Şimdi Ara

Sandisk Extreme Pro 1TB SDCZ880-1T00-G46 USB 3.2 Flash Bellek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
2
Favori
3.468
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İşte sizin gibiler yüzünden bu forumdan uzaklaştık gardaş , bu laf ebeliğini ve sizdeki bu bitip tükenmek bilmeyen öğreten adam olma sonsuz arzusunu görünce hep şu replik aklıma geliyor.

Ali Kundilliyoutube
    Abone Olmak için Tıklayınız → http://bit.ly/AliKundilliFilmi Ali Kundilli 2 Gösterim Tarihi: 4 Mart 2016 Türü: Komedi, Aile Yapım : Fa Film Yapım Yapımcı :Faruk Metin Yönetmen: Faruk Aksoy Senaryo : Cem Gelinoğlu, Faruk Aksoy Oyuncular : Cem Gelinoğlu, Zeynep Aktuğ, Sami Aksu, Ezgi Tombul, Emre Mutlu,Hakan Bilgin, Ayşegül Atik. İlk filmi ile büyük beğeni toplayan ALİ KUNDİLLİ, serinin 2. filmiyle yeniden bol kahkaha ve eğlence dolu.. Büyük bir aşkla evlenen Ali ve İlknur, aşklarının meyvesini beklemektedirler. İlknur sekiz aylık hamiledir ve bu süre içinde, Ali’den sonu gelmez acayip isteklerde bulunarak onu canından bezdirmiştir. Çocuğu da gördüğü bir rüya üzerine İstanbul’da değil, Ali’nin babaannesinin yaşadığı Ayvalık, Küçükköy’de doğurmak ister. Burada da şok edici istekleri bitmeyecek ve Ali çok komik durumlara düşecektir. Ancak çocuğun orada doğması kasaba halkı için de çok önemli bir sorunun çözümünü sağlayacaktır…
    https://www.youtube.com/watch?t=67&v=0EYXsxhYSlQ&feature=youtu.be
  • Teşekkür ederim,

Vade farksız 3 taksitle siparişimi verdim...

• eskaza gönderildi. bunun orijinal olacağını düşünmüyorsunuz di mi arkadaşlar? yani öyle bir rüya görüyorsanız uyandırayım dedim.

• amashe kullanıcısına yanıt

Fatura kestiği halde çakma olma ihtimali yüksek mi yani?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.hepsiburada.com/magaza/ulgen-bilgisayar?q=Usb

Burada urun yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cem_Alim C kullanıcısına yanıt

hemde aşırı yüksek. özellikle usb bellekleri asla ama asla n11-trendyol-amazon gibi platformların satıcılarından almayın. tahmin edemeyeceğiniz kadar sahte ürün var piyasada. Hatta satıcısı direkt platformun kendisi olsa bile... millet orijinal ürünü alıp sahtesini iade ediyor. müşteri memnuniyeti diye her iadeyi kabul ettikleri için at izi it izine karışmış vaziyette. ihtiyacınız yoksa almayın. varsa gidip vatan gibi kurumsal bir markadan alın.

• amashe kullanıcısına yanıt

Çakal olanın, aynı çakallığı vatana da yapmayacağından nasıl emin olabiliyorsun ki...

• Biraz daha inandırıcı olsun diye fiyatı 1.833,50 TL yapmışlar.

• İptal mi edelim yani ne diyorsunuz?

• karasac K kullanıcısına yanıt

İptal ettim…

• Fiyatı arttı , bence firma sağlam benim fikrim

Reis hayatın vade farksız sipariş vermekle geçiyor.

Bende iptal ettim hep mağazamı iptal edecek.

• Hakan kullanıcısına yanıt

Bir usb flash belleğin fiyatı ne olmalı ? eski günleri hatırlayın bu faiş fiyatlar terane....Ben 2 adet 2 farklı hesaptan aldım 100 tl de kupon kullandım..Gelince bakacağız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nirvanha -- 26 Nisan 2023; 21:37:24 >
  • nirvanha kullanıcısına yanıt

Siz aldınız herhalde.

• Ben aslında bu boyutlarda type c model ariyorum otg olanlardan.

• karasac K kullanıcısına yanıt

evet 2 ayrı hesaptan 1 er adet aldım.Aylar belki yıl sonra ilk defa dh de bir konuya yazıyorum vay be...Forumu da bitirdiler...

• nirvanha kullanıcısına yanıt

Hocam size gelen inşallah orjinal ürün olur benim biran içime kurt düştü iptal ettim .

• Googlea yazın. Yorumlar ve fotografları inceleyin. Aklınıza yatmazsa siparişinizi iptal edin. Global anlamda da ürünün fiyatı yüksek. Sandisk tr garantili bile olmayabilir

Sandisk Extreme Pro 1TB SDCZ880-1T00-G46 USB 3.2 Flash Bellek

Bir kuru iddia ile fikrini değiştiren çömez fırsatçılardan farkın yok; halbuse kurt olan sıcak fırsatçı soğukkanlı olur, sabırla kargoyu bekler ve eline geçtiğinde orjinallik kontrolünü yapar. değilse iade eder, bu kadar basit. Şincik bi düşünelim; ya orjinalse? Yandı keten helva....

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.