Şimdi Ara

::: SANDISK SANSA CLIP / CLIP+ / CLIP ZIP ANA KONU ::: (305. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.146
Cevap
36
Favori
380.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 303304305306307
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tr gönderimi mevcut. Kargo ile 45 usd...
    Refurbish olabilir. Kim alacaksa açıklamalara bakmasını tavsiye ederim.

Ben fi tarihinde zipi refurbish almıştım. Çalışıyor hala..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • gümrükte fln kaybolma olur mu diye düşünüyorum siz amazondan mı tedarik ettiniz. bide ebayda 55 dolara buldum 180 lira fln ediyor.

http://www.ebay.com/itm/SanDisk-Sansa-Clip-Black-8-GB-Digital-Media-Player-/281955461879?hash=item41a5daeaf7:g:4m0AAOSwuTxV8I5z#shpCntId

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi becaya -- 1 Haziran 2016; 23:15:55 >
  • becaya B kullanıcısına yanıt
    Amazon fiyatı daha uygun... Amazon dan al hocam gü rükle kargoyla uğraşma... Amazın kapına teslim ediyor yurt içi ile

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ben bu cihazla mesela bir iphone aynı cıkısı verir diye tahmin ediyordum ama iphone 5s in ayni kulaklıklarla (cx300 ii) daha iyi caldigini farkettim. bu konuda ne dusunuyorsunuz 5s de baslar cok daha iyi ve ses her acidan daha temiz gibi geldi bana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba yaklaşık 2 sene önce almıştım sansa clip+'yı. Ama batarya çok çabuk bitiyor artık yarım saatte bitiyor . Öncelikle bu kadar kısa sürede bitmesi normal mi? Batarya arıyorum ama yok çoğu yerde ve e-bayda var o da 25 dolara geliyor . Yani ne yapsam bilemedim. Eskisi gibi tat vermiyor .
    Acaba ne yapsam clip+'dan bir üst modele falan mı geçsek ?
  • eyozgurluk kullanıcısına yanıt
    benim clip+ da az dayanıyor ama yarım saatte de bitmiyor.özellikle rockbox şarj göstergesi %100 olmuyor.çabuk şarjı bitiyor, çabuk doluyor(usb tersterla ölçtüğüme göre o kadar çabuk dolmaması gerekir)
    çözüm olarak powerbank önerebilirim.kalın ve ağır olacak ama en kolay çözüm de bu. ben sansa fuze cihazımı lineout ve şarj bir arada kabloyla kullanıyorum.powerbanksiz şarjı fazla dayanmıyor.kapalı haldeyken bile bataryası bitiyor. batarya mAhleri düşük olduğundan telefon bataryaları gibi powerbankin kendi şarjını çabuk bitirmiyorlar. uçuk bir örnek olacak ama xiaomi 10000 ile beraber kullanıyorum.
    ebay sitesinde çoğu satıcı sadece paypalla ödeme kabul ettiğinden batarya satın almanız zor olabilir.
    farklı player olarak: xDuoo X2, Fiio M3, Ruizu mp3 çalarlar, Teclast mp3 çalarlar.hiçbirini kullanma şansım olmadı.çok alternatif vardır da hepsini bulup yazmam mümkün değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metep -- 14 Temmuz 2016; 2:12:48 >

• Clip+ ile Clip Jam,Sport vs. arasındaki farklar neler?
  • Clip+ için batarya arıyorum
  • ebayden alsak gümrükte takılma şansı varmı? türkiyede nereden bulabiliriz
  • Sizce ipod touch 5. nesil olanın sesi mi daha iyidir, yoksa sansa ların mı acaba arkadaşlar?
  • elimde audio tecnica cks99 kulaklık var bir türlü istediğim sesi alamıyorum htc m9+ telefonum ile bakıyorum çok tiz veriyor anfi var elimde mini ear phıree marka onunla da aynı ben bas seven birisiyim acaba sansa alsam memnun kalırmıyım bu anfi bu kulaklık ile sansa nasıl olur acaba fikri olan varmıdır birde bu sansa ların sahtesi varmıdır
  • Arkadaşlar dün sansa clip+'ıma müzik attıktan sonra usb bağlantısını çıkardım.
    Her zamanki gibi veritabanı yenilenmesi yaparken en sonunda takıldı kaldı.
    20 saniye power tuşuna basarak resetledim fakat sansa yazısı görünüp direk kapanıyor ve bunu tekrarlıyor.
    Pc'ye takınca da aynısı oluyor başına gelen veya çözümünü bilen var mıdır?
  • Ya pili lehimeriden sokup tekrar lehimleyeceksin yani pili sokup takacaksin.. yada pilin tamamen bitmesini bekleyeceksin buda 1-2 ayını alır dostum

• quote:

Orijinalden alıntı: sedatberrak

Ya pili lehimeriden sokup tekrar lehimleyeceksin yani pili sokup takacaksin.. yada pilin tamamen bitmesini bekleyeceksin buda 1-2 ayını alır dostum

ben bu şekilde halletmiştim.
  • Zor işlem ama halledene helal olsun.
  • Clip zip bilgisayar görüyor fakat ekranda hareketlilik yok :(

• Bu müzik çaların kıymetini bilin gençler, ileride High End kulaklık ve Hi-Fi amfi alsanız bile DAC olarak kullanabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yukarıda arkadaş ebay linkini vermiş orada 55$.

Aşağıda amazonda 25$...

https://www.amazon.com/gp/product/B00VXMY262/ref=s9_dcacsd_bhz_bw_c_x_2

bu da yukarıda arkadaşın verdiği ebay linki

http://www.ebay.com/itm/SanDisk-Sansa-Clip-Black-8-GB-Digital-Media-Player-/281955461879?hash=item41a5daeaf7:g:4m0AAOSwuTxV8I5z#shpCntId

Acaba ikisi aynı ürün mü? Veya nereden almamı tavsiye edersiniz?

Ayrıca ben 5-6 sene önce almıştım. 4gb. O zamandan beri çok ilgilenmedim konuyla. Hangi modelini tavsiye edersiniz? Linkteki ürün olur herhalde değil mi?

• Arkadaşlar sansa clip+ ile sport arasında ses farkı varmı yoksa eğer sport çok uygun bi cihaz olur bana..

Ekranının görüntü kalitesini de merak etmiyor değilim?
  • sonbahar78 kullanıcısına yanıt
    25 dolar olan Clip Jam diğeri Clip+

Clip jama rockbox desteği yok sanırım.

• 
Sayfa: önceki 303304305306307
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.