Şimdi Ara

SANDISK SANSA CLIP 4GB GÜMÜŞ KUTULU TERTEMİZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yaklaşık 2 aydır kullanmadığım Sandisk sansa clip marka mp3 çalarımı satıyorum.. çok temiz kullandım sorunsuz pili çok şarj edilmediğinden hala ilk günkü gibidir.. piyasadaki pek çok mp3 çalardan çok daha kaliteli ve yüksek sese sahiptir.. tadını sadece kullananlar bilir aşağıda bu alet için açtığım konu başlığını da veriyorum oradaki kullanıcı yorumlarını okuyarak karar verebilirsiniz.. kesinlikle pişman olacağınızı sanmam.. üründe hiçbir sorun yok acil nakit ihtiyacı dolayısıyla satılıktır.. orjinal kutusunda eksiksiz kutu içeriğiyle birlikte gönderilecektir...

Kullanıcı yorumları :http://forum.donanimhaber.com/m_28857776/mpage_1/key_sandisk%2Cclip/tm.htm

FİYAT : 75 TL.

PAZARLIK VE TAKAS DÜŞÜNMÜYORUM İSTEYENE KREDİ KARTIYLA DA SATIŞ YAPILIR...
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilker burak -- 12 Temmuz 2009; 16:17:00 >

• Ah be kardeşim , bekledim satan çıkar diye ama çıkmadı , bende hb den aldım geçen hafta
    keşke birazdaha bekleseydim kesin alırdım.Şans işi bu işler.Hayırlısıyla satarsın inşallah.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ÇöÇan

Ah be kardeşim , bekledim satan çıkar diye ama çıkmadı , bende hb den aldım geçen hafta
    keşke birazdaha bekleseydim kesin alırdım.Şans işi bu işler.Hayırlısıyla satarsın inşallah.

hayırlısı hocam utuman nickli arkadaşa sattım bugün güzel bi alışveriş oldu
  • utuman kullanıcı isimli arkadaş da şu an satıyor, hangi sebepten satıyorsa artık ??
  • Gümüş kutu derken?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.