Şimdi Ara

Sandisk Sansa Bölümü (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
6.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar, 19 Şubat günü hepsiburada.com'dan sansa e 280 alan var mı? 168 ytl'ye:))
  • Var tabi olmaz mı mesela ben =)
  • +1
  • Alet bugün geldi ve dinledim fena sayılmaz. Ses kalitesi oldukça güzel. Ama kalem pille çalışan thomson'dan daha az bas yapıyor bunu belirteyim.
    Ürün malzeme olarak bihayli sağlam. Fakat navigasyon tuşu ve yanındakiler çok kötü. Tırnakla basmak gerekiyor. Adeta tasarım hatası. Ürünün arka kapağında "model e280v2 yazısı dikkatimi çekti. Sanırım revize edip tekrar piyasaya sürmüşler. Kutusuda küçülmüş baya.
    Ürünü her ne kadar gerekmese de güncelledim. Zatan Volume/high seçeneği koymuşlar. Güncelleme görünürde hiçbirşeyi değiştirmedi yani. Acaba güncellerken amerika versiyonu seçsem bi fark olur muydu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SKYSOL!D -- 21 Şubat 2008; 18:31:45 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: SKYSOL!D

..Acaba güncellerken amerika versiyonu seçsem bi fark olur muydu?

Bunu ben de merak ediyorum..Zannedersem avrupa üretimine amerika yazılım yüklemek çok sakat olur =)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Just be* -- 21 Şubat 2008; 20:13:35 >
  • SanDisk için alt başlık istiyorum buradan yöneticilere duyrulur
  • Ya ben update yaptım sansa updater la ama ses te hiç bi yükselme olmadı..Neden acaba..???
  • quote:

Orjinalden alıntı: Cosh_Boy

Ya ben update yaptım sansa updater la ama ses te hiç bi yükselme olmadı..Neden acaba..???

settings ten volume giriyorsun oradan sesi high yapıyorsun
  • BURADAN TÜM SANDISK MP3 PLAYER KULLANICILARINA SESLENİYORUM LÜTFEN İNCELEMELER YAYINLAYALIM BİZLER DE BİR ALT BAŞLIĞA KAVUŞALIM
  • kullanıcısı az olduğundan pek ilgi görmüyor başlık. ben e serisi kullanıyorum forumda ilk alanda bendim incelemesini yapmıştım çok önceleri şimdi is o başlık kaybolmuş gitmiş

quote:

Orjinalden alıntı: okanbozkurts

BURADAN TÜM SANDISK MP3 PLAYER KULLANICILARINA SESLENİYORUM LÜTFEN İNCELEMELER YAYINLAYALIM BİZLER DE BİR ALT BAŞLIĞA KAVUŞALIM
  • Arkadaşlar forumda bir arkadaş c250 modelinden satıyor ancak cihaza FM firmware yüklememiş durumda.
    Ben cihazı almak istiyorum ancak tereddütte kaldım çünkü
    satan arkadaş "Al sen yükle,benim pek vaktim yok" diyor.
    Bu yükleme konusu çok zor ve teferruatlı bişey değil sanırım..?
    Aldıktan sonrada yüklenemeyecekse boşuna para vermek istemiyorum.
    %100'lük bir netice alacaksam radyo yükleme konusunda cihazı almak istiyorum ama ikilemde kaldım.
    Bu topikte Avrupa cihaza ABD yazılımı yüklenemiyor diye yazılıyor.
    Eğer öyle ise yapan arkadaşlar nasıl yapmış?
    Onların cihazı ADB versyonumu acaba?
    ABD olupta radyosuz olan cihazlarda varmı?

Bana yardımcı olursanız çok sevinirim..

