Şimdi Ara

Sandisk Sansa C240 / FM radyo ekleme (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
8.293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: kara_eylül

radyoyu dınleyen var mı yoksa sadece ekranda radyo sımgesımı var

Hocam dinlemeden yazarmıyız hiç buraya. Ama radyosu kanalları otomatik kayıt yaparken yavaş kalıyor biraz. En azından W810 bundan 2 kat hızlı kaydediyor. Hoş bulunduğum yerde sadece TRT fm var o da ayrı konu.
  • mp3 playerin içinde (ortam ve veri) kısımları var. firmware deki iki dosyayı tam olarak nereye kopyalamam lazım bilgilendirirseniz çok memnun olurum selamlar.

scan arkadaş firmware tam olarak nereye kopladığını söyler misin?
  • o FW dosyalarını kopyalamanız için evvela MSC moda acacaksınız.MTP modda acarsanız veri,ortam klasörleri gelir.MSC modda acıp direkt kopyalayın.
  • arkadaşlar o fw dosyaları zip halde mi atacağız? Yoksa dosyaları açtıktan sonra mı atacağız?
  • 2) Dosyanın içerisindeki firmware.mi4 ve pribootLoader.rom dosyalarını Mp3 Playerin ana dizinine kopyalayın.

coldfish yazmış zten zipten cıkar 2 sini at
  • Arkadaşlar en son başardım ilgilenen bütün arkadaşlara teşekkürler. Selamlar.
  • e serisinede yazilim yukleyince radyo simgesi geliyor ama radyo yok, adamlar e serisini uvey evlat yapmislar

quote:

Orjinalden alıntı: scan

quote:

Hocam dinlemeden yazarmıyız hiç buraya. Ama radyosu kanalları otomatik kayıt yaparken yavaş kalıyor biraz. En azından W810 bundan 2 kat hızlı kaydediyor. Hoş bulunduğum yerde sadece TRT fm var o da ayrı konu.

• malesef öyle e serisini amerikdan alırsan radyo var
  • quote:

e serisinede yazilim yukleyince radyo simgesi geliyor ama radyo yok, adamlar e serisini uvey evlat yapmislar

quote:

Orjinalden alıntı: scan

quote:

Donanımı olmayan birşeye radyo yüklemek pekte akıl karı değil :)

• selam coldfıhs ben senın verdıgın lınkı acamıyorum bozukmu yoksa sorun bendemı verdıgın lınk rar dosyası degıl 7z dıe bı uzantı bunu nasıl acabılırım yardımcı olursan sevınırım sımdıden tesekkurler
  • merhaba arkadaşlar bu sansa nın sarjı nasıl oluyor ? sarj cıhazı yoksa bılgısayar nı gerekır ?pili felan nerede satılır merak ettim.
    bir de su tag olayına takıldım.mp3 leri nasıl sıralayacagız zor oluyorsa bosuna almayayım tavsıyesı olan var mı *
    tesekkur ederım
  • ben e250 alacaktım ki tr versiyonlarda radyo olmadığını

firmware olsa bile açılmayacağını öğrendim

şimdi c250 2gb almayı düşünüyorum

üründen memnun musunuz arkadaşlar. ekstra başlık açmak istemedim yorumlarınızı bekliyorum

teşekkürler
  • sandisk sansa c250 aldım bugun teknosadan 149 ytl ye
    yanında bir de tripod hoperlor verdiler hediye olarak

şimdi içinde radyo yok eklemek istiyorum ama versiyonuna nereden bakabilirim

bir dehttp://radyolusansa.com/c200.asp adresindeki firmwareler işimi görür mü

yada nasıl firmwareyi hallederim

teşekkürler
  • Halletim arkadaşlar zor değilmiş

sadece firmwareyi indirdim msc modda içine attım. yeniden başlattım firmwareyi yükledi ve oldu artık radyo var :D

sorun çözüldü
    ben de ya olmazsa diye korkuyordum :D
    hallettik işte sağ salim. bu kadar kolay olacağını bilmiyordum.

Güzel bir ürün şimdi mp3 atmaya başlıyorum

bu başlığı açan arakdaşa da tekrar teşekkürler
    iyi günler
  • ipoda fm yüklenrmi?_?
  • yüklenmez

içinde dahili radyo yok yazılımla yüklenemez

mümkün değil anca fm aparatları var alta takılan ama bi mp3 parası onlar da
  • Beyler saolun yaa sayenizde kavuştum radyoma da şöyle bi sorun var; bu aleti ilk aldığımda içinde 3-4 mp3 ve onların şarkı sözleriyle albüm resimleri vardı, dosya formatları neydi hatırlamıyorum... Ben onları alır almaz sildim şimdi şarkı sözlerini eklemek istiyorum ama .lrc formatını kabul etmiyor... Şarkı sözü ve albüm kapaklarını hangi formatta ne şekilde yüklemeliyim yardım ederseniz çok sevinirim
  • merhaba, sırf bu konuya mesaj atmak ve teşekkür etmek için siteye üye oldum, kısaca hikayemi anlatıyım,

c240'ımdan memnundum ama radyolu bi cihaza ihtiyaç duyduğum için satıp yeni bir cihaz almaya karar verdim, net'de açacağım ilana özelliklerini yazabilmek için de google'a başvurdum, tek amacım kopyala-yapıştır yapmak iken bu konuyu fark ettim, baştaki link ölmüş başka yerden bulmak 2 saatimi aldı ama bulup 10saniyede işi çözdüm....

Çok teşekkürler, extra masraftan koltuğumdan kalkmadan kurtuldum.
  • 0
  • arkadslar ben yukleyemedım yha linkde hata verio bndemi war yoksa bi sorum msnne adresim by_still_6427@hotmail.com banada bi yardımcı olun radyolusansa siteside calısmıo
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.