Şimdi Ara

::: SANDISK SANSA CLIP / CLIP+ / CLIP ZIP ANA KONU ::: (302. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6.146
Cevap
36
Favori
380.752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 300301302303304
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nirvana08

quote:

Orijinalden alıntı: oknglr

Evveeet arkadaşlar. Bozulan sandisk sansa clip+ 'mı sandiskle görüşerek İstanbuldaki bir lojistik firmasıyla sandiske gönderdim. Bu arada sadece lojistik firmasına ürünü kargo ile gönderdim ve 10 lira kargo parası ödedim.Yaptığım tek masraf bu. Ben Kargo takip numarasını sandiske ilettikten sonra , daha bozuk cihazı teslim almadan , hemen yeni cihazı kargolamışlar ve 7 gün içinde , bozulan clip+ yerine fuze+ yı ücretsiz olarak bana teslim ettiler :) Bütün süreci yazmak yerine özet geçtim ama sandisk'in müşteri hizmetlerinden memnun kaldım, çok ilgililer ve 3ün 5 in hesabını yapmıyorlar :)

Şuan elimde sıfır kullanılmamış fuze+ var. Ve ihtiyacım olmadığı için satmak istiyorum. fuze+ almak isteyen varsa mesaj atabilir :) Fiyatta yardımcı olurum.

Hocam ürünü kimden aldiniz ki garanti olarak ürünü kabul ettiler her ürünü kabul ediyorlar mi sorgusuz sualsiz

Ben ürünü ebayden bir satıcıdan aldım.bozulduğunda bana gönder yenisini vereyim dedi. ptt 40 lira dedi bende göndermedim :) sonra bir umut sandiske yazdım ve olaylar yukarıdayazdığım gibi gelişti. tabi önce seri numarası ile kontrol ettiler ve garanti dahilinde olduğunu soylediler. hepsini kabul ederlermi bilmiyorum
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: nirvana08

quote:

Evveeet arkadaşlar. Bozulan sandisk sansa clip+ 'mı sandiskle görüşerek İstanbuldaki bir lojistik firmasıyla sandiske gönderdim. Bu arada sadece lojistik firmasına ürünü kargo ile gönderdim ve 10 lira kargo parası ödedim.Yaptığım tek masraf bu. Ben Kargo takip numarasını sandiske ilettikten sonra , daha bozuk cihazı teslim almadan , hemen yeni cihazı kargolamışlar ve 7 gün içinde , bozulan clip+ yerine fuze+ yı ücretsiz olarak bana teslim ettiler :) Bütün süreci yazmak yerine özet geçtim ama sandisk'in müşteri hizmetlerinden memnun kaldım, çok ilgililer ve 3ün 5 in hesabını yapmıyorlar :)

Şuan elimde sıfır kullanılmamış fuze+ var. Ve ihtiyacım olmadığı için satmak istiyorum. fuze+ almak isteyen varsa mesaj atabilir :) Fiyatta yardımcı olurum.

Hocam ürünü kimden aldiniz ki garanti olarak ürünü kabul ettiler her ürünü kabul ediyorlar mi sorgusuz sualsiz

Ben ürünü ebayden bir satıcıdan aldım.bozulduğunda bana gönder yenisini vereyim dedi. ptt 40 lira dedi bende göndermedim :) sonra bir umut sandiske yazdım ve olaylar yukarıdayazdığım gibi gelişti. tabi önce seri numarası ile kontrol ettiler ve garanti dahilinde olduğunu soylediler. hepsini kabul ederlermi bilmiyorum

Benimkinin dr kutusu falan duruyor kabul ederler benimkini de herhalde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende Sansa Fuze ve Clip+ var. ikisinden de memnunum ama sol ses gitti ikisindede. internette baktıgımda sansa da olan kusurlardan biri oldugunu gordum.

Tamir ettirebilecegim bir yer bilen varmı? Acıp lehim yapılması gerekiyormus.
  • Sansa Clip + sahibiyim. Koruma amaçlı silikon kılıf almak istiyorum, nereden alabilirim? Daha önce alan olduysa link paylaşabilir mi? Tşk.ler.
  • Sansa Clip JAM modelinin olayı nedir arkadaşlar tavsiye eder misiniz? Sanırım clip+ lar üretimden kalmış, yalnızca jam ve sport modeli bulunmakta. Acaba bozmuşlar mıdır yoksa jam>clip+ ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cool tuni

Sansa Clip JAM modelinin olayı nedir arkadaşlar tavsiye eder misiniz? Sanırım clip+ lar üretimden kalmış, yalnızca jam ve sport modeli bulunmakta. Acaba bozmuşlar mıdır yoksa jam>clip+ ?

En güçlü model clip ve plus.

• Design farkı dışında bariz bir fark yok modeller arasında. Zip/Clip/Clip+ ses rengi ve kalitesi açısından birbirinden ayırt etmek cok zor. Firmware stabilite problemleri var sadece aralarında. Onu da rockbox kurarak elersiniz.
  • İnternette JAM hakkında fazla bilgi yok. Net olmamakla birlikte öğrendiğim üç farkı var clup+'dan:

Clip JAM vs Clip+

1-rockbox kurulamıyor(net bilgi değil)

2-ses kaydedicisi yok

3-6 tuşlu(clip+ 7 tuşlu)

Bunun dışında ne farklılılar var bilmiyorum lakin, amazonda yaklaşık iki katı fiyat farkı var 8gb modelleri arasında (35$ JAM ve 63-67$ Clip+)
  • Feather kullanıcısına yanıt
    Bende aramistim bir ara ama bulamayınca amazondan almistim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi piratex -- 15 Ekim 2015; 20:10:52 >
  • Jam alip kullananlar var mi acaba? Varsa memnunlar mi?

