Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Sandisk Sansa Clip+ Kulaklık Süngeri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: CyberXTR Daha Az
1 Kayıtlı Üye
1
Cevap
0
Favori
33
Tıklama
Giriş
    1922 Mesaj
    Merhaba,

Elimde Sandisk Sansa Clip+'ın kulaklığı var. Aslında kulaklığı severek kullanıyordum ama kulaklığın süngerlerini kaybettim. Bu yüzden uzun zamandır telefonumla gelen kulaklığı kullanıyordum fakat kulaklığın jack kısmı bozuldu, ses gelmiyor. Bu yüzden tekrar Clip+ kulaklığını kullanayım diye düşündüm. Bunun için internetten kulaklık süngeri araştırdım fakat bu tarz kulaklıklar için sünger pek satılmıyor artık sanırım. n11'de birkaç mağaza satıyordu fakat çok kalitesiz gözüküyorlardı. En sonunda Sennheiser'ın sitesinde aradığım tarzda kulaklık süngeri buldum. Şu kulaklık süngerinihttps://sennheiser.com.tr/product/sennheiser-op-streetwear-black-kulaklik-sungeri-1-cift kullanan oldu mu acaba? Eğer kullandıysanız standart tipte kulaklıklara uyum sağlar mı sizce? Ya da ben kaliteli kulaklık süngeri nereden bulabilirim?

|
    |

• Yüzbaşı
    264 Mesaj
    Ankara'da Sennheiser kullanan varsa düştü diyip istesin firmadan, bir çift sünger 5 lira nedir! Zaten düşüp duruyor.
    Bana da sünger lazım:) Ayrıca aynen dediğin gibi kalitesiz olanlar belli ediyor kendini çok fark var.
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
sohbet
haberler
SEO
üniversite
Blogio
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,139
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.