Şimdi Ara

Sandisk Sansa Clip Alabileceğim Site ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yurtdışından sansa clip alacağım ama ebayda posta ücretleri çok yüksek. Bütün sitelerde böyle mi daha ucuz posta ücretleri olan siteler var mı ?
    İlginiz için teşekkürler.

• http://www.mymemory.co.uk/MP3-Players/SanDisk/SanDisk-Sansa-Clip%2B-MP3-Player

madem garantisiz almaya razısınız en iyisi clip+ alın.Yukarda linkini versiğim siteden ,donanımhaberdeki pek çok kişi alışveriş yapmış ve sorunsuz gelmiş ürün.Fiyatlara kargo dahildir..

Ayrıca şu altta linkini verdiğim konuyu bir inceleyin.

http://forum.donanimhaber.com/m_32289307/mpage_1/key_mymemory/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adalet -- 3 Şubat 2010; 20:57:17 >

• hocam bi inceledim de fiyat daha pahalıya denk geliyor malesef :( başka bildiğiniz yer varsa paylaşırsanız memnun olurum.
  • Hocam 2 gb olan 75 lira 4 gb olan 94 lira 8 gb olan 124 liraya geliyor.Bu fiyatlar kargo dahil ve sıfır ürün olduğu için bence normal.Ebaydaki fiyatlar kargo ile birlikte bundan aşağı değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adalet -- 3 Şubat 2010; 21:53:09 >
  • Yeni sansa clip plus olduğu için eski modeline göre fiyatı biraz daha pahallı ama; bu model de hafuza kart desteği var ve pil ömrü daha uzun..
    utuman'ın verdiği site çok güvenilirdir..
  • hmm evet haklısınız. Sanırım clip+ alacağım =)
  • sansa clip/clip+/fuze süper bir ürünler. ancak piyasa refurbished ler ile dolu. bu açıkça sandisk sansa serisinde bir üretim hatasının olduğunu gösteriyor.
    sansa clip için forumlerı özellikle yurtdışından olanları takip ederseniz pc ile bağlantı esnasında bir boot sorunu olduğunu da görebilirsiniz.
    cihaz restart olmadan dosy aktarımı olmuyor gibi şikayetler var.
    fakat clip+ ve fuze de ise şarjdan bahsedildiğini gördüm.
    bu nedenlerle muhakkak Türkiye garantili almanızı tavsiye ediyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.