Şimdi Ara

SanDisk SSD Plus 120GB 179 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
1
Favori
7.336
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Starbuck.

Hocam mailin örneğini atabilir misiniz ? Benim de 32 gb hafıza kartım gitti içindekiler ne siliniyor ne üstüne veri yazılıyor. Belki bana da kıyak geçerler.

sandisk sitesinde canlı desteğe yazdım öyle ilerledi süreç onlar yönlendirdi aynı sorun bendeki gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: endülüs_faruki

quote:

Orijinalden alıntı: C.CEMİL

5 tl. kargo ücretini ekleyince 184 tl. yapıyor ,yine de en ucuz burası galiba (tabi n11 de kupon falan kullanılırsa aynı fiyatı bulur)
    döviz artışı düşünülürse yine bile iyi fiyat sayılır

hocam örneğin opera da yeni özel pencere açarak G.G ye üye olun 6 saat içinde üyeliği aktif etmek şartıyla 20/80 kupon hesabınızda
    159+5 lira kargo 164 liraya gelir

Bunada bir %20 cepteteb uygulasak tadından yenmez :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 20 tl yeni üye + 30 tl cepteteb indirimiyle

129 + 5 tl kargo ya aldım hayırlı olsun temiz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

100 liraya almistim bu cihazi. Vasat denmis ama gayet tatminkar bence. Keske 1 tane daha alsaymisim.

Bundan 3 yil once bende 110 liraya almıştım. Canavar gibi hic bir sıkıntı yaşatmadi bana...

• aynı satıcı aynı model ürün, 240 GB olan 279 TL, o da tercih edilebilir..

https://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/sandisk-ssd-plus-240gb-530mb-440mb-s-sata-3-2-5-sdssda-240g-g26-326268291

Sandisk SSD Plus 240GB 530MB-440MB/s Sata 3 2.5" SDSSDA-240G-G26
    ( + yeni üyelikte 20 TL indirim çeki)
  • Bana da 129 liraya mal oldu teşekkürler.

Hala acaba 240 gb'lık olanı mı alsaydım diyorum.

İptal edip yeniden alsam acaba kampanyalar geçerli olur mu bilgi verebilecek olan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: sterman

Bana da 129 liraya mal oldu teşekkürler.

Hala acaba 240 gb'lık olanı mı alsaydım diyorum.

İptal edip yeniden alsam acaba kampanyalar geçerli olur mu bilgi verebilecek olan var mı?

120 yeter bence hiç gerek yok :)

• 130 a ben alayım sen tekrar al istersen

• aynı model mi bilmiyorum ama bende bir tane vardı, bozuldu. ürünü çek cumhuriyetine yolladım. 1 hafta içerisinde yenisini yolladılar. ama çok da performanslı değil tabi..
  • Sevgili Sıcak fırsatçı arkadaşlar acaba şöyle bir combo yapsam bir sıkıntı olur mu ?

Sandısk 120 GB ürünün fiyatı 179,00 TL - GG yeni üyelikten 20/80 =159,00 - Cepteteb GG Gidiyor Kampayası 30 TL = 129,00 - Kişiye özel cepteteb banka karta 20/100 (iade geldi katıldım)= 109,00 TL son tahlilde acaba birleşir mi? Bir sıkıntı olur mu ?
  • Ofisimize zamanında en uygun fiyatlı ssd SANDISK SSD PLUS olduğu için 20 adet almıştık,2 seneyi doldurmadan 8 tanesi bozuldu.Tavsiye etmem arkadaşlar,onun yerine az daha para ekleyerek Samsung almanızı tavsiye ederim.Evde iki adet Samsung ssd kullanıyorum uzun süre oldu hiç sorun yaşamadım.
  • 168 tl e düşmüş

80/20 yeni üyelik indirimi ve cepteteble

118 tl + 5 tl kargoyla 123 tl e geliyor kapın.

• bunu alacağınıza a-data alın....son nesil hdd vardı..disk %100 oluyordu o yuzden bu ssdyi aldım yine aynı sorun oldu...adata böyle sıkıntı yaşamıyorum
  • 470 mb/s okuma, 70 mb/s civarı da yazma elde ettim.Muhtemelen arızalı.Dünden beri denedim ve az evvel iade sürecini başlattım.
  • 168 e düşmüş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beocan

168 e düşmüş.

Alacağım yine

• Fevkelade1i kullanıcısına yanıt
    Geçici olarak temin edilememektedir.
  • designr kullanıcısına yanıt
    Saat 6:30 gibi konu olarak açtım, açtıktan 1 saat kadar sonra "temin edilememektedir" olarak düzeltildi. Saat 11 gibi de konuyu silmiş adminler
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.