Şimdi Ara

::: SANDISK SANSA CLIP / CLIP+ / CLIP ZIP ANA KONU ::: (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.146
Cevap
36
Favori
380.753
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bendekinin versiyonu 01.0118F bende 2 numaralı versiyona güncelleyecektim eğer ses kısık geliyor ise vazgeçtim
  • şimdi bir sorun var oluşturduğum playist in içine girip şarkı seçicem ama şarkı yok ama artist e bakıyorum orda var bazı şarkılar ise hem playist de hemde artist de yokken song da var

song tüm şarkılar gözüküyor neden böyle oluyor çok can sıkıcı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi victorist -- 12 Şubat 2009; 21:13:57 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: victorist

şimdi bir sorun var oluşturduğum playist in içine girip şarkı seçicem ama şarkı yok ama artist e bakıyorum orda var bazı şarkılar ise hem playist de hemde artist de yokken song da var

song tüm şarkılkar gözüküyor neden böyle oluyor çok can sıkıcı

id tag ler düzgün olarak düzenlenmemiş ise bu sorunun olduğunu duymuştum.
  • Buraya konu açılmadan önce Sandisk sansa nın ne kadar popüler olduğunu övüldüğünü biliyordum ve aynı şekilde Dh de böyle oldu

ve bugün çok ayrıntılı şekilde test ettim daha önceden Cowon D2 meizu felan kullandım inanın onlardan almadığım detayları clip den aldım

ses performansı mükemmel fiyatına göre

ama yukarda belirtdiğim şey canımı çok sıkıyor
  • quote:

Buraya konu açılmadan önce Sandisk sansa nın ne kadar popüler olduğunu övüldüğünü biliyordum ve aynı şekilde Dh de böyle oldu

ve bugün çok ayrıntılı şekilde test ettim daha önceden Cowon D2 meizu felan kullandım inanın onlardan almadığım detayları clip den aldım

o kadar sorun etme bence güncellemeyle düzelecek birşey.
  • quote:

Orjinalden alıntı: serkanky

quote:

Buraya konu açılmadan önce Sandisk sansa nın ne kadar popüler olduğunu övüldüğünü biliyordum ve aynı şekilde Dh de böyle oldu

o kadar sorun etme bence güncellemeyle düzelecek birşey.

versiyon güncelleme mi diyorsun yoksa tag larımı ama tag işi çok uğraştırı beni yüzlerce dosya böyle
  • yok dostum o kadar tag düzenlemeyle uğraşılmaz toplu halde id tag düzenleyen programlar var onlarla halledebilirsin.

benim bahsettiğim versiyon güncellemesiydi.
  • quote:

yok dostum o kadar tag düzenlemeyle uğraşılmaz toplu halde id tag düzenleyen programlar var onlarla halledebilirsin.

benim bahsettiğim versiyon güncellemesiydi.

Versiyon güncelleme yapıcam ama su toplu halde tag düzenleyen programların isimlerini alabilirmiyim rica etsem
  • Tag & Rename

Pİyasadaki en iyi id tag düzenleme programı olduğu söyleniyor kullanmadım ama zor bişey olacağını zannetmiyorum kolay gelsin.
  • Teşekkürler serkanky programı ile düzenledim yine aynı bazı şarkıları kendim winampdam düzenledim bazılarına Auto tag yaptım ama yinede gözükmüyor playist de canımı sıktı konu song dan seçerek dinliyecem artık
  • quote:

Orjinalden alıntı: pilot23

evet son çektiğim fotolar aşağıda dır alacak arkadaşlar refarans olabilir.. detaylı bi incelemeda yapılmasının vakti geldi bencede, çıksın bi babayiğit yoksa ben yaparım pişman olursunuz...:)))))

Pilot23 bendeki sansa clip amerika çıkışlı bu resimdeki clip e göre daha kaliteli duruyor kasa durumu ve yazıdan belli oluyor samimi söylüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi victorist -- 13 Şubat 2009; 17:32:27 >
  • Versiyonu az önce 01.01.30 a güncelledim ses sanki daha da güzelleşti ama esas şoku şöyle yaşadım firmware güncellemesinden sonra cihazı bilgisayardan çıkarttım baktım içindeki parçalar duruyor ayarlarım da bozulmamıştır diye dinlemeye başladım bi baktım ki eko ayarları flat a gelmiş ben kendi ayarlarıma alınca daha da şaşırdım mutlaka denenmesi gereken bir cihaz. sesi bundan daha kaliteli bir mp3 çalar görmedim. (kullandığım cihazlar: cowon d2, ipod touch, sony nwz-b135, sony nwe-002, creative zen stone, ipod shuffle 2. nesil)
  • arkadaşlar 2 gün önce kardeşime vatandan sansa clip aldım,evde şarkıları attık düzgünce dinlemeye başladı.ertesi gün okuldan eve geldiğinde çok geç açılıyor dedi ve baktım ki 2 buçuk dakikada açılıyor.sonra pc ye taktım bilgisayar usb aygıtı tanınamadı dedi ama içindekiler göründü bilgisayarda yine de.ama şarkı atmaya çalışıyoruz şarkı almıyor,versiyon yükseltmeye çalışıyorum olmuyor,biçimlendir diyoruz yine biçimlendiremiyoruz,aleti açıp format atıyorum yine hiçbir şey değişmiyor.şu anda elimiz kolumuz bağlı,şimdi ben bu ürünü garantiye mi yollayayım istanbula ankarada şubeleri yok mu;yoksa vatan bilgisayara mı gideyim?daha alalı 2 gün oldu...
  • utuman geçmiş olsun cihazı nasıl update etmeye çalıştınız sandisk sitesinden sansa updater programı ile mi ?
  • quote:

utuman geçmiş olsun cihazı nasıl update etmeye çalıştınız sandisk sitesinden sansa updater programı ile mi ?

maalesef o program da açılmıyor clipi takınca veya takmayınca..
  • Hiç uğraşma utuman..En kısa zaman da Vatan'a geri götür, değiştir..
  • o zaman değiştir dostum başka seçenek yok gibi.
  • umarım değiştirirler frux,serkanxy. yarın bir vatana uğrayalım bakalım ne diyecekler ilk defa böyle bir şanssızlık oldu umarım düzelir bir şekilde.
  • slm arkadaşlar bende clip in 2gb radyosuz modelini aldım.. aldığımda versiyonu 1.01.18E idi. bende daha sonra yükselttim ancak menüsünde radyo iconu belirdi.. tekrar geri döndüm 18E ye ama radyo iconu hala yerinde duruyo.. ilk aldığım haline nasıl dönebileceğimi bilen varmı aceba?
  • Ayarlar kısmındaki USB MODE kısmını MSC ye getirip tekrar denemenizi tavsiye ederim..
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.