinalden alıntı: djkubi

Fiyat uygun gibi ihtiyacı olanlar değerlendirebilir.
    http://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_sand%C4%B1sk-ssd-plus-2-5-in%C3%A7-240-gb-520-mb-sn-okuma-350-mb-sn-yazma-sata-3-ssd-sdssda-240g-g25--1153149.html
    Unable to connect to the remote server

HB'de 249 TL, çeklerle çok çok daha uyguna alınabilir.

• iops değerleri nedir bu ssd nin yazma hizi düşük bende v300 var 450 yazma diyor lakin testlerde 90mb ı gecemedi gunluk kullanimdada 280 mb yi gordu oda kisa sureli tutarli degil kullanan varmi bu ssd yi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SSD iyidir ya da kötüdür tartışılır tabi ama beni sevindiren kısım 1GB/1TL dengesine gelmiş olması oldu :)

Tabi bunu bir Samsung EVO da görsek tam olacak ama ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guildt50 -- 11 Kasım 2015; 3:01:07 >
  • Kullanıyorum, HDD den sonra çağ atlamış gibi oluyorsun. HDD murat 131 ise bu toyota corolla samsung evo ya da kingstone savage da bmw mercedes diyebiliriz. :)

SSD kulvarında giriş seviyesidir. Uygun fiyata çözüm arıyorsanız tercih edilebilir. Yok bana yetme daha da hızlı olsun derseniz ucuk hızları bekleyenler pişman olabilir. SATA 2 laptop kullandığım için hiç tereddüt etmeden aldım. SATA 2 de 250mb okuma yazma hızı gördüm. Random ise 14-16 mb arası değişiyor. SATA 3 kullananların videolara baktığımda sıralı okuma baya yüksek çıkabiliyor random ise 18-20 arası.

Şu an işlemcim de darboğaz yaptığı için SSD tam kıvamında çalışıyor. Windows açılışım hızlandı, photoshop 4 sn de açılıp hazır hale geliyor, diğer programlar da öyle. HDD nin hiç bir zaman %100 işlem gücünde kullanıldığını görmedim demek ki işler iyi şimdilik :) Ram de 6 gb olunca sanal belliği falan da kapattım SSD rahat rahat çalışıyor şu anda.

• İyi fiyat.
  • Yeni hedef; 1 GB = 50 Kuruş
  • Fiyat çok iyi ben de 128 gb versiyonu kullanıyorum normal hdd ye göre çok hızlı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.