Şimdi Ara

::: SANDISK SANSA CLIP / CLIP+ / CLIP ZIP ANA KONU ::: (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.146
Cevap
36
Favori
380.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: love this game

quote:

arkadaslar bı arkadasımdan mp3unu aldım bu sansa clip 4b mp3 yanlız bır sorun var mp3 dızusutu bılgısayarımda acılmıyor yanı acılıyor fakat dosyaların ıcındekı muzıkler resımler falan gozukmıyor.yanı 3gb verı var ıcerısınde fakat dosyların ıcı bos gozukuyor.
    ne yapabılırım yardımcı olursanız sevınırım.
    windows media player ıle alakalı bır durum olabılrmı ?

yardım lutfennn...

dostum sansa updater programını indir siteden sonra versiyonu güncelle.
  • Son günlerde bu kadar çok sorun yaşayan kullanıcı olması ilginç gerçekten... Oysa ben hiç bir şekilde sorun yaşamadım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: phm

Son günlerde bu kadar çok sorun yaşayan kullanıcı olması ilginç gerçekten... Oysa ben hiç bir şekilde sorun yaşamadım.

Aynen bende şaşırdım doğrusu benimde hiç bir sorunum olmadı maşallah diyim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: serkanky

quote:

quote:

arkadaslar bı arkadasımdan mp3unu aldım bu sansa clip 4b mp3 yanlız bır sorun var mp3 dızusutu bılgısayarımda acılmıyor yanı acılıyor fakat dosyaların ıcındekı muzıkler resımler falan gozukmıyor.yanı 3gb verı var ıcerısınde fakat dosyların ıcı bos gozukuyor.
    ne yapabılırım yardımcı olursanız sevınırım.
    windows media player ıle alakalı bır durum olabılrmı ?

yardım lutfennn...

dostum sansa updater programını indir siteden sonra versiyonu güncelle.

ok
    tesekkurler denerım.

• Acaba burayada bir yardım edebilirmisiniz

http://forum.donanimhaber.com/m_29824397/tm.htm
  • bu arada vatan bozulan clipi değiştirdi;para iadesi almak istedim ama 15 gün beklersiniz dediler*ne gerek varsa*öyle olunca mecbur ürünün aynısından tekrar aldık.ve de updater programını kullanmanızı tavsiye ederim,firmware güncellemesini manuel yapmayın
  • bende bugün aldım radyolu versiyonundan..
    armada carrefour da radyolu ve radyosuz versiyonları mevcut siyah renk hepsi
    2 gb radyolu 79
    2 gb radyosuz 59
    almadan müşteri hizmetlerinden garantisini onaylatmayı unutmayın
    şu an 2 saattir şarjda halen devaö ediyor şarz:(
    yalnız bunu alan ayrıca bi kulaklık bütçesi ayırsın kendine,kulaklıklar çok kötü
    ben sony nin NWZ B133/BC modelini almayı düşünüyodum,uzun zamandır sony walkman lerden ve walkman telefonlarından müzük dinliyorum,sony bas konusunda en ucuz modeli bile hayal kırıklığına uğratmaz,sesi stabildir adamı yormaz
    yorumlarınızdan sonra sansa clip aldım son yerine,benim için sesin yüksekliği önemli değil,sağır olmaya niyetli değilim:)umarım bass konusunda hayal kırıklığına uğratmaz...
  • quote:

Orjinalden alıntı: nuada

bende bugün aldım radyolu versiyonundan..
    2 gb radyolu 79
    2 gb radyosuz 59
    yalnız bunu alan ayrıca bi kulaklık bütçesi ayırsın kendine,kulaklıklar çok kötü
    ben sony nin NWZ B133/BC modelini almayı düşünüyodum,uzun zamandır sony walkman lerden ve walkman telefonlarından müzük dinliyorum,sony bas konusunda en ucuz modeli bile hayal kırıklığına uğratmaz,sesi stabildir adamı yormaz
    yorumlarınızdan sonra sansa clip aldım son yerine,benim için sesin yüksekliği önemli değil,sağır olmaya niyetli değilim:)umarım bass konusunda hayal kırıklığına uğratmaz...

iyi bir seçim yapmışsın hayırlı olsun sony nin bass olarak güzel bir tonu vardır emin ol bu da sony den aşağı kalmıyor hatta daha iyi diyebilirim.