Şimdiden teşekkürler.
  • amerika versiyonu olupta radyosuz olmaz. cihaza yazılım ile radyo yüklenmez. sadece ekrana radyo simgesi gelir ki bunun içinde avrupa cihaza amerika versiyonu yüklemen lazım buda cihaza zarar verebilir.

quote:

Orjinalden alıntı: e_cool

Arkadaşlar forumda bir arkadaş c250 modelinden satıyor ancak cihaza FM firmware yüklememiş durumda.
    Ben cihazı almak istiyorum ancak tereddütte kaldım çünkü
    satan arkadaş "Al sen yükle,benim pek vaktim yok" diyor.
    Bu yükleme konusu çok zor ve teferruatlı bişey değil sanırım..?
    Aldıktan sonrada yüklenemeyecekse boşuna para vermek istemiyorum.
    %100'lük bir netice alacaksam radyo yükleme konusunda cihazı almak istiyorum ama ikilemde kaldım.
    Bu topikte Avrupa cihaza ABD yazılımı yüklenemiyor diye yazılıyor.
    Eğer öyle ise yapan arkadaşlar nasıl yapmış?
    Onların cihazı ADB versyonumu acaba?
    ABD olupta radyosuz olan cihazlarda varmı?

Bana yardımcı olursanız çok sevinirim..

Şimdiden teşekkürler.

• quote:

Orjinalden alıntı: okanbozkurts

quote:

Orjinalden alıntı: Cosh_Boy

Ya ben update yaptım sansa updater la ama ses te hiç bi yükselme olmadı..Neden acaba..???

settings ten volume giriyorsun oradan sesi high yapıyorsun

high yaptım zaten de firmwire yüklemeden önceki halinden pek bi farkı yokmuş gibi geldi bana...
  • quote:

Orjinalden alıntı: kara_eylül

amerika versiyonu olupta radyosuz olmaz. cihaza yazılım ile radyo yüklenmez. sadece ekrana radyo simgesi gelir ki bunun içinde avrupa cihaza amerika versiyonu yüklemen lazım buda cihaza zarar verebilir.

Dostum ben onu anladım,cihazın içinde radyo alıcısı (donanım olarak) olması gerek..
    Ama burdaki arkadaşlar nasıl yapmış?
    Onu öğrenmek istiyorum.
    Cihazın herhangi biryerinde onu belirten bir kod yada bi yazı varmıdır?
  • merhaba arkadaşlar yeni alanlar için hayırlı olsun. benim mp3 2 gün önce geldi gercekten güzel amerkiadan ebayden 15 ytl civarına gelmdi fakat gümürüğe takılmış ondan baya bi uğraştım cuma günü. herşeyi cok güzel aletin de biraz ağır gibi geldi. cihazım da v3.10 14A gibi bişey vardı tam hatırlamıyorum.
  • Sansa Sandisk Express kullanıyorum yaklaşık 1 ay önce Bursa Korupark Elektroworld'den 86 Ytl ye almıştım.2 Gb hafızası kart yuvası ses kaydı gibi özellikleri mevcut.Abi ben mp3 dinliyecem radyo ile video ile işim olmaz diyenler için ideal.Bir de 2 gblik hafıza kartı aldım 4 GB hafızamı doldurdum dinliyorum mutluyum

Tek merak ettiğim Bu alet şu prize takılan usb dönüştürücülü adaptörler ile şarz olunabilirmi ?Eskiden pirhana kullanıyordum ve yanında adaptörüde vardı bu alette denedim taktığımda ekrana görüntü gelmedi ve açılmadı.Bilgisayarda iken connecting yazısı geliyordu.Belki de şarz oluyordu ama tedirgin oldum bunun ile ilgili bilgisi olan varmı ?
  • muhtemelen şaj oluodur . bna da öle bişe aslında ii olur bnce c250 war.
  • LurtzStrenuous
    şarj olması lazım sandisk de denemedim ama çakma sony ler falan oluodu
  • up!!
    Arkadaşlar sandisk mp3 player sorunlarınızı buraya yazın hem forum düzenli olur hem de konu güncel kalır
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.