Şimdi Ara

Sandisk Sansa Clip 4GB'mi Dandik MP3 + Kaliteli Kulaklık'mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Pazartesi günü mp3 almayı planlıyorum.Benim önemli olan tek şey sadece ses kalitesi, radyosu, alanı beni bağlamıyor.Sadece ses kalitesi arıyorum.Yaklaşık 100 civarı bütçem var.Bundan dolayı aklımda şöyle kombinasyon var;

1
    SANDISK SANSA CLiP FM 4GB FM RADYOLU MP3 PLAYER:

Bunu sadece tek başına alabilirim.
    140 YTL

2
    SANDISK SANSA CLiP 2GB MP3 PLAYER:

75 YTL
    &
    SENNHEISER MX360 KULAKLIK(SİYAH):

32 YTL
    TOPLAM: 107 YTL

3
    SENNHEISER MX90 VC KULAKLIK :

109 YTL
    &

35 YTL
    TOPLAM: 144 YTL

Hangisini almamı önerirsiniz, sandisk'in kulaklık seviyes yeterlimidir?.Önerlilerinizi bekliyorum.Özellikle kullananlardan.

• ben sansaların kulaklıklarını beğenmemiştim ama mx160 ile güzel bir ikili olmuşlardı. (Geçmiş zaman kullanıyorum çünkü sansaları hediye amaçlı almış ve kısa bir kullanım süresinden sonra hediye etmiştim, ama çok güzel cihazlar olduğunu tespit ettim. Fiyatının çok çok üstünde aletler bence...)
  • hafıza durumu size bakar bana 2 gb yetiyo 4gb alırsanız daha sonra kaliteli bi kulaklıkda alabilirsiniz sansaclıpin kulaklığı fena değilmiş direk mx160 taktım ben
  • heryerde fena değil yazıyor.Mesela mx360mı daha kaliteli yoksa sandisk'in kulaklığımı.Ben de daha önce mx360 kullandım çok çok güzeldi.
  • sandiskin kendi kulaklığının kalitesi mx360a çok yakın,daha önceden üst seviye kulaklıklar kullandıysanız sizi tatmin edecektir.Mx90vc fiyatına göre gereksiz bir kulaklık;yerine seçilebilecek cx 200 cx300-II gibi modeller varken.Ama sanki kulakiçi kulaklık düşünmüyorsunuz;eklediğiniz modellerden bunu anladım.Ben de uygun fiyata 4 gb radyolu siyah sansa clip satıyorum;isterseniz inceleyin..

http://forum.donanimhaber.com/m_33122261/mpage_1/key_//tm.htm#33122261

Çin malı dandik mp3 almayı aklınızdan bile geçirmeyin;mp3 çalarlarda marka ve ses kalitesi ve de bilinirlik oldukça önemlidir.Garanti sağlayıcıları;firmware kolaylıkları;kullanılabilirlik ancak bilindik markaların üst düzeyde ve o yüzden diğer elektronik ürünler gibi maalesef bilinmedik markalar biz kullanıcılara istediğimizi veremiyor.

• evet satışınızı gördüm gayet uygun bir fiyat ama malesef ben sıfır düşünüyorum.Eski mp3'ümü biri sadece 1 haftalığına ödünç aldı diye değiştiriyorum, bu konularda biraz hassasım :). yinede teşekkürler.

diğer yorumları bekliyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.