• quote:

Orjinalden alıntı: nuada

bende bugün aldım radyolu versiyonundan..
    2 gb radyolu 79
    2 gb radyosuz 59

tesadüfe bakın ki ben de bugün öğlen saatlerinde armada carrefour dan aldım 2 gb ve radyolu olan modeli, çünkü en ucuz oradaydı sadece 79 lira, aman diğer carrefour mağazalara bakmayın cepa ve batıkentte yok, vatan bilgisayarın söğütözünde yok batıkentte var ama fiyatı 105 lira.... mavibilgisayarda ise hiç yok... epey araştırdım anlayacağınız

uzun süredir sony almayı düşünüyordum, sonra cowon d2 almaya karar verdim o aletin peşinden iki hafta koşturdum ve Türkiyeye getiren anabayisine kadar ulaştım, çünkü piyasada yoktu ve 2 gb olanı 185 kadar düşük fiyatta buldum... ama düşündüm de benim yolda video izlemeye ihtiyacım yok, zaten PSP kullanıyorum oyun ve video için... hem bana ufak tefek ve güçlü ses veren bişey lazımdı ama forumlarda creative zen stone (radyolıu) olan da sorunlu denilince onun kadar ufak bişey bulacağımdan ümidi kesmiştim, zen için yine de derdi çilesi ile 123 lira vermeye hazırdım ama hundai buldum o da radyosuz çıktı....

nihayet bu kadar aramadan sonra tesadüfen diğer markalara bakayım dedim, sandisk hafıza kartlarında çok çok iyi bir marka çünkü PSP için de kullanıyorum, bu aleti alırken en ufak kuşku duymadım... zaten almaya gitmeden önce youtube videolarından incelemesini izledim.. hayran kaldım.. hele sesi.. müthiş...

arkadaşlar aletin ses ayarından (volume/high) yüksek olanı seçin ve eq kendinize göre ayarlayın inanın sağır edici bir ses çıkıyor ufaklıktan inanmak mümkün değil...

• Bende almayı düşünüyorum Carrefour dan ama Batıkentte oturuyorum Armada varsa oraya gidicez artık benzin parasınıda ekleyince mp3 çalara biraz pahalı ya gelicek.Kulaklığı nasıl arkadaşlar iyi ses veriyorumu yani sesin yüksekliğinden çok bass önemli benim için ama birde kullaklık almam gerekirmi
  • kesinlikle kulaklık alman gerekir
    ben haftasonu optimum mediamarktan 50 TL ya sony mdr nc-22 aldım siyah olanından,süper kulaklık,cx300 den sonra ilaç gibi geldi,ama başka yoktu beyaz renk vardı defolu..
    karanfil dostta 60 TL ya beyaz rengi mevcut garanti belgeli ,yada cretive ep-630 var oda 60 TL ama onu dosttan almanı önermem mediamarkta arkasına garanti belgesi yapıştırılmış halde mevcut koyuncuoğlu imzalı..
  • bence kulaklık almana hiç gerenk yok... aletin sesi normal olarak ayarlı ama settings ile volume ayarını high yap da kulakların ses duysun gümbür gümbür ses veriyor alet...

ha eğer dersen ki kulak içi olsun, yalıtımlı olsun, dış sesi tamamen kessin, conta gbii kulağımı kaplasın diyorsan yine carrefour da 11 liraya satılan kulaklıklar var 103 db ses veriyor ve 20 mw gücü var ama 32 ohm yine de sony kadar iyi olduğuna eminim... bence mp3 çalara 80 lira verip bir o kadar da kulaklığa vermek akıl karı değil...