• Arkadaşlar selamlar,uzun zamandır kullandığım elimdeki sansa clip + da bir hata meydana geldi ,cihazı açmaya çalıştığımda firmware not found usb plugin tarzı birşey yazıyordu,usb ye bağladığımda bootloader usb mode yazmaya başladı ne yaptıysam düzeltemedim.Bende mecburen eski usul sağ tıklayıp biçimlendir dedim ve içerisine
    http://forums.sandisk.com/t5/Sansa-Clip-Sansa-Clip/Sansa-Clip-Firmware-Update-01-02-18/td-p/280756

şu linteki yazılımı sürükleyip bıraktım,cihazı usb den ayırdım cihazı açtım fakat firmware i kuramadım,bir yerde yanlışmı yapıyorum?yoksa bu aletin hafızasında bir problem mi meydana geldi?
  • Arkadaşlar clip+ım sanırım bozuldu. Pc ye takıyorum cevap yok zaten açılmıyor da nr yapmak gerekir bu durumda?

• arkadaşlar elimde Sport 4GB Siyah modeli mevcut, rockbox desteği halen gelmediği için Clip+ veya Zip ile takas edebilirim.
    Zip ve Clip+'ya göre artıları:

- Ses Kalitesi
    - Çok daha uzun giden şarjı

İlgilenen olursa PM atsın
  • Clip+'ını satmak isteyen varsa görüşelim..

• sterilsenfoni kullanıcısına yanıt
    Sport modeli sansa'nın en güçsüz modelidir. Ve diğer hiç bir modeli Clip veya + dan daha iyi ses sunamaz. Satışınızı dürüstçe yapınız, iyi günler.
  • SirPhilosophy kullanıcısına yanıt
    sen mi bana dürüstlük öğreteceksin ..?
    senin en güçsüz modeli dediğin alertin şarj süresi zip'den iki kat daha fazla, kaldı ki sansa'nın en yeni modelidir.
    ayrıca ses çipleri zip ile eşdeğerdir, neye göre sesi kötüdür diyebiliyorsun..? tek eksiği rockbox'tır ki o da yeni olduğu için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sterilsenfoni -- 26 Kasım 2015; 23:14:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sterilsenfoni

benim mesajımda satış veya parayla ilgili tek bir kelime bul bütün yazdıklarımı sileyim.
    elimde ki cihazı takaslamak istiyorum demişim sen kalkmış gözünü para bürümüş diyorsun, iyi misin arkadaşıms sen, yoksa okuduklarını mı anlamıyorsun..??

Dürüst ol gerisinin önemi yok. Clip modelinin daha iyi olduğunu bildiğin için aradaki farkı vermeyerek ses kalitesi onlardan daha iyi diyerek takaslamaya çalışıyorsun. Bunun içinde para da var çıkar da gerisini sen doldur delikanlı.

• SirPhilosophy kullanıcısına yanıt
    Clip modelini sporta göre üstün kılan tek özellik Rockbox desteğidir, ki bunu da mesajımda açıkça belirttim, rockbox olmadığı için takas etmek istiyorum dedim. Daha nasıl dürüst olacam..?
    kaldı ki şu cihaza bugün rockbox firmware gelsin clipten hiçbir farkı kalmaz. hatta şarj süresi, album art göstermesi gibi özelleikleri ile fazlası olur.
    bu yüzden söylediklerin tamamen kulaktan dolma bilgi ve sen açıkça fanboyluk yapıyosun. sen bu cihazın sesini iyi bir kulaklıla dinledin mi..? hiç sanmıyorum, yukarıda abilerine sorup "almak sitiyorum arada kaldım falan demişsin, sonra vazgeçmişsin." herneyse
    ben sansa nın jam hariç tüm modellerini kullandım. ve deneyimlerime dayanarak clip teki o kronik dip gürültüsü yok, sahnesi geniş, buna bir de rockbox eklense tadından yenmez ve ben bunlara dayanarak sesi daha iyi diyorum var mı itirazın..?

bu arada delikanlı demeden önce keşke bi yaşımı soraydın.. delikanlılık çağını çoktan geçtim ben "delikanlı"
  • quote:

Orijinalden alıntı: sterilsenfoni

Clip modelini sporta göre üstün kılan tek özellik Rockbox desteğidir, ki bunu da mesajımda açıkça belirttim, rockbox olmadığı için takas etmek istiyorum dedim. Daha nasıl dürüst olacam..?
    kaldı ki şu cihaza bugün rockbox firmware gelsin clipten hiçbir farkı kalmaz. hatta şarj süresi, album art göstermesi gibi özelleikleri ile fazlası olur.
    bu yüzden söylediklerin tamamen kulaktan dolma bilgi ve sen açıkça fanboyluk yapıyosun. sen bu cihazın sesini iyi bir kulaklıla dinledin mi..? hiç sanmıyorum, yukarıda abilerine sorup "almak sitiyorum arada kaldım falan demişsin, sonra vazgeçmişsin." herneyse
    ben sansa nın jam hariç tüm modellerini kullandım. ve deneyimlerime dayanarak clip teki o kronik dip gürültüsü yok, sahnesi geniş, buna bir de rockbox eklense tadından yenmez ve ben bunlara dayanarak sesi daha iyi diyorum var mı itirazın..?

bu arada delikanlı demeden önce keşke bi yaşımı soraydın.. delikanlılık çağını çoktan geçtim ben "delikanlı"

İşine bak delikanlı sadece burada dürüst ol olmadığın sürece baltalamaya devam edeceğim. Herkesin vardır bilgisi sidik yarıştırmak işim değil.

• Arkadaşlar bu mp3 ten direk kendinden müzik silebiliyor muyuz?

• 
Sayfa: önceki 300301302303304
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.