Şimdi Ara

Sandisk Sansa Clip muadili mp3 çalar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, yıllardır türlü badireler atlatıp çalışmaya devam eden Sandisk Sansa Clip'im sonunda teslim bayrağını çekti. İçinde kullanılan AS3525 çipinin çok başarılı olduğu söyleniyor fakat Sandisk'in yeni modellerinde bu işlemci kullanılmamış ne hikmetse. Şimdi bana o ses kalitesini verebilecek, o kadar küçük ve şarjı onun kadar uzun giden bir cihaz arıyorum. 200 lira civarı bir bütçem var bunun için, ne kadar yeterli olur bilmiyorum. Öyle ekranı olsun, artwork göstersin, uçsun, kaçsın vb. beklentilerim yok. Olabildiğince minimalist tasarım ve Sansa Clip gibi yüksek ses seviyelerinde dahi kirlenmeyen bir ses performansı istiyorum yalnızca.

Aliexpress'te türlü çeşit cihaz var ancak hangisi ne kadar düzgün, kestirmek güç. Kullananlar ve Sansa Clip ile ses kıyası yapabilecek kadar konuya hakim olanlar yardımcı olabilirse çok sevinirim.

Herkese keyifli geceler dilerim.

• Merhaba, konunun üzerinden baya bir süre geçmiş yine de sormak istiyorum. Aradığınızı bulabildiniz mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xduoo x2 olabilir kanımca. Clip+ kullandıktan sonra x2'ye geçtim ben. Memnunum kısaca

• quote:

Orijinalden alıntı: mrsmrc

Xduoo x2 olabilir kanımca. Clip+ kullandıktan sonra x2'ye geçtim ben. Memnunum kısaca
    Bunu yazdıktan sonra nazara geldi sanırım

Bir akşam dinlerken çat diye ekran kapandı ses gitti. Cihaz çalışıyor ama ekranı göremiyorum, dolayısıyla kullanamıyorum. :(

• Gold Master'ı tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.