Şimdi Ara

sandisk SANSA CLIP sorunu (pc gormuyor)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
4.522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba alalı henuz bırkac gun oldu ama bılgısayar gormuyor
    bılgısayara baglıyorum klasık uyarı sesı gelıyor, mp3te baglanıyor yazıyor. sonra makına kendını yenıden baslatıyor. sarj edebılıyorum ve ıcındekı sarkıları sorunsuz dınleyebılıyorum ama bılgısayara baglayamıyorum :( frameworku yenıleyeyım dedım bunun ıcın de bılgs. baglantısı gereklı

lutfen bana bı akıl verın sınır olmaya basladım

(bu arada farklı bılgısayarda ve farklı kablo da denedım aynı seyler oluyor..)

• aynen ya bende de aynı problem var yardım edin arkadaşlar nedir bunun çözümü?
  • Settings > Usb Mode > Auto Detect Yaparsan;sorun düzelir..
  • Bende aynı sorun var. Auto dedect dedim yinede olmadı. Nasıl çözülebilir acaba?
  • Arkadaşlar bende de tam tersi sorun var. Pc fuze yi görüyor, pc den çıkarıyorum, şarkıları görüyor. Ama cihazı açıp kapattıktan sonra şarkıları görmüyor. Güncelleme yaptım herşeyi denedim ama olmadı. Yardımcı olabilecek olan varmı
  • arkadaşlar bende bugün aldım SANSA FUZE 8GB olanı bende aynı şekilde içindeki parçaları dinleyebiliyorum , bilgisayardan şarj oluyor ama BİLGİSAYAR 8GB içini görmüyor algılamıyor nasıl çözücem bu sorunu?
    ESKİ ARKADAŞLAR SİZLER NASIL ÇÖZDÜNÜ AUTO DEDECT dedim gene görmüyor USB MODE herşeyi denedim olmadı? NE YAPABİLİRİM
  • sonunda biraz uğraştım makine gördü inşallah bir sıkıntı çıkartmaz :)
  • Arkadaşlar konu hortladı biliyorum ama belki birinin işine yarar diye cevap yazmak istedim. Çünkü bende bu sorunları yaşadım ve elimde çalışmadığını sandığım 3 tane flashdisk oldu. Herkeste olmayabilir ancak bendeki soru bu şekilde çözüldü.

Eğerki pcnizde samsung kies yazılımı yüklüyse sandisk flash bellekler ilk taktığınızda usb aygıt sesi gelmesine rağmen çıkmıyor.
    Bunun çözümü görev yöneticisini açıp KİES, ve KİES TRAY AGENT servislerini durdurmanız. Sonrasında flash belleği tekrar taktığınızda çalıştığınız göreceksiniz. En azından ben öyle umuyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.