Şimdi Ara

SANDİSK/KİNGSTON 64 GB MicroSD kart tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Android telefonumda kullanacağım ffiyat performans oranı iyi SANDİSK/KİNGSTON 64 GB MicroSD kart tavsiyesi verebilir misiniz?

Fiyatı max 120-130 tl olmalı.

teşekkürler.

• Her telefon 64gb desteklemez.Telefonunuz güncel mi? güncelse sandisk in class 10 kartlarını tavsiye ederim pahalı gelirse class4 olan bir toshiba ya da sandisk herhangi bir kartı alabilirsiniz.Aralarında genelde pek fark olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: *ExtraTechx*

Her telefon 64gb desteklemez.Telefonunuz güncel mi? güncelse sandisk in class 10 kartlarını tavsiye ederim pahalı gelirse class4 olan bir toshiba ya da sandisk herhangi bir kartı alabilirsiniz.Aralarında genelde pek fark olmuyor.

class10 düşünüyorum kardeş. ama hangi modeli alsam bilemedim. alıp da pişman olmak istemem. xperia z kullanıyorum 64 desteği var
  • Yerinizde olsam ebayden sandisk 64 gb class 10 alırdım.Fakat bu tarz ürünlerde özellikle 64gb olanlarda benchmark , skor vs bulmak çok zor.Ben sandiski öneriyorum.
  • e-bayda yaklaşık 110 tl ye geliyor, ve galiba 100 tl üzeri ürünleri alamıyoruz yurt dışından?

burada da 112 tl görünüyor;http://www.buroteknik.com/SanDisk-64GB-Android-Ultra-microSDXC-Class-10-30mb-sn-Hafiza-Karti-SDSDQUA-064G-U46A_93955.html

alınabilir mi
  • Sandisk Extreme ya da Transcend Class 6 ve üzeri bir kart işinizi fazlasıyla görür.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.