ARKADAŞLAR BEN ŞİMDİ ALETİ GÜNCELLEDİM, 01.01.29F OLDU... BUYURUN SİZ DE YAPIN..
    http://forums.sandisk.com/sansa/board/message?board.id=clip&thread.id=6720

• fatihahitaf inanılmaz şeyler yazmışsın:)
    ama polemiğe girmek istemiyorum herkesin görüşüne saygım vat fakat 50 TL gibi kaliteli bi kulaklık için cüzi sayılacak bi rakama kulaklık almaya akılsızlık dersen sana saygı duymam,sen yanlış forumda alabilirsin bence..
  • @nuada

arkadaşım öncelikle konuyu kişiselleştirme ben AKIL KARI DEĞİL yazdım akılsızlık yazmadım, aradaki nüansa dikkat et lütfen!!! ve ikinci olarak sanırım cümlende bir düşüklük var, anlatım bozukluğu seziyorum... neyse daha dikkatli okumaya ve yazmaya dikkat edersen kazanan sen olursun :D

bu arada yukarda anlattığım üzere müzik çalar konusunu çok araştırdım sony, cowon, creative gibi kalitelilerden tutun da piranha, kawai, orite gibi düşük modellere kadar ve sonunda sansa almayı tercih ettim... inanılmaz şeyler de değil, alet benim yazdıklarımdan fazlasını hak ediyor buna eminim... yaşım sizlerden büyük emin olun ve gençliğimden beri walkman olmadan kendimi eksik hisseden biriyim, sony ile başlayan maceram kaset çalarda philips, panasonic ve aiwa ile şenlendi, md, cd de olmak üzere her çeşit kişisel müzik çalarla ilgilendim... son senelerde ise sony ericson müzik telefonları kullandım...

neden sansa aldım derseniz ihtiyacım olan ufak bir aletti ve bundan iyisi olduğunu sanmıyorum, kulaklık konusunda carrefourdaki eleman ile biraz lafladık hatta açtık aleti biraz şarja taktık denedik, philips kulaklık önerdi 15 lira kadardı ama beğenmedim, benim tercihim panasonic kulaklıklarhttp://www.hepsiburada.com/panasonic-rp-hje500e-kulaklik/productDetails.aspx?categoryid=17414&productid=evpanrphje500e

kulaklık alırken ne kadar düşük empadans, ne kadar çok desibel ve geniş ses aralığı arayın derim... üstelik yukardaki aletin özellikleri buna çok uygun ve fiyatı da.. ama bugün arkadaşın birini ziyaret ettim, onun cx300 kulaklığını taktım, evet birazcık fark var ama sadece birazcık... bence bu fiyata müzik çalar alıp da bunun kadar parayı da kulaklığa vermek gerçekten AKIL KARI değil...

sisteminizin gücü en zayıf halka kadardır... ne bekliyorsunuz ki, isterseniz shure kulaklık takın ne değişecek sizce... bence alet de içindeki kulaklık da çok çok güzel

• @ fatihahitaf

Kişisel zevk ve birazda merak meselesi , ben sansa clip ile 700 dolarlık kulaklık ve 1000 dolarlık cep amfisi kullanan gördüm
  • @ serkanky

arkadaşım sen görmüş olabilirsin ama o dediğin kulaklık ve anfiyi kullanan eminim görmemişin tekidir, ne diyeyim zevk meselesi mi!!! kendi bilir.. ama o kadar para verecek olsam neden sansa kullanayım ki???

ankarada eski maltepe pazarından neler aldım neler, kimisi kullanıp sattım yeni aletler aldım kimini halen saklıyorum... sese ve müziğe önem veren biriyim ama high fideliti için sıkıştırılmış ses çalan aletlerden pek bişey beklenmeyeceğini biliyorum, üniversite okurken herkes mp3 alırken ben halen cd ve kasetçalar kullanıyordum... düşünün ne kadar eski kafa olduğumu...

şimdi 2 gb alet alacaksın, indirdiğin mp3 128 bit olacak hadi daha çok şarkı koymak için 64 bit yapacaksın ya da daha çok kalite için 192 ya da olsa olsa 320 bit... ne farkedecek duyduğun ses gerçek ses değil ki... sıkıştırılmış ses ile insan kulağının farketmediği şeyleri kırpıp azaltan teknolojiden sonra gidip milyon dolar versen en iyi kulaklığı alsan da o kaybolan sesleri duyamayacaksın zaten...

keşke teknoloji lambalı radyoları cebe sokabilseydi, hiç unutmam sene 2003 sony radyo almıştım sansa boyutlarına yakındı ve tabiki manuel.. süper ses verirdi ama yine de lambalı gibi olmuyor transistörlü olanlar... sanırım ilerde audiofili olacam... müziği seviyoruım, gerçek sesi seviyorum...

