Şimdi Ara

::: SANDISK SANSA CLIP / CLIP+ / CLIP ZIP ANA KONU ::: (299. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.146
Cevap
36
Favori
380.825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 297298299300301
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Re-1

quote:

Orijinalden alıntı: cpurss79

quote:

Orijinalden alıntı: Re-1

beyler sport kullanmış olan yok mu aranızda? alayım mı sizce?

Ben de sport almayı düşünüyorum da bulamıyorum. Siz nereden alicaksiniz?

Yurtdışındayım şu anda satın aldım ben. Bence harika bi cihaz

Ne kadara aldınız hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 42 euroya 4 gblık modelini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Re-1 -- 24 Haziran 2015; 14:40:27 >
  • media markt dan 20 tl ye bir kulaklık aldım resmen alet yüz seviye aşağı indi.
    verdiğim paraya yazık. ambalaj süper kendisi dandik.
  • Ebayde satan meşhur saticinin linkini bilen bi atabilir mi?

• SanDisk Sansa Clip Sport 4GB alıcam.amazonda var fakat kargo da kaybolursa diye şüphelerım var yok mu uygun fiyata satan acaba
  • konu ölmüş ama sorayım yine de.

elimde bir tane sansa clip var ancak şarj olmuyor. sadece kablo takılı halde çalışıyor, 10 saat de takılı kalsa çıkardığım an kapanıyor.
    bu sorunu nasıl çözebilirim acaba? sandisk teknik servisi veya ne bileyim bu işlerden anlayan bir elektrikçi var mıdır acaba?
  • murselsevim kullanıcısına yanıt
    Pilini değiştirmeniz lazım büyük ihtimalle yada pilin kablolarının lehimi bozuldu kabloları çıktı. Şurada nasıl yapacağınız anlatılıyor:https://tr.ifixit.com/Answers/View/32435/How+to+replace+dead+battery+in+Sansa+Clip+mp3+player

Eğer bunlarla uğraşmak istemezseniz taşınabilir şarj aleti gibi çözümler de var. Daha önce cep telefonu bataryasını clip'e yapıştıran da görmüştüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yedaself -- 10 Ağustos 2015; 10:47:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yedaself

Pilini değiştirmeniz lazım büyük ihtimalle yada pilin kablolarının lehimi bozuldu kabloları çıktı. Şurada nasıl yapacağınız anlatılıyor:https://tr.ifixit.com/Answers/View/32435/How+to+replace+dead+battery+in+Sansa+Clip+mp3+player

Eğer bunlarla uğraşmak istemezseniz taşınabilir şarj aleti gibi çözümler de var. Daha önce cep telefonu bataryasını clip'e yapıştıran da görmüştüm.

çok teşekkür ederim uğraşayım biraz :)

• Arkadaşlar telefonun ses çıkışından mmnun olmadığım için almayı düşünüyorum.

Clip support gibi modeller var acaba ses çıkış gücü ve kalitesi olarak hangi modeli daha öndedir?

Ve iyidir uygundur dediğiniz bi satıcı var mı?

Şimdiden teşekkür ederim.
  • Sanalpaar'da bi satıcı buldum 175 liraya satıyor haliyle garantisiz çünkü Tr garantili zaten yok. 15 gün içerisinde sorun olursa sıfırıyla değiştiriyorum dedi peki ondan sonra bir şey olursa bu konudan anlayan bir adres bir dükkan var mıdır arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyozgurluk

Merhaba arkadaşlar sansa clip+ ile ilgili bir sorum var. Ben erkin korayın flac albümünü indirdim ape uzantılı. Her albümde tek dosya var. Normalde bilgisayardan açtığımda bir dosyadan tüm parçalar listeleniyor ama sansada bütün şarkılar tek dosya olarak açılıyor bunu çözebilmenin yolu var mı?