YA BU SANSA FLAC ÇALABİLİYOR MU?

• quote:

Orjinalden alıntı: fatihahitaf

@ serkanky

arkadaşım sen görmüş olabilirsin ama o dediğin kulaklık ve anfiyi kullanan eminim görmemişin tekidir, ne diyeyim zevk meselesi mi!!! kendi bilir.. ama o kadar para verecek olsam neden sansa kullanayım ki???

ankarada eski maltepe pazarından neler aldım neler, kimisi kullanıp sattım yeni aletler aldım kimini halen saklıyorum... sese ve müziğe önem veren biriyim ama high fideliti için sıkıştırılmış ses çalan aletlerden pek bişey beklenmeyeceğini biliyorum, üniversite okurken herkes mp3 alırken ben halen cd ve kasetçalar kullanıyordum... düşünün ne kadar eski kafa olduğumu...

şimdi 2 gb alet alacaksın, indirdiğin mp3 128 bit olacak hadi daha çok şarkı koymak için 64 bit yapacaksın ya da daha çok kalite için 192 ya da olsa olsa 320 bit... ne farkedecek duyduğun ses gerçek ses değil ki... sıkıştırılmış ses ile insan kulağının farketmediği şeyleri kırpıp azaltan teknolojiden sonra gidip milyon dolar versen en iyi kulaklığı alsan da o kaybolan sesleri duyamayacaksın zaten...

keşke teknoloji lambalı radyoları cebe sokabilseydi, hiç unutmam sene 2003 sony radyo almıştım sansa boyutlarına yakındı ve tabiki manuel.. süper ses verirdi ama yine de lambalı gibi olmuyor transistörlü olanlar... sanırım ilerde audiofili olacam... müziği seviyoruım, gerçek sesi seviyorum...

YA BU SANSA FLAC ÇALABİLİYOR MU?

Dostum elindeki cihaz kayıpsız format olan FLAC çalabiliyor ve 2008 in en iyi ses ödülüne layık görüldü bu yüzden çoğu kişi kendi kulaklıkları yerine daha detaylı ses alabilecekleri kulaklıklara yöneliyorlar resimdeki sennheiser hd650 1200 lira mesela

• @ serkanky

TAMAM ŞİMDİ OLDU İŞTE, BİR TANE DE BEN ALAYIM O KULAKLIKTAN HEMEN...

şaka bir yana ses manyakları için flac çalabiliyorsa ne güzel de 40-50 mb olan dosyaları nereden nasıl bulacağız, heryer mp3 dolu, aradığım şarkının flac olanlarını bulabilsem sanırım ben de daha iyi kulaklıklara yönebilirim... ama mp3 için aslaa...

şimdi flac için cd alıp kendimiz mi cevirceğiz??? ne yapacaz???... offf off...

YA BU MİNİK CANAVAR KAÇ SAATTE ŞARJ OLUYOR!!! HIZLI ŞARJ OLAMAZ MI BU KERATA!!! İLK ŞARJI KISA KISA KESMEK ZORUNDA KALDIM HEM CARREFOURDA HEM DE ARKADAŞTA EPEY KURCALADIM İNŞALLAH PİLE ZARAR GELMEZ
  • @ fatihahitaf

Aşağıda vereceğim linkten jet audio programını indirip bu program ile elindeki mp3 leri flac formatına çevirebilirsin.
    Benimki 4 saat civarı şarj olmuştu pile zarar geleceğini sanmam.

http://www.cowonamerica.com/download/
  • alet şarj oldu en sonunda,320 kbps mp3 lerle deniyorum şu an sesin netliğine şapka çıkartyorum...radyoyuda denedim iyi çekiyor
    fakat ve fakat yıllardır sony dinleyen bu kulaklar bass seviyesiyle tatmin olmuyor:(
    satmaya karar verdim arkadaşlar,evet bugün aldım ve satıyorum
    SANDISK SANSA CLIP 2 gb radyolu
    50 TL
    almayı düşünenler ankara olanlar boşu boşuna fazla para vermesin elden teslim edicem orjinal kutulu garantili haliyle
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.