Hocam indirme linkini paylaşırsanız sevinirim :)
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Avantprimitive -- 2 Eylül 2015; 20:55:05 >
  • Vay bee ilk mp3 deneyimimdi amazondan almıştık hüzünlendim şimdi boyutuna ve fiyatına göre çok sağlam makineydi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elimde Sıfır Clip sport var arkadaşlar, ilgilnenen olursa yardımcı olurum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiye de disribitörü yok değilmi ? Sandiskin sitesinde mp3 çalarlar yok oraya baktım. Sorunum şu ebayden aldım alalı 1 sene olmadı ,3-5 kere anca kullanmışımdır. Dün şarja taktım dışarı çıkarken çantama koydum. Sonra çıkarıp açmaya çalıştım açılmadı. Şuan ne açılıyor nede pc ye takınca görüyor. Power tuşuna basarak reset olayınıda denedim ama olmadı. Neyapıcaz baktırabileceğimiz bir servis falan varmı ?

Edit: ebayden aldığım adama mesaj attım. Gönder yenisiyle değiştirelim dedi :( kargo parası 50 lira o iş olmaz :) acayip üzüldüm şuan daha doğru düzgün kullanamadım bile çöpe gidecek mecburen :/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oknglr -- 8 Eylül 2015; 0:02:05 >
  • Konu ölmüş :) Şuan alacak olsanız Clip , clip zip veya fuze+ dan hangisini alırdınız ?
  • Yeni sansa clip jam modeli çıkmış hayret kimsenin haberi ya da alan yok mu karşılaştırma yapsa

• quote:

Orijinalden alıntı: oknglr

Türkiye de disribitörü yok değilmi ? Sandiskin sitesinde mp3 çalarlar yok oraya baktım. Sorunum şu ebayden aldım alalı 1 sene olmadı ,3-5 kere anca kullanmışımdır. Dün şarja taktım dışarı çıkarken çantama koydum. Sonra çıkarıp açmaya çalıştım açılmadı. Şuan ne açılıyor nede pc ye takınca görüyor. Power tuşuna basarak reset olayınıda denedim ama olmadı. Neyapıcaz baktırabileceğimiz bir servis falan varmı ?

Edit: ebayden aldığım adama mesaj attım. Gönder yenisiyle değiştirelim dedi :( kargo parası 50 lira o iş olmaz :) acayip üzüldüm şuan daha doğru düzgün kullanamadım bile çöpe gidecek mecburen :/

Evt arkadaşlar. En son Sandisk e mesaj attım ne yapabilirim diye sorudm. Amacım burada belki bir servise yönlendirirlerde tamir ettiririm şeklindeydi. Önce sandiskten bir mail geldi Duruma üzüldükleri ve bana yardımcı olabbilecekleri yönünde bazı bilgileri istediler. Cihazın seri nosu ne zaman aldığım falan. Ertesi gün de bir telefon geldi özel nuamradan bir bayan türkçeyi tam konuşamıyor ama anlaşabiliyoruz neyse, size bir adres vereceğim Cihazı türkiyedeki o adrese gönderin ( bu adres bir lojistik firması ), Bana şu şu bilgileride verin Değişim prosedürünü başlatıcam şeklinde. Özet olarak cihazı buradaki bir adrese göndericem ve Bana ( birkaç seçenek sundular benim radyolu clip+ ellerinde yokmuş, o seçeneklerden istediğimi ) yenisini gönderecekler :) Telefondaki bayan oldukça kibardı ben Türkiye'de hiç bir firmada o şekilde bir müşteri hizmetleri görmedim. Telefonda bend mütevazi olmaya çalıştım, ama bana yaklaşımalrı sen haklısın ve biz seni madur etmemek zorundayız şeklindeydi. Hani şu saatten sonra değişim olmasa bile önemli değil beni mutlu etmeyi başardılar :P

• Kırmızı clip+ arıyorum temiz sorunsuz satan varsa ulaşmasını rica ediyorum.

• Konu öldü mü yahu?
  • 
Sayfa: önceki 297298299300301